Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igaz,de a távolság túl nagy Veszprémben lakom
2-essével emelkedik szerintem. S-6, M-8, L-10, XL-12.
Nekem az L-es kezemre feljön, de nehezen hajlítom be a kezem kormányfogásra. Egy próbát megér.
HALI MINDENKINEK.KERESEK:bukósisakot szeretnék vásárolni,lehetőleg sötétített plexivel vagy tükrös Les bukót.Lehet:Marushin,AGV,HJC,stb...várom képeket korrekt árral a jose104@mailbox.hu-Előre is köszi...........
Hello!
Akkor küldöm a nadrágot. Megpróbálom még ma, de legkésőbb holnap reggel ha úgy jó.
sajna pici, nekem 9-es kell
M-es 8-as
kicsi lett? merészség próba nélkül sityakot venni. (ezt már én is tudom)
ez az ami most került hozzád?
Szia

Esetleg más méretjelölés, pl 8-9-10?

Üdv
Gábor
Tel szám : 30 9 747 935
Eladó méretproblémák miatt . -_-

S-es ára 25000ft

Teszt:
http://www.motorosvagyok.hu/magazin/tesztek/235-ls-2-delta-
felnyithato-sisakteszt
Sziasztók!
Eladó egy zsír új amerikai FOX ACCESS endúrós dzseki. XL-es méretben.
185 centi és kb 85 kiló vagyok..kis bojlerrel has tájékon, protektor mellényre húzva is tökéletes a mérete :-))
Posta megoldható!
Főbb jellemzői:
-lecipzározható ujjak
-cipzáros zsebek és szellőzők
-cipzáros zseb a hátán a lecsatolt ujjak számára
-kivehető könyökvédő
-izzadásgátló belső

Újpest központban meg tudom mutatni...vagy egyéb képeket küldök ha kell!

28.500.- jó magyar forint
Eladó Új Spidi Penta kesztyű "M"méretben 25.000-ért az eredeti 59100 Ft helyett:
Még annyit , ha még fel tudnád adni , azt megköszönném . Így szerdára ideérne legkésőbb . én pedig csütörtökön mennék a motorért . Üdv.
Helló . jók a méretek ! Megvenném akkor 5000+postáért , postázni tudod utánvételre? 100% hogy kell , mert megyek motort venni a héten , és valahogy el is kell hozni ebben a cudar időben ! Címem : 2191 Bag Rózsa Ferenc 9 Katona Norbert , köszönöm !
Szia ! Ha megvan még az eladó ruhád érdekelne ! 178 cm és 75 kg vagyok - kb 52 es a méretem.. kűldj emailt..sreder44@freemail.hu. köszi.!
keresek S-es méretben berik, alpinestar, spidi vagy dainese hosszúszárú kesztyűt fekete vagy piros feketében akinek van eladó irjon és tegyen fel képet róla.
Szia!

Szegeden vagy Budapesten lehet felpróbálni. Ha érdekel jelentkezz.
Mob.: 06-30-575-1332
Sziasztok
Eladó,egy NITRO MX-410-es Bukó M-es Méret.8000ft.PROGRIP páncél.7000ft.Jaffson full protektor L-es.11000ft(ez új).Postázom
Köszi!Hát én is 100 körülre saccoltam. na majd kiderül mert annyiért már 2részest kapok...
Hello!
Teljes hossz: 108cm
Belső hossz: 84cm
Derék: 92-94cm
Csípő: 106

A derekánál van állítási lehetőség. Kivehető bélés és protektor is van. amennyire tudtam próbáltam pontosan mérni. 180cm magas vagyok ha ez segít.
Helló , meg tudsz mérni pár méretet?
Teljes hossz
Derékbőség
Csípő
Belső szárhossz

Ha jók a méretek akkor 5000+postáért elvinném , csak azért ennyiért , mert 8ért van olyan shox nadrág a vaterán , amiben jó a cipzár ! Tessék nem hazudok.
http://auto-motor.vatera.hu/al...

Veszek a rőfösnél cipzárt 500ft + van itt egy varrónő bele varja nekem egy 700ért :) De amúgy újszerű a nadrág? Mennyit volt használva? Van benne kivehető thermobélés? Térd + csípőprotektor? Üdv.
Sziasztok!
Monster Energy kapucnis pulcsik rendelhetők minden méretben!
Ár:10000Ft
06303210309
bali105@t-email.hu
Valakinek? http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
Megegyezünk!
Eladó Motoros Versenykesztyű

Schoeller versenykesztyű, keprotec kevlár protektor, bőr. TELJESEN ÚJ!
XXL/12 méret.

Ára: 16.000 Ft (boltban 25.000 Ft)

tyt001@freemail.hu
70/6199777