Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

cm-ben mekkora az az s-es sisak?
Hey!
36-os ÚJ női sportcsizmát keresek, fekete-szürke-fehér színekben.
A Forma-nak volt egy ilyen modellje.
Vki?
Van még egy Sosem használt 39-es Forma motoros cipő is és egy új "S"-es Nitro Lionheart sisak is dobozában sisakzsákkal, ezeket is asszonypajtinak szereztem, de csak porosodnak a gardróbban. Ha esetleg valakit érdekel akkor olyan 10-ért vihető a cipő és 15-ért a sisak.
Sziasztok!

Teljesen új állapotú spidi penta kesztyű eladó Eur 8, USA M méret, szóval vékony kezűeknek. Asszonypajtinak szerváltam, de nem jutottam el addig, hogy elmenjek vele motorozni, öcsém a motorját eladta így most feleslegessé vált.

http://www.motorline.hu/index....

Ha valaki értelmes árat mond rá akkor elviheti......olyan félárra gondoltam.
Szia
Engem az L-es nadrag erdekelne
Hol lehet atvenni ill mekkora meret?
Nekem38-40- es kellene.
Esetleg Posta elore utalassal?
Koszonettel; Balazs
Sziasztok!
Moto Gp felsők rendelhetőkM. L.XL méretben 15000Ft/db áron.Vannak kabátok is!
bali105@t-email.hu 06303210309
-érdeklődni
hqbalazs@vipmail.hu
üdv .Eladó polo motoros nadrág,l-es méret bélés nélkül,protektorral 7000.
Térdnél lecipzározható nagyon szép állapotú Grand Canyon nadrág béléssel protektorral 18000.xxl-es van ráírva de inkább xl-es.Magamnak vettem de kicsi lett a dereka.Nekem 105 kell de ez 98 max.Esetleg csere érdekel egy kicsit nagyobbra.
Suomy Gunwind Mugga replica sisak l-es méret,használt de szép sérülésmente állapotban.ZSákkal dobozában.29000.
Az árakban a posta benne van előreutalásnál.
Sziasztok én meg kezdő motoros vagyok és még nem nagyon tudok dönteni hogy milyen bőr ruhát kéne vennem.
árban viszonylag ne legyen tul drága,
de tényleg megvédjen ha elesek.
márkát sem nagyon tudom hogy melyik a jobb segitsetek köszike előre is.
666hell@citromail.hu
Arlen Ness, Alpinestars, Berik, Suomy, Spyke.
1 és 2 részes felső kategóriás férfi-női bőrruhák beszerzését vállalom.
Átfutási idő maximum 2hét. Méretben majdnem minden, 46-60as méretig.
Kérlek e-mailbe írd le nekem: méretedet, milyen színben, milyen fazonban keresel.
Az árak 110től maximum 150ig terjednek!

666hell@citromail.hu
Új Cordura xl,15000ft-ért eladó!
Ha lehet választásod a Balatonboglári Fullgast ajánlanám, ott a felső szinten lévő csaj, akihez a csimmák tartoznak nagyon redes és segítőkész! :) És a készletük is rendesen fel volt töltve, csak az én kajla lábamra nem volt méret! Galériám közt van boltos kép is!
köszi szépen megtaláltam egy hirdetését irtam is neki (Gabe7).
Helló mindenkinek.

Tudnátok valamit mondani a HJC ZF-10 ről.
Nem találok tesztet róla hogy milyen is?
Helló , ismerősöm árul ilyen kesztyűket , itt a mail címe , kérdezz rá . Üdv. balazsgabor7@citromail.hu
Sziasztok.
A véleményeteket szeretném kérni, hogy érdemes-e vennem protektor mellényt? Azért nem akarok kabátot, mert nyáron szerintem ez kényelmesebb , ami a bőrruhát illeti, arra meg még nincs szükségem. És esetleg melyik lenne a jobb?
Köszönöm a segítséged Hát sok jót mondanak róla , úgy , hogy ezt veszem meg
keresek alpinestar vagy berik kesztyűt S-méretben hosszú szárú érdekelne fekete vagy fekete-piros szinben új és használt is érdekel.
akinek van tegyen ide fel képet róla és megbeszéljük.
http://www.motorosvagyok.hu/magazin/tesztek/235-ls-2-delta-felnyithato-
sisakteszt
csak keresni kell
PIROS-FEHÉR Alpinestars Gp Plus 2008 "XL" 20000Ft, illetve Gp Plus 2010 PIROS-FEHÉR "XL" 22000Ft postával.
...használtak.
eladó gp plus xl 12000 ft gp pro xxl 15000 ft