Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Érdekelne a kesztyű!
Sziasztok!
Fox protektoringek rendelhetők minden méretben.Ár:14000Ft!
Fox nadrág 14000Ft!
Új Alpinestars gerincprotektor 13000Ft,
Dainese 14000FT!
Csak rendelésre hozom.57X25 cm
06303210309
bali105@t-email.hu
Esetleg ha valakit érdekelne:
Kesztyűk
Le motorozok én Füredig ,nem nagy fáradság inkább élvezet :--),ha neked jó hétvégén is. Ugy is ha tudsz segiteni több minden kellene majd a email cimem: f.viconti@yahoo.com
Szia!
Pesten nem járok!Tiszafüred vagy Debrecen?Postázni tudok!
Írj egy mailt a bali105@t-email.hu-ra.
Eladó shoei XR-1000 bukósisak "M" méretben:

link
Szia ,érdekelne a protektoring,de nem tudom a méretem , :--) tudnánk találkozni valahol pl. pesten mert apránként több minden kellene , mert be törtek hozzám és el lopták a összes cuccomat :--((
Sziasztok, nemrég fordítottam egy nagyon jó bukó tesztet, bár egy kicsit régi, de érdemes szerintem elolvasni.

Nem sok helyen részletezik, hogy melyik bukó milyen hangos, és ez a teszt pont ezzel foglalkozik.

http://www.fuldugo.hu/Magazin/...
Sziasztok, elsősorban csajok!

Van egy méretprobléma miatt eladó Fox Switch Girl nadrágom. Nem rám nem jó
Nade:
Fox Switch cross/enduro nadrág....rövid nadrággá alakítható (térdnél lezipzározható).
Cross csizmával és a nadrág alatt térdvédővel is simán hordható.
7/8 méretű ami kb 80 cm-es derekat jelent...külső szárhossza 108-110cm....belül...az ülepétől a száráig kb 85 centi

Irányára 16.000 jó magyar forint

Sziasztok!
Új Sidi Vertigo Air fekete 43 as sportcsizma eladó.
Ára: 53000 Ft
www.speedlife.fw.hu oldalon látsz további infót:)
ÚJ X-Lite 602 NCOM és X-Lite 701 NCOM bukósisakok áron alul eladóak. 602: 69000 Ft, 701 : 73000 Ft

Üdv:

Speedlife
Sziasztok!
Van egy eladó Bering kabátom,ha érdekel valakit.
http://www.kepesmotor.hu/texti...
Szia!
Ment e-mail telószámmal......
Szia!

Kell!
Mail cím? Vagy hívjalak inkább?
Fene tudja, ezeket érdemes megnézni:

link

Talán árban ezek kijönnek 140 alatt:

link

link
Szia!

köszönöm, csak less utána hogy ilyen árba mit adnak... egybe kellene, fekete kék szürke fehér szinek és variánsai jöhetnek szóba, 186 /70 nyurga vagyok! :) daineseből az 50-52 a jó! De ha pontos vásárlás előtt leszek mindenáron próbálok egy alpine-t boltba! Csak igy kérlek less utána egy ilyen mennyiből lenne nálam háznál! Jah és ha lehet púpos kellene!
Szerintem be lehet szerezni, de kellene egy méret hozzá, mert a nélkül nem lehet nekiindulni a keresésnek.....
Miért nem jó neked a Spidi?
Köszi
Egy korrekt üzlet hely,név vagy link jönne még jól ahol nézelődhetek.
Új vagyok az oldalon nem tudom kiírta-e de KillBill-nek válaszoltam.
Köszönöm válaszod! Okosabb lettem!
Pohi! ha s pályamotorozás topikba visszaolvasol egy srác keresett 56 méretü egyrészes ruhát.
ELADÓ!Női FLM cordura,36-os!
Kedves pohi! Alpinestars egyberuhát újat 100-140 között milyen esélyel tudnál szerezni (ha tudsz)!?