Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia! légyszi hivjál vissza telefonon vagy vedd fel ha telefon közelben vagy