Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A quRRva szádat brekki

deszép gépet vettél

Gratulálok jó egészséget és sok sok boldog kilómétert kívánok...Fődi
Nehéz pillanatokat éltem át , mosmáá nyugott vagyok
nem sok motor van amit úgy mint a sajátomat
igen.

Henti, a béka marad
Azt gondoltam, h a végére feltolod a "békát" is
Kétrészes?
legalább itt is képviselnétek a családi vonalat
Held titánium protist.
Köszi a választ !
Uhh pont ilyen van a bátyámnak is
Mit vettél helyette
Alpinestars gerincvédő+ szegycsontvédő, hálós anyagon, XL méret, hordott állapot, de nincs kopva, sérülve, ára 30.000 Ft.
Női kabát, L-es méret, CE protikkal, egyszer hordva, ára 15.000 ft.
Alpinestars GP Pro kesztyű, mérete XL, 11-es, használt, de sérülésmentes állapotban, ára 15.000 Ft.
eladó M méretű Shoxos férfi bőrnadrág, egyszer viselt, a zippzár fémre cserélve, karcmentes. Ára 15.000 Ft.
ja igen, az irányára 55.000, az új ára 120 körül van.
Tehát, eladó Spool ruha, kb. két éve nem viseltem, egy takarítás ráfér, de nem büdös, nem sérült, hálós a belseje, ütésre keményedő protikkal, titánium vállkoptató, perforált. XXL méret, én 194 magas vagyok és 120 kiló, pocakban sajnos kinőttem, és amúgy is kisebb emberre való.
Sziasztok!
Yamaha moto Gp M,L méretben,Kawasaki Monster Gp M,L,XL 17000/db áron rendelhető!
Monster Energy kapucnis pulcsi négy féle hímzéssel 12000Ft/db!
Továbbá utcai motoros kabátok rendelhetők.Pólók,ingek!Írd meg mi kell és küldök képet és árat!
06303210309
bali105@t-email.hu
Sziasztok!
Fox protektoringek rendelhetők minden méretben.Ár:14000Ft!
Fox nadrág 14000Ft!
Új Alpinestars gerincprotektor 13000Ft,
Dainese 14000FT!
Csak rendelésre hozom.57X25 cm
06303210309
bali105@t-email.hu
Szia!
A protektoring kényelmesebb és ha esetleg később utcai motorra váltassz nyáron simán tudod használni és nem sülsz meg.
Sziasztok !
Tapasztaltabbaktól kérdezném ,hogy endurora protektor inget,vagy inkább páncélt érdemesebb venni ?
Kényelmi ,viseleti illetve védelmi szempontokat szem előtt tartva .
Milyet vegyek ?Zsém az nem sok van max 15-20 e.
Köszi ..
Hello!
Keresek megvételre jó állapotú, vagy új Acerbis cross bukót! Akinek van vagy tud az kérem jelezze!
adsz egy mail címet? a hotmailesről visszadobta a mailt..
az kevés, de írtam mailt.
Aloha!
Milyen amit kinőttél? Mekkora vagy kg/cm tekintetében? Eladó a ruha? Mennyi a matek? Feléből mennyit engedsz?