Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó egy kitűnő állapotban lévő AGV Airtech M-es méretben. Nálam kb. 3000 km-ert ment. Teljesen kivehető, mosható béléssel. A Cagiva matrica leszedhető.
Az ár fix, posta OK!
Ára: 20.000 Ft
Na így akartam
Helló , LS2 állból felnyitható sisakról van valakinek valamilyen tapasztalata? Mert ilyet akarok venni a jövőhéten. Van is 1-2 kép.
http://www.kepfeltoltes.hu/view/110210/K__p0006_www.kepfeltoltes.hu_.
jpg
http://www.kepfeltoltes.hu/view/110210/K__p0010_www.kepfeltoltes.h
u_.jpg
http://www.kepfeltoltes.hu/view/110210/K__p0011_www.kepfeltolte
s.hu_.jpg
http://www.kepfeltoltes.hu/view/110210/K__p0012_www.kepfelto
ltes.hu_.jpg
heló.
van e valakinek Progrip szemüvege amiben tükrös lencse van?
Azt nem tudom hogy melyiket vegyem, mert van Progrip tükrös lencse. Kód: 3241 4.750,00 Ft ért, és van Progrip tükrös lencse .Kód: 3295 5.600,00 Ft ért. nem tudom mi a különbség köztük...?
üdv mindenkinek
Árzuhanás!

ELADÓ Motoros kesztyű
Schoeller versenykesztyű (Made in Switzerland), Keprotec kevlár protektor (magas ütéselnyelő képességű) az ujjaknál, a bütyköknél, a csuklónál, stb. Erős marhabőr külsőrész, puha tapadós bőr a tenyérrészen, az ujjaknál perforált bőr. Kék – fekete - fehér színű, mérete: XXL/12. Hőálló, víz, kosz, és olajtűrő anyaga van, rendkívül tartós. És a legfontosabb, hogy rendkívül kényelmes, össze sem hasonlítható egy olcsó kategóriás kesztyűvel.
Teljesen új, sosem használt. Méretprobléma miatt eladó (nagy rám).
Ár: 16.000Ft (bolti ára 24.000Ft)

ELADÓ AGV Plexi
AGV Race plexi, víztiszta, nagyon keveset használt, tépőfólia bütykökkel.
Kompatibilis: Ti-tech, Gp-Pro, X-Vent, X-R2, Stealth, S4, Airtech, Daystar, Flyer, Syncro, Ghost sisakokkal. Új ára 12.000 Ft, ha karcos a jelenlegi plexid, ne gondolkozz rajta, csapj le!
Ár: 6.000 Ft

Elérhetőség:
mail: tyt001@freemail.hu
tel: 70/6199777
Trace TX1-es csizma ELADÓ! 42-es méret!
15.000Ft!
E-mail: llacus@totalcar.hu
MSN: l.lacus@hotmail.com
ELADÓ!
Grex bukó L-es méret
10.000 Ft
E-mail: llacus@totalcar.hu
MSN: l.lacus@hotmail.com
Ez nem hangzik rosszul...
59 e volt, de nagykerből postán utánamküldtéka posta költséget is állták + engedtek 4 rongyot a bolti árhoz képest!
Mennyiért sikerült megvenni?
mit értesz elérhető alatt!? Én Full GASéknál vettem! Ha van beszélőkéd, lehet módositani a végösszegen! És velem nagyon rendesek voltak!
Sziasztok!
Nem tudja valaki,hogy hol tudnék sidi vertigot venni elérhető áron?
Hello , valaki nem tudna nekem ajánlani valami "jo" minőségű / szoval ne essen szét ,megvédjen , kb ,10.000 ért vennék gerincprotekort , ami spyke motoros 2 részes bűruha alá bemegy és én 176 cm és 65 kg vagyok. választ lécci az e-mail-omra : kistima@freemail.hu
Hello!
52-es méret van beleírva. Táblázat szerint 90-93cm. Mérésem szerint 94-95cm. Valamennyi állítási lehetőség van. Az ár 9000Ft, de alkuképes. Sajnos nekem már kicsit szűkös.
Ruhaméret:48
Szisztok!
Szeretnék venni egy női fekete(esetleg piros vagy fehér mintás) kétrészes bőrruhát. Nem próbáltam még, nem tudom milyen méret lenne rám jó. 172 cm magas vagyok, és 63 kg.
Maximum 70.000 Ft értékben.
..és aki tud, az ajánljon jó bukót(akár használtat is), amiben van szemüveg. (fekete, piros, fehér, szürke, vagy ezüst mintásat).
köszike!:))))
Helló mi az ára ? És mennyi a derékbőség? Üdv.
Köszi a segítséged !
Lefer!XS-7,S-9,M-10,L-11,XL-12,XXL-13,XXXL-14.........
www.motoroskesz
ty
ű méret táblázat.hu.Üdv
használt xl-es gp plus eladó ,12000 ft
Hello!
Van egy eladó Spool motoros nadrágom. Kivehető téli béléssel. Keveset használt, L-es méret. Sajnos a sliccén szétment a cipzár, egyébként hibátlan.
Érd.: +36305204066
horvath.gyula57@chello.hu
Hali!
Tudna nekem segíteni valaki, hogy a kesztyű méretek hogyan vannak? A mostani kesztyűm 11-s, de venni akarok másikat azonban mindenhol csak betüs méretek vannak (S,X,XL,stb). Hogyan passzolnak a számok a betükhöz? köszi a segítséget
fekete fehér xl
Sziasztok!
Eladó egy utasként egy szezont használt S-es Akira sisak!Nagyon szép állapotban van szinte új.
Ár:15000Ft postával
36-os Női túra csizma 3X volt használva.
Ár:15000Ft
06303210309
bali105@t-email.hu
Sziasztok!
Moto Gp felsők rendelhetőkM. L.XL méretben 15000Ft/db áron.Vannak kabátok is!
bali105@t-email.hu 06303210309