Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kösz a választ.
töréskor zörögne,elhasználodsnál több fogy,kisebb menetteljesítmény.szerintem is az a legegyszerübb ha kiveszed!
Sziasztok!
Arra a kérdésre várnám a megtisztelő válaszokat hogy a katalizátor elhasználódását.elégését vagy törését milyen jelenségek kísérik a kipufogó rendszerben?Illetve ha ezek közül bármelyik bekövetkezik értelemszerű-e a csere vagy ahogy egy-két helyen olvastam szétvágni a kipufogót kiszedni a katalizátor maradványait?
Konkrétan erről a robogó katalizátoros kipufogójáról lenne szó.
Hi Alex érdekelne Suzuki sv1000 hez milyen rendszereket ajánlassz áruk stb válaszod előre is kösz
Bocsi, de nem akarja csatolni a képet vmiért De itt a link hogy hogyan is néz ki! http://www.youtube.com/watch?v...
Sziasztok! Lenne egy kérdésem! A képen látható egy Yamaha Yzf-R125 tipusu 4ütemű motor! Én is egy hasonló dobot szeretnék az enyémre a gyári rendszerre! Van valaki aki elvállalja a legyártását? Esetleg tud valaki valakit aki elvállalja? És kb mennyiért? Szerintem persze csak szerintem nem lehet nagy összeg, mert se fényezés semmi nem kell! Előre is köszi!
egy xt600z ra tud valaki rozzdamentes kipuffot?
csak az eleje kellene a dob nem
esetleg aki ilyent tudna csinálni?
köszi!
jaja, öcsimura. A legjobb
Tetszett a hang bakker! Ez eredeti Öcsimura mi? lehet tavasszal felugrik rá egy ilyen....
Köszönettel
Yoshi triovál rendszer FZS 1000-re/R1-re valakit érdekel? 80 pénz.
Jahhh
Az egy darab csőért marha drága
Gekko, nézd meg a vidimet, csináltass öcsi tuningos kipufogót, az enyém hangját mindenki dícsérte!
Te, Tutis ez darab cső mert ahogy a képet nézem a stock dobra megy fel.

40.000.- Ft Budapesti átvétellel
Szia! Sajnos GSR-re nem tudok kipufogót.
Alex, kiváncsiságból: Jardine GP1 K8-ra. Mennyibe tudnád hozni nekem?
"afgán kalmár " kérdezni hogy lenni valami finom kipud GSR 600 ra?
köszönni xépen
Eladók Bódis style dobok (matrica jár hozzá csak nincs rajta). Slip-on 60 mm-es a belépőoldalon, palást 100mm-es kör, 400 mm hosszú, Db killerrel.
A jobb oldali kicsit be van nyomódva teleszkópnál, de kívülről nem látszik. Ár: hibátlan 25.000 és sérült 20.000 Ft.
pannon, 944három-száz
fúrunk vazze?
Klasszikusokat idézve az jó kipufogó amikor nincs kipufogó
Ez zoral cucc ha azt akarod hogy közutálatnak örvendj vedd meg ... Milyen jó amikor a szomszédok ennek a hangjára ébrednek reggel...
Más variáltak rajta... szerintem..
itt a k7
Srácok, ki hallott már a Jardine GP1 kipuffról?
K6-k7 gixxerhez még alul volt egy dob, abból jött a cső ki, de K8-nál a gyári középdobra van rácsatlakoztatva.
Miért? K8-on másabb a középdob mint a K7-en?