Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó shoei Xr-1000 sisak "M" méretben:

http://www.kepesmotor.hu/zart_...
Utolsó darab.......160.000 Ft. Új, kék, 56-os, full perforált, púpos, italtartó hellyel a púpban.
Szia!

Mindegy milyen motort veszel, ha már 60-nal, vagy annál többel megy, vegyél fel rendes motoros ruhát!
Cordura lényege, hogy nem szakad, olyan könnyen és nem ég bele a bőrödbe. A bőr cucc, az biztonságosabb, jobban passzol, viszont télen hideg, nyáron meleg.
Lényeg, hogy a ruha pont jó legyen rád, ne legyen se nagy, se kicsi, a kicsi kényelmetlen a nagy nem véd, elforognak a protektorok stb. Igazából márka, és márka közt is van különbség az tény. Jobb márkák: Arlenn Nes, Dainese, Bering, Berik, Spyke, Spidi, Alpinestar, Hein Gericke, Büse és még sok más...
Gyengébb kategória pl: spool, M-rush, Biker-star ezek sem feltétlenül rosszak, de nem olyan tartósak, mint a fentebb említett márkák, viszont jelentősen olcsóbbak.
Én úgy dondolom, ha most belevágsz a motorozásba, akkor nem fogod abbahagyni, tehát nem egy évre vásárolsz.
Érdemes jobb márkát venni, pláne, ha telik rá.

Sisakokból mindenképpen a jobb márkákat ajánlom!
pl.: Shoei, Nolan, X-litle, stb
olcsó, de egészen jó minőség a HJC
Ilyen no name sisakokat NE vegyél!
egy közép katagóriás sisak 51 ezertől kezdődik. Ez azért már jónak mondható.
Egy igazán jó sisak, 110 ezertől kezdődik, és határ a csillagos ég...
Sisakra sose sajnáld a pénzt!
Kesztyű szintén fontos, legyen protektoros, és bőr! 8-30 ezerig találsz, persze van drágább is...

Csizma: Spidi, Forma, stb

Egyenlőre ennyi...

Üdv Kill.
Szia! ha motoros ruhákat szeretnél Én ajánlom BALI103 és KILL BILL_t felhasznalo nevü tagokat Ök foglalkoznak Ruhával meg stb dolgokal. kerezsd Öket bisztos tudnak segiteni.
Hali

HA véletlenül valaki szeretne barátnőjének/párjának egy jó és olcsó cordura Női(M) kabátot Nézze meg a linkemet:
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Sziasztok!
Fox protektoringek rendelhetők minden méretben.Ár:14000Ft!
Fox nadrág 14000Ft!
Új Alpinestars gerincprotektor 13000Ft,
Dainese 14000FT!
Csak rendelésre hozom.57X25 cm
06303210309
bali105@t-email.hu
Sziasztok!
Yamaha moto Gp M,L méretben,Kawasaki Monster Gp M,L,XL 17000/db áron rendelhető!
Monster Energy kapucnis pulcsi négy féle hímzéssel 12000Ft/db!
Továbbá utcai motoros kabátok rendelhetők.Pólók,ingek!Írd meg mi kell és küldök képet és árat!
06303210309
bali105@t-email.hu
Hello mindenkinek keresek 56-os berik ill spidi ruhát (kék szín előnyben)
Csizmával kesztyűvel aki tud írjon előre is köszönöm üdv Gyula.
Sziasztok!
Pár kérdésem lenne.
1.Tudtok-e dobni nekem pár linket ahol jó motoros ruhákat találhatok,nézelődhetek?
2.Esetleg üzletet Nyíregyháza-Debrecen környékén ahol széles a választék és megtalálható pl.: az alpinestars márka is.?
3. Egy cbr 250 r (26 ló) re "Hogy kell felöltözni" ? és mennyivel "gyengébben" mondjuk egy 125 ös 15 lovas gépre?
A 3. kérdésemnél tanácsokat várok és esetleg külön ruhadarabonként ajánlott rááldozandó pénzt leírhatnátok nekem.
Bárki bármi okosat tud írjon
Előre is köszönöm mindenkinek!
Sziasztok!
KERESEK X-LITE X-701-est! M-es méretbe.
Ha tudtok valamit, vagy van ötletetek szóljatok légyszi!
Köszi
Szia!

Cölöp művek és kitisztítják szépen és rózsa illatú lesz...
http://www.colopmuvek.hu/jav.h...

Üdv KillBill.
ez igaz!jártam már úgy.
Sziasztok!
Van egy eladó Bering kabátom,hibátlan és szerintem megéri annak aki ilyet keres.
http://www.kepesmotor.hu/texti...
Ennyi víztől mi baja lehet? Nem órákig kell áztatni. Ez annyi a bőrnek mint, ha jól eláznál valahol.
Vegytisztítóban volt,azt hittem használ
Nemkéne...................pláne hogy használt..............ki tuja ki és mit izzadt bele a cuccba.
Na igen,láttam már én .Csak nekem a kedves állam nem sokat utal és próbáltam,próbálom megúszni olcsón.
Ott vettük a mocit, ma is voltam arra.
Kérdezd meg,ha jó neki nem jár rosszul mert tényleg új állapotú...
Köszi
Nem volt ez sok ,összesen4500ft.Csak mindig kitaláltam vmi hülyeséget
Fogalmam nincs Csak az adatlapodon néztem a Hayát, és beugrott. Na ha aktuális a gatyó, akkor szólok! Köszi az infót
Erre gondoltam már én is,csak nem mertem a bőr miatt,nehogy vmi baja legyen.Csináltad már ezt?Jónak tűnik.
Lehet..Mikór?
Jah bazki... a multkor láttalak Érden... asszem
Egy ici picit lehet alkudni...