Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyenkor mindig bánom ,hogy nem lehettem ott......De mindent nem lehet

Jó írás LX
Te marha!
ez rád vonatkozik!?mer h te papírkutya vagy....akarom mondani nejlon vagy! kérném megjegyezni hogy a nejlont nem így írjuk,és h egyébként se ugassak mer nem mentem ki rikkentyába.
Volt olyan, hogy fel sem mehettem a pályára
Nagyon jo a beszámolo, látszik hogy nem 20 perc alatt irodik mint az enyém
Parancsolsz?
Látom a kor téged is elért. Így 25-ön túl már érzékenyebb az ember ha a munkásságát nem akarják elismerni. Én speckó mindíg elolvasom a beszámolókat amit írtok. Gratula mindenkinek.

ui:ha nem vetted komolyan a múltkori fenyegetésemet a videókamerád hangjának javításával kapcsolatban, akkor most naon-naon nagy bajban vagy!
még egy ganéláda....
Egyébként szerintem is az.
Neked mekkora igazad van! Én meg keverek egy mohitot magamnak a medence partján.
szemét!
Eljött az idő. Iszom még egy sört a medence mellett
asszerm így dodor elhuzott kissé tőlem. dfe sebaly,mer tennap szionte csak 2.00-kat mentem! alatta nem nagyon ,de ami azért jó h fölötte sem!dévöd jol verte neki!meglehet ott még az arany is!szurkolok neki!(rohadjon meg)
én két napot röhögtem... de viccen kívül... jól éreztem magam nagyon... csak a versenyt nem kellett volna elszúrni...

LX
Szokásoshoz méltó jó beszámoló! Jó móka lehetett....
Dave mociát vittük csak és ketten mentünk.Én második nap délután mentem pár kört,hogy ha már ott vagyok kipróbáljam a rijekai pályát.
Szia!
Persze,06306166088
Hello!

Tudnál adni egy elérhetőséget? Nekem is kellene olaj.
Gratula neked is somarce!
Lassan meglehet a dobogó ha így folytatod
Én is sikeresen hazaértem első Rijekai utamról
Többé-kevésbé elégedett vagyok, a 2.nappal nem annyira, szerdán 1:44.1 sikerült csütörtökön nem tudtam javulni.. 5.lettem mindkét nap. De frankó a pálya
Gratulálok mindenkinek az elért eredményekhez, és köszönöm mindenkinek aki segített, kiemelve Félsvédet, Bérczi urakat és Deák Attilát.
Ma már késöbb jöttünk ki a pályára mert ugye nem kellett regisztrálni, délelött Tacsinak igértem kis segitséget, meg is van neki azota 1:49.4
Brunekker Árpi és Kari is javitottak 1:44-re, Dávidnak már lazán megy a 1:37, szerintem versenyen gyorsulni fog még.
Ma 14.50 kor lesz az ezres verseny, mivel tegnap este kicsit bebaxtam igy nem várok sok jot a versenytöl
Ja és szuper idö van!
Na meg volt 2 verseny, 600 ban Varga Gergö,Deák Attilla, Benner Zsolt Krizsán Szabi
Az Openben Davenek sikrült ismét nyernie, pedig Hirczi beelözte, de 3 kör után féktávon visszament Dave és 10 másodperces elönnyel nyert Hirczi elött. Dave uj pb-je 1:36.9
750: Atom, Qpi, Rimai
1000 Bérczi Dave, Hirczi, Dodor, Péter Gyula, Trans, Svéd, Brunekker, Tacsi. Tacsi uj pb-je 1:49.3
Startot megint elszurtam, kialakult a tegnapi sorrend, mindössze annyi különbség volt a tegnapihoz képest hogy ma elöztem egyetlen egyet, Rimai Rolit, de sajna ö nem az én értékelésemben van tehát ujra 6.lettem, legjobb köröm 1:42.0
Utolso verseny Koca összetett 7. helyével végzödött (nem sokat kezdhet egy SV-vel a Ducatik ellen), de az SV kupában második lett!
Ezekután volt még 2 óra ereszd el a hajam. Sokan csomagoltak igy még a szokottnál is üresebb volt a pálya. Ki is használtuk videozgatásra, Jani meg persze lenyúlta Dave motorját és elkezdte tanulni a pályát, asszem összesen 3 rövidebb felmenetel alatt kb 10-12 kört tett meg de sikerült neki 1:45, asszem Gabesz fel is vette videora. Én meg felvettem Gabeszt videóra, ö meg baxott felvenni engem, mert leszakadt a tankjárol a Tacsi kamerája, a powertejp nem birta a rijekai aszfaltot.
Ezekután mindenki pakolászni kezdett, ezért irok csak most. Tacsi Team elég nagy létszámmal kint maradtak a super hotelben vasárnapig családostol: Tacsiék, Hegéék, Gabeszék, Brunekker család, CsabaR1-ék és még néhányan.
Tibinek üzenem, hogy én sem vagyok elégedett magammal, nincs mihez gratulálni. Az Old Boys versenyt simán nyertem volna, mert Greksa nem, Csomos Géza nem voltak kint
Videok késöbb
Nyugi Svéd! Azért mert nem szólunk hozzá tényleg sokan olvassuk a beszámolódat és hiszünk benne,hogy egyszer mi is eljutunk veletek valami jó kis "túrára"! Gratula az eredményeitekhez!
Sziasztok!A balatonringről tud valaki valamit?Igazából az érdekelne mikor próbálhatjuk már ki most,hogy újra nekiáltak építeni.
Ha valakit esetleg érdekelne... (Svédnek ezek után kötelező elolvasni.. )
ismét két nap a Pannonia Ringen

LX
Ez denagyon így van!
Egyszerűen felhőtlenül élvezni kell és bízni a gumiban!
Osztályokkal jobban megy és ömlik az adrenalin....