Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem is olvasom el, mert en maskent hasznalom...
lany vagyok, nem kergetem annyira, masreszt ugyis tudom, hogy a Z a legjobb/legszebb/legkenyelmesebb/stb. nem tudnak meggyozni masrol
meg csak fajditom a szivem, hogy az enyem ilyen "oreg" mar
akkor a mocidnak nagyon jó helye van
h viselkedett a pályagumi?
láttad már a januári superbiket, 2006 naked bike teszt van benne, de sztem elég f....k a tesztelők
azt hiszem, holnap elmegyek lottot venni...
annyira biztos voltam benne, hogy te is megkergetted a szomszed macskajat!
talaltam meg kepet magamrol!!!
nekem se melegedett be igazán a gumi, így lehetett gyakorolni a driftelést
sziasztok!
én is gurultam egyet, először nem igazán volt kedvem(itt nagyon fújt a szél), de amikor megjelent 2 barátom, és finom leszabályzással "becsengettek", akkor belémbújt a kis ördög, kb 5 perc múlva már a motort melegítettem...
a motor anyumnal all a futott garazsban, csodas dolga van, folyton simogatja
a ruhamat is kint hagytam,mert hatha megint elkap az orulet es menni KELL! probaltam lebeszelni magamat ma, mert palyagumi van rajta es nem szeretnem ujra osszecsukni szegenyt, de aztan gyozott az erzelem es a napsutes
a gumi meg tok hideg volt masfel ora utan is
hidd el h én se mulasztottam el a fürdőt , de azért nagyon jól esett
hála égnek rövide telet jósolnak, és még a jövéhétre ilyen időt mint most volt
Nekem azert nem artott egy forro furdo! Majdnem lefagyott a kezem...
Viszont allitolag egesz sokaig ilyen ido lesz, ugyhogy tobbet latogatom a motorkat
Jó volt nagyon, 8°C volt hála a szél is megszünt teljesen.
Sajnos volt egy baleset is Szolnoknál, egy motoros de már akkor mikor odaértünk végeztek a helyszíneléssel és nem tudtunk meg semmit.
jezus!
en majdnem rafagytam a motorra
masfel ora pont eleg volt a fagyoskodasbol. foleg, hogy legalabb negyszer akartak elutni. pedig nem is szlalomoztam az autok kozott
mi is gurultunk 150km-t, mára asszem ez is elég volt, a sok tanulás mellett ez nagyon jól esik
hello ujra!
sajnos el KELLETT mennem gurulni egyet
kezem-labam lefagyott, de aaaaaaaaannyira joooo volt, hogy csuda
sport2
épp azt nézem kansas-indianapolis, király sport, na de mostmár tényleg megyek gurulni
super bowl-t hol nézed/nézitek?
sajnos, pedig ki kell használni ezt a kis jóidőt
a kis zxr-emmel az utolsó km-eket nyomom igy muszáj
nálunk felhős az ég, és iszonytosan fúj a szél
hali
gyertek el felénk itt ezer ágra süt a nap, 8°c, igaz egy picit fúj a szél, de mi nekivágunk, nyomunk egy nagyobb kört.
vagyok én is!
még elmosogattam
megjottem!
majdnem elmentem motorozni, olyan gyonyoru ido van itt
ok
ha nem haragszol, akkor most elszaladok vasarolni
delben kezdodik a rajatszas kozvetitese es nem szeretnem kihagyni

ha megjottem, jelenkezem

5 évig albérletben laktam pesten, tudom miről beszélsz. amúgy tavasszal akarok költözni, csak lesz egy kis munka a lakással ahova költözök, és magam akarom megcsinálni a legtöbb dolgot
koltozz sajat lakasba
abban az a csodalatos, hogy senki nem csinal meg helyetted semmit viszont atjonnek a haverjaid, akik nem pakolnak el maguk utan. igy nem olyan nehez otthagyni a gepet!
meg aztan fozheted magadnak az ebedet es nem anyu csinalja
vasárnap délelőtt tornázni? örülök hogy van egy nap amikor délig feküdhetek, elég hétközben a kondi
akkor Te már függő vagy! kicsit félek, nem akarok hozzánőni a géphez , de amióta megy a net én se nagyon tudom otthagyni.