Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én is mindig elolvasom! Gratula mindenkienk! Te pedig, Félig Svéd barátom, kevesebbet görcsölj az időn, és próbálj meg inkább a motorozásra, és annak élvezetére gondolni... lazíts egy kicsit, és ne figyeld a köridőket menet közben... nekem ez segíteni szokott... lehet nálad is beválna...

LX
Svéd !

Szerintem sokkal többen olvassák mint gondolnád, függetlenül attól hogy kommenteket nem irnak.
Mar-ha
akarom mondani jenő és hajnal asszony?
óóó máj gád dév!gratulálok!de még mennyire!bassszad nekik apám! tudtam én h ott jó leszel!nyalom a hangod!tesód és hajnal?
végre valami reakcio
majdnem azt hittem hogy a Rijeki beszámolók senkit nem érdekelnek
Gratulálok Dave-nek és a többieknek nagyszerű hir!
A verseny:
Gondolom már eljutott a hír hozzátok, Bérczi Dave nem jött hiába: megnyerte a versenyt, nem kis elönnyel!
A rajtrács: Atom, Bérczi Dave, Hirczi, Svéd és utánam a futottak még kategoria.
Természetesen bejött amitöl féltem, a rajtom nem sikerült fényesen, de nemcsak Dodor rajtolt le hanem, hanem Peter Gyula is (meg ugye Qpi és Rimai Roli is de ök 750esek. Rögtön éreztem hogy nem pb közeli tempoban közlekedek, de 4-5 körig több ember nem eleözött meg. Sajnos az élboly inkább távolodott, nem birtam a tampojukat. Kb 5 kör után sajnos be kellett nyelnem egy elözést Trans úrtol is. Ez volt az elsö versenyem azt hiszem ahol nem elöztem meg senkit. Szóval számomra nem nevezhetö fényes szereplésnek.
De térjunk vissza az élbolyra. Davenek sikerült lerajtolnia Atomot, elsönek fordult, de Atom, aki már nagyon soxor járt itt, már az elsö körben visszavette a vezetést amit meg is érdemelt. De néhány körig aránylag tudott tapadni Atomra, de aztán kialakult kis távolság köztük. Viszont a nagy rivális, Hirczi Zoli lemaradt és ez volt a lényeg Davenek. És ami mégjobban segit Davenek összesitésben, Hirczi Zoli még másodiknak sem tudott bejönni, mert Peter Gyula lett a második. Hirczi Zoli után Dodor jött be 4. Trans 6. Svéd 6. Brunecker Árpi 7. TACSI 8!
750 ben Atom, Qpi, Rimai, 4. Hege!
Akkor néhány köridö:
Bérczi Dave persze a versenyen hozta a maximumot: 1:37.633
Brunecker Árpi uj pb 1:50.442, Tacsi nem javitott, versenyen 1:51, Hege 1:44.7, én sem tudtam hozni az idömérös köridömet sem, 1:42 es köreim voltak csak.
Szóval Davenek érdemes volt ideutazni, mert ugy tünik a holnapi versenyen is meg lesz a 25 pont és igy Aqua sajnálatos távolléte miatt érik az esetleges összesített gyözelem is év végén.
A verseny után siettünk haza egy medencés csobbanásra.
Saját analizis: féltem a böröm, lehet hogy ez hiba, de nem tudok mindig a maximumon menni. Sajnos! Azt hittem az idömérö után hogy talán talán fogom tudnilegalább a 41 eket a versenyen az uj Dunloppal. Mégsem ment. A márciusi pb-mel ma második is lehettem volna, pedig azt még a K5-el mentem. Fikarcnyi esélyt sem látok hogy mitöl tudnék holnap gyorsulni. De végülis ha holnap is hatodik leszek, azt is tulélem. Atom azt mondta hogy nem kellene annyit mennem délelött ha gyors akarok lenni. Mert gyors körökböl nem lehet sokat menni. Ha egész délelött minden menetet végigmegyek, akkor az tuti hogy nem az az 1-2 gyors kör fog beidegzödni bennem hanem a sos-sok lassabb kör. Fogjam vissza magam, motorozzak kevesebbet az edzésekböl de azok a körök legyenek villámgyorsak. Logikusnak tünik amit mond, de nem tudom hogy magamévá tudom-e tenni.
