Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szíaztok ,hogyan lehet belépní a Z 750 Venesek klubjába ,és míkor lesz találkozo és hol .kőszí Mílíjo......
Kösz, ha már itt tartunk a bagster cucc is érdekes lehet.
OK, megkerdezem mennyibe kerul!
Szia

Már "becserélték" úgyhogy ismét márkatársak vagyunk.

A gomba viszont tényleg érdekelne, hogy hol és mennyiért lehet beszerezni, esetleg rajtad keresztül.
Hello!

Ismeretlen, a kereskedo adta, nincs rajta semmi felirat... De az o motorjain is ez van, szoval nem lehet olyan rossz, gyari meg nincs azota se. Lemaradtam, csak nem kene? Becserelik a motorodat Z750-re garanciaban?
Sziasztok

Csutka had kérdezzem meg hogy milyen bukógombád van,

Üdv
Szia,
köszi szépen hát ez gyorsan ment

írok is neki izibe
Üdv a csapatban!
Próbálkozz itt: muanyagoscsaba @ gmail.com
Üdv mindenkinek,

Én is becsatlakoztam a táborba :-D :-D mint boldog Z750 tulajdonos
Majd dobok fel képeket :-) most alakul a motor dizájnja, még tök alap de már alakulgat kipu ugy néz ki már van :-)

Kis segítséget kérnék rögtön valaki esetelg tudja hol szerezhetnék ülépúpot, hasidomot, meg talán hűtőtakarót 2004-es Z750-hez? a tuning topikokban nem nagyon találok műanyagost. :-(

előre is köszi.
Ellenben ihletet kaptam, legkozelebb szalonnasutesnel en grillezett nokedlit csinalok. Vagy inkabb grillezett sztrapacskat kene?
ettél nem hízol el az fix , nem üli meg a gyomrod
Ma ebedre zsemlegombocot kaptam nyarson (grillezve). Atyaeg..................
én meg ajánlom a 35°c-ot
Nem motorozik
Inkább havat lapátol .
Na persze akinek van hava .
A só ellen pedig ajánlom a magasnyomású mosót, nagyon hasznos .
ígaz ugyan h ésszel kell használni, nem minden szimering illetve tömítés tolerálja /erre figyelni kell/
de jobb mint a só lé.
FIGU
Jah, biztos mindenki motorozik...
A fene ebbe a hóba, itt mindent lesóztak megint, hetekig tiszta só lesz az út. Pedig az a kis havacska rögtön elolvadt magától is... És hiába takarítja az ember gurulás után a moccot, a só beleeszi magát mindenbe.
Helló nép!
Képzeljétek nem találtam a topikot , valahol a Kawa legalján volt .
Hát gondoltam 1 hip-hopra írok valamit, csak h a többi zödséges ne nagyon vigyorogjon .
Na joccakát mindenkinek, úgy látom nagy a csend .
FIGU
na ja , itt pécsett ez előbb olvadtak el a kis hókristályok a szélvédőn
"Legalább 20 centiméternyi hó esett az éjjel a németországi Észak-Rajna-Vesztfáliában. A hirtelen lezúdult hó váratlanul érte az embereket, az elmúlt napokban ugyanis ott is tavaszias volt az idő.
A hó óriási káoszt okozott a közlekedésben: a rendőrség több autópályát is lezárt az ítéletidő miatt Németország nyugati részén."

Na itt ez van... Pedig a hetvegen motorozni akartam volna, mi mast...
Csutka, ezesetben kérj folyószámlaegyeztetést tőlük, ha úgy véled, hogy szerinted rendezett a dolog, és ezt a befizetett csekkekkel alá is tudod támasztani.
A really nice girl with Z.
Whos that the Andy
ez szééééépppp mihelyt jön a jóidő itt lesz a vas és ha hétköznap ráérsz vmikor akkor tudunk majd perdülni egyet kettőt
Hát 2 betongyárat kell lefestenem, az egyik Tatabányán , amásik Almásfüzitőn van ,aztán pecózom egy kicsit Debiben, majd Tordán veszek kezelésbe egy cementgyárat. Majd egy kis szállodafestés Gyulán , utánna vissza Párkányba és nemsoká jön a Jézuska! Kb igy húzom ki ezt az évet, de a hétvégeket a rotakapával töltöm!
meddig leszel oda a messzi távolba