Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt a b@szást! Én meg a jövőhéttől Tatabányán dolgozok , de hétvégén verhetjük neki ,ha a spannőm elenged!
mivel a vas otthon van, a hétre ganaj időt mondott, nem mertem még visszajönni vele
Semmi, ülők itthon , unatkozok és bevagyok nyomva mint a szeg! Jössz motorozni hónapdélután?
szasz Zrider
mi a hézag
Igy van! Andykát akarjuk Jótündérünknek! Most azonnal!
FIGU ezt ne is folytasd, beleborzongtam a gondolatba. Hogy továbbvigyem, már éppen boldogan lépkedsz a fény felé két gyönyörű bombázó angyal lányka fogja a kezed és kacagva futsz velük , amikor egy ilyen pasi ad mesterséges légzést. . És visszarángat az életbe. . Borzalmas.
Helló Király!
Most értem haza a melóból, örömmel vettem az üzenetet .
Szólj h mikor OK, a cucc és eggyeztetünk, kiállításra mocival mész /persze ha nem esik a hó/ ?
Én is gondoltam rá, h ott találkozzunk esetleg mehetünk eggyütt is battától, de no para ha nem jön össze ugy is lemegyek.
Én mindenképpen egyedül megyek mindenhova motorral , mert aszt mondta a nejem valakinek fel kell nevelni a gyerekeket . Vicc nélkül 1 nagyon jó barátnőjének volt 1 komoly motorbalesete utas ként /kóma, emlékezetkiesés, bénulás, stb/ na azóta nem ül fel.
De javasoltam már /Csutka kiesése miatt, messze van/ szavazzátok meg Andyt szanitécnek .
A könnyebb döntés érdekében képzeljétek el, arra nyitod a szemed h egy 195cm-es, 95kg-os, borostás manusz hajol föléd ...... hú baszki még nekem is rossz belegondolni , ......vagy Andy .
Csá FIGU
Ne szavazz/szólj bele, csak fizess, de duplán...
Csutka,

fénymásold le a csekkeket, írj mellé egy szívhez szóló levelet és tértivevényesen add fel nekik, esetleg előtte faxold el. Ennyi. Nem kell itt fellebbezni. Ezt eljátszották az anyukámmal is, évekig, miután elköltözött az USA-ba. Még 10 éven át küldözgették, hogy nem adott be adóbevallást és hogy ezért megbüntetik. Minden évben bementem és ismételten közöltem, hogy nem él itt, mindent elrendezett mielőtt elköltözött. 10 év után meguntam, írtam két oldal levelet és azóta kuss van.
Mai tortenesek:
1.) Van uj garazsom, nem kell haromnegyed orat gyalogolnom a motorert.
2.) Tajekoztattak, hogy nem szavazhatok kulfoldon, mert a postan kuldott kerelmem keson erkezett be. Erdekes modon a tobbi level, amit aznap feladtam megerkezett egy nappal korabban...
3.) Az apeh felszolitott, hogy fizessek be visszamenoleg XXe Ft EÜ hozzajarulast. Amiben az az erdekes, hogy az EÜ hozzajarulast az altaluk kiallitott csekkeken fizetem minden honapban. Persze fellebbezni lehet, 5000Ft illetekert cserebe...

Mindenkinek kellemes szavazast a hetvegere...
Jürgen
kérdezd meg sanyit innen a fórumról ős csinál sztem
Hi!

Srácok, a héten kicsit tolgattam a csattogós lepkémet énis és valami nagyon furcsa hangra lettem figyelmes. A generátor felől egy fordulatszám tartományban furcsa, nikorgó (mint az autóknál az ékszíj csúszás) hang árad és gőzöm sincs hogy ez vajon mi lehet?
A műszaki részlegnek van tippje?

Nekem jónak tűnik az 5-6, bár még elég messze van...

Ui: szerintetek, ha most narancs a motor és előzőleg fekete volt, de elfelejtettem ezt bejelenteni és emiatt új forgalmit csináltatni, akkor ezért megbarackolhatnak?

.coRo
A szombat nekem is tökéletes.

Királyom, addigra kidolgozod az új Z-re is a gombát?
Sneak!

Ok,addig tuti lesz első is! most rendeltem hozzá csavarokat!
Sztem majd inkább elpostázom,mert nem tudom még melyik nap megyek fel a kiállításra !

Jelzek ha elkészültem !

Nekem is jó lenne a szombati Euro-ring,bár én csak délután tudnék menni, vagy vasárnap!

Üdv
Szevasztok!
Egyeztettem otthon az eringre feldobott április 5.-6-i lehetséges időpontokat, nekem a szombat lenne a jobb, de várom a visszajelzéseket, persze van még idő, de akinek van otthon párja, azért nem árt ha előre csinál magának lelépési ürügyet (rosszabb esetben hozza magával, kivétel Figu, akitől ugyebár nővérke prezentálását várjuk ).

Más: tudtok valakit, aki készít rendszámtartót méret és rajz alapján?

üdv,
Jürgen
hello Kingmidas,

jövö héten csütörtökön megyek a motorkiállitásra, ha addigra elkészül vele(egy pár elsö), akkor megbeszélhetnénk
egy talit valahol.De ha neked jobb a posta ugy is jo.

Köszi

G.
Dottore FIGU !

Esős,borús vasárnapon elkészültek a gombáid!
Még rendelnem kell hozzá spec menetű(10X1.25-ös),rozsdamentes csavart és már csavarhatod is fel a bicajra !

A héten fogok még csinálni elsőket is,ill hátsót is,akinek kell,csak az elsőhöz kell egy spec távtartó,de lesz az is a héten,akit érdekel!
7500Ft/ pár (egyenlőre még csak a 2004-2006-osra jó !

Üdv!
Szia Gábor
Van alsó idom ha érdekel,a 20 3235896-os számon elérhetsz ezügyben. üdv cs.
Kőszi az infot Csutka
Írjal neki e-mailt, muanyagoscsaba @ gmail.com
Halli alsó idom iránt érdeklődnék ha lehet
Na látod, ezt én is kérdeztem tőle, de azt mondta, hogy mindenképp bankkártyás helyben fizetés, és csak a helyi noname kártyát fogadják el, holmi Visat nem... Jó vicc...
A városban meg rendszeresen találkozom önjelölt gyorsulási versenyzővel, pedig a közlekedési lámpák direkt piros hullámra vannak állítva. Meg ez egy Z-vel szemben elég nagy naivitás amúgy is...
Hali!
Szép a nagy Z fehérben .
Ilyet hallottam én is a németeknál. h valami régi de spéci kocsiból rádvillognak az úton, és már vesz is a kamera ha felveszed a kesztyűt .
Bár her titkos ügynök meglepődne ha elkezdené kapargatni a sarat a rendszámomról .
Úgy vágnám nyakon, h 1 hétig egyirányba szaladna, utána meg reklamálhat ha még van kedve .
Jut eszembe ha nincs hitelkártyád, és van nálad 20 euró, mit csinál her serif?
Hi FIGU
Na ja. Gyorshajtás külföldi rendszámmal helyben fizetendő bankkártyával... Mondták, hogy ha nem tetszik, panaszt tehetek, de akkor is kifizettetik most rögtön, mert később úgyse fizetném be... Megvágtak az első héten reggel a munkahely mellett (30-as tábla), mire beértem, már az egész cég tudta, hogy új ösztöndíjas nem ismeri a kreszt...
A helyi jard kedvenc szokása állítólag civilben vegyülni a motorosok közé kamerával... Aztán túra után jön az elszámolás...