Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaaaaaaaaaa. Akkor a gyári ez, remélem...
Jani ezt a képet az újról honnan szedted? Ez tök másképp néz ki mint amit én láttam. Ez gyári? Hát elég ronda... Ilyen nem is kéne... A gyári 163 euro.
én az ősszel adtam el egy púpot 15é és vettem az enyémre 30é
Nekem a régi sokkal jobban tetszik. Ez az új, olyan mintha valami gagyi, házi motyó lenne. Csaba szerintem jobbat csinálna.
mennyibe mérik az újra a púpot
képpel alátámasztva
Sajna megváltoztatták az ülést teljesen, így a régire már nem passzol. Mondjuk a régebbire jóval olcsóbb lenne...
a régi és az új Z üléspúpja nem egyezik meg
Hali dr. FIGU,

remélem nem fog a Csabi megharagudni rám, ha elárulom, hogy Dunavarsányban lakik, tehát neked közel (meg nekem is). A címet majd megadja ő. Láttam nála hasidomot készen, úgyhogy elgurulsz hozzá, rápróbáljátok és ha jó megveszed. .
Csutka!
A szin nem számít olyanra fényezteted amilyenre akarod, 2004-2006-ra is jó ?
Az alsó idom amit Csabi lekopizott, ki gyártja, bár igaziból nem érdekel csak a hátha azonos a 2005-ös
cikszámával a logika alapján és akkor tuti jó a régire is.
2004-2006-ra való pup tuti hogy van a topikban is.
Csaba helyileg hol tanyázik?
Köszi FIGU
Figu nyertel, az ulespup a 2007-2008-as Z750-nel es Z1000-nel ugyanazon a cikkszamon szerepel! Akkor legalabb az ujakra univerzalis (meg lehet, hogy mas tipusra is jo, vegig kene logikazni a cikkszamokat). Ezt jo tudni.

Szoval kereses alatt egy uj akarmilyen Z-re valo ulestakaro, mintanak.
Hmmm azonos a cikkszam? Akkor csak a szineben kulonbozhet... Akkor ennek utannajarok, mert regebbit biztos konnyebb szerezni.
OK danke sün mejn her, oder grÓsze KÖNIG!
Van valami nyitvatartási időd,
vagy valami más paraméter, program amihez igazodjak ?
Természetesen ami publikus .
Én a naptár szerinti páros napokon /6.-a, 8.-a, stb/ vagyok szabad a következő 2 héten, a melóm miatt.
Esetleg cím, vagy valami tereptárgy ?
Köszi ismét, óceán mély tisztelet!
Üdv FIGU
FIGU báttya!

Természetesen már kész az emelőszem,az megy grátiszba !

Ok,egyeztetünk,jössz és felpattintjuk a cuccost !
Csutka, szerinted a régi és az új Z hátsó üléspupja egyforma ? ha arra gondolsz
Pl egyforma cikszámon szerepelnek a forgalmazónál,
mert ha igen az biztos meggyorsítaná a projektet,
2007-en még nem láttam, ez nem azt jelenti h nincs is,
de nagyobb lenne az érdeklődés ha véletlen mindkettőre jó.

azt lecsekkolta már valaki, hogy a "hasidom" amit Csaba csinál jó-e a régi Z-re
/kérdeztem Csabától aztmondta oda kell próbálni/

Üdv FIGU
Valaki vett mar hatso ulestakarot (vagy mi a neve magyarul... ) a jarganyara (2007-)? Tok jol nez ki, csak kicsit huzos az ara. (a szokasos problema: ha lenne egy minta, Csaba tudna csinalni ocson... )
KIrályom!
Köszi és leborulok elötted , csak ne nagyon vegyék észre, mer oda az imidzsem .
Eggyeztetünk egy szép napos időpontot, és le szaladok.
Ne értsd félre nem szeretnélek űzni, hajszolni arra majd ott lessz az oldalborda /a szart is kipréseli belőled/ igaz Zrider , és nemszeretnék elégedetlennek tűnni, de emelő szemet is gyártod vagy az van készen .
Csak azé nehogy megin körbe röhögjenek, meg levettem a méretet egy emelőröl /tök egyszerű/
meg van az anyag, ha lessz időm csak össze hegesztem és kész.
FIGU
Jah persze, taskat azt kulon kell venni hozza, az is olyan 100 euro korul van, nehany kisebb tipus olcsobban, nehany extra nagy pedig dragabban.
Igen, igen úgy gomdoltam én is, csak nem tudtam, hogy táska nélkül is adják-e?
Gondolkodtam a dolgon, más motoron láttam Z-n még nem.
Bár a fekete Z-n biztos jól néz ki.
Megnézem a motor kiállításon, h itthon mennyi, és köszi!
FIGU
Királyom, csak félve kérdem meg . Jutottál valamire a 2007-es Z bukógombákkal kapcsolatban? Első-hátsó.

Köszönettel.
FIGU Kommándánte!

Gyühecc a gombeszekért ! Megjöttek a csavarok is,fel is tudjuk bökni a cájgerra!

Nem felejtettem el az elsőket sem egyéb kedves vevőjelöltek számára,csak még 1 kis időt kérek !

Tengermély tiszteletet és tankerhajónyi 95-ös benyát minden Z-fannak! Az újonnan csapódóknak is !
Hali!

Csak "ures" tankbor nincsen, mindegyiken van 4 kampo a taskanak. De taska nelkul se rossz, szerintem. Ezeknel 100 euro.
Szevasz Sale......!
1 fontos kritérium van Z kell hozzá , de igazándiból az se annyira fontos .
Vannak 1-2-en akik mindenféle biciklivel vannak a topikba és SZERESSÜK ŐKET IS.
Lapozz visszafelé már voltak időpontok, ötletek , de még nem fixáltunk semmit.
Ha figyelemmel kiséred a forumot időben megtudod, ha van ötleted írd meg.
Különben üdv a csapatban .
FIGU
Csutka próbáltam kiigazodni a "bagszter mutter hozentroger" oldalon de annyira nem megy a dajcs.
Csak külön tank bőr, nem táskához, hanem a védelem miatt szerinted van
és ha nam nagy fáradság mennyibe kerül?
Köszi FIGU
A bagstert itt vettem: www.bagsterworld.de, nemetbe ingyen szallitanak es picit olcsobb mint otthon a corsaronal. A taskaval kell vigyazni, mert en csak egy kisebb taskat vettem, es igy is zavaroan beleer a fekolajtartaly. Szoval szerintem egy nagy taska eletveszelyes...