Mindenestre holnap ujabb verseny és holnap Koca is rajthoz állhat végre a V2 kupában, mert abbol csak 1 verseny van.
Holnap ugye jó idő lesz?
Bár elég ha a ring fölött nem esik.
iratkozz fel és gyere el, hiába várólistás vagy, szerintem tuti felférsz.
Akkor ezt kihagyom, pedig mentem volna ha előbb ébredek.
szia tutis merszre vanmég hely?
igen, holnap este
szia tutis,
mersz lesz megint?
majd jövő7en..
Hát az nem jó Néha pedig le kell tenni a lantot, gurulni egy lájtosat vagy egy izgalmasat Remélem holnap nekünk jó idő lesz a ringen, várunk szeretettel mindenkit
Csináltam azt is.. de itt nincs semmi.. ki sem lehet menni.. help
Inkább motoroznál
De csendben tetszik lenni mostanában.. nekem keddig Graz.. munka munka munka 24h zsinórban..
jössz holnap merszre?
Nahh, végre vártam már hogy mikor motoroztok....
Negyedik nap, az elsö versenynap
Reggel simán idöben kiértünk a pályára, és kivételesen nagyon gyorsan ment a regisztrálás, gépátvétel is, tranyo benne az árban, gratula Full Gas.
A összlétszám messze alulmarad a tavalyitol, érzödik a válság.
Délelött 3 menet mindenkinek, utána szabadedzés, ebéd után idömérö, aztán ujabb 2 menet a verseny elött. Tacsinak nagyon bejön a pálya 1:56 al kezdett aztán, 54, aztán 52 és végül 1:50, amit az idömérön meg is tudott ismételni és szárnyal a boldogságtól, mert messze nem az utolso ezerben sem!
Hege 1:45, Repsol Norbi is nagy pb 1:50, Gabesz 1:41, Qupi 1:39, de idömérön csak 41, Juhász Dávid nem hozta az ezresét, egy széria 750 el 1:35, Atom, 1:37, Bérczi Dávid 1:39, Brunecker Árpi 1:54, Koca 1:47, Dodor 1:42
Idöméröre feltettem egy uj medium Dunlopot és 1:41.09, ezzel ezerben Dávid és Hirczi mögött a harmadik helyröl indulok, ilyen gixxer kupán még sose volt
Ja és csak Vikingnek, halál fasza idö van, de nincs höség
Harmadik nap
Reggel borult idöre ébredtünk, szemerkélt az esö. Telefonon megtudtam hogy kint a pályán egyetlen motoros körözget. Délelött azért ugy döntöttünk hogy kimegyünk bepakolni a boxba, abban reménykedve hogy hátha befizetjük a mai délutánt a pályán. Gyuri bevállalta hogy a mitsubishi terepjárojával felhozza mindkét trailert. Addig variáltuk a dolgokat mig engem itt felejtettek, Tacsi félútról jött vissza értem. Kint a pályán ragyogo napsütés, bepakoltunk a boxba és lealkudtam a 2 óra pályázást 45 eurora. Mindenki nagyon boldog volt, de szerencsére mielött befizettük volna, fél 2 kor leszakadt az ég és hatalmas esö lett, igy hazagurultunk.
Délután már rendeztünk ismét medencetornát, szaltókat ugrottunk és kezdtek szálingozni a versenyzök, megérkeztek Brunecker Árpiék, Neuhauser Kari, CsabaR1, aztán Benner Zsolti, Krizsán Szabi, Koca, Golyo, Kovac Gabi, mindenki hozta az asszonyát gyerekeket.
Gabeszról kiderült hogy tud pingpongozni igy nyomtunk 9 kemény szettet, elsö meccset ö nyerte, viszont a másodikat én vesztettem el.
Ma érdeklödés hiánya miatt elmaradt a sörivoverseny, mindenki koncentrál a holnapi nagy napra, sokan most vannak itt elöször, ezért föleg a Tacsi Teamnek jo lett volna ha ma már tudtunk volna menni azt a két órát.
Mindenkit csokoltatunk, föleg Aquát akit nagyon sajnálunk hogy nem tud itt lenni kedvenc pályáján!
" Gondolkoztam egy darabig hogy tán fel kéne gyujtani Tacsi uj autoját is "



Látom teljesen kész vagytok pedig még nem is motoroztatok...