Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Én kb. nyolcszor voltam Kakucson, még soha nem is hallottam senkitől, hogy a csavart ki kell szedni. Össznépi csavar csiszolás szokott lenni. Üdv.
Emberek!

Van valakinek Akra az eszközön?
Szabi, a 750 es az 1000 merete gyakorlatilag ugyanaz. Nezd meg a kawa honlapjan az adatokat.
Golfy!
Felraktam a gombát. Itt vannak a képek.
Üdv
Soma
Szaztok Jövő héten, P ,SZ, V,AP Szentesen, Brezo KWANAPOT ,Tart 16at Motor lesz ,kaja íngyen lesz. ŰDV.MÍNDEN ZS NEK.EMÍL
Én úgy tudom, hogy nincs lényegi különbség a méretben. Egyébként Április 5-én én ott leszek az Euro ring-en. Remélem minél többen jöttök. Legalább személyesen is beszélünk, fotózunk, videózunk és kicseréljük a tapasztalatokat és gurulunk.
Hali Mindenkinek ! Egy kérdéssel fordulnék hozzátok. Azt tervezem,hogy z750,vagy 1000 veszek. Amivel nem vagyok teljesen tisztában, hogy mekkora a méretbeli külömbség a két típus között. A teljesítmény adatokkal tisztában vagyok csak a kül alakra gondolok , 1000-en már ücsörögtem , 750-esen még nem, szóval azt kérdezném,hogy sokkal kissebb a kissebb. Üdv: Szabi
Biztos vmelyik smucig importőr pajtás csak ezt tudta ócsóé kialkudni
Nem egy világi ötlet az tény!

Természetesen az ápr. 5.-i euroringes Z -tali is áll !
Megyek oda is mindenképp!
Kakucsra teszik a "nyíltnapot"?! Fuuuu de okosak.....
A Z találkozót mi magunk szerveznénk, Jürgennel az E-ringgen.
A Kukucsring a Kawasaki Mo- rendezvénye. De elmegyünk megnézni. Meg kiprószálnám a nagy VN2000-et is.
szabályzatban benne van, de hungaroringen, e-ringen nem ellenőrzik az fix
most a z-s tali nem ugy volt h ápr. 5.én lesz az e-ringen
ez a kukucsring inkáb gokártozásra való
na én még ilyet hallottam
Most ez a kakucsvacakring hogy jött szóba? Jobbat nem találtatok vagy mi?
Hali, mindenkinek!
Kösz a válaszokat! én is erre gondoltam, csak összezavart az 1000-esel megegyező hátsólámpa
hi Steve,

ha te mész Kakucsra, akkor én is.Legalább erösitjük a déli régio részvételi arányát.

Sneak
Hali, rám is számíthattok!
Üdv Mindenkinek!

Köszi FIGU koma a létszámlejelentést!
Biztos megyek én is! Még hogy hány órára,az sanszos,de tuti megyek! Ha más már nem jut,mert lezúzzák a gépeket mire odaérek,akkor jó lesz egy Vulcan is! majd lekarcoltatom róla a krómozott trepniket!

Még valami! Ha esetleg felengednek majd minket is (saját motorral),akkor vegyétek ki a lábtartóból a koptató csavart,mert állítólag azzal nem engednek fel a pályára!
bár némi szerszám mindig van nálam,majd kikapkodjuk akinek kell !

Respect!
Akkor pontosítjuk a találkozás idejét, és megyünk együtt, jól hangzik.
Hali,
az inárcsi lehajtónál van benzinkút, mindkét oldalon. Ott van shop és a faluban is van bolt (az olcsóbb, mint a shop).Szerintem a legpraktikusabb a Z fórumnak a lehajtónál találkozni, és együtt megyünk a pályára.
Hi Robis!

Valami bolt, benzikút vagy ilyesmi van ott? (innivaló z-nek és nekem)
na, ha jó idő lesz megyek én is :)
Itt egy pályarajz is.
A pálya nem pont ott van, hanem az autópálya másik oldalán. Az autópályáról Inárcsnál kell lejönni, és Kakucson keresztül kell az autópálya felett átmenni. Valóban még nagyon kezdetlegesek a körülmények, mert nagyon új a hely.
Elég vacak pálya.... Viszont "olcsó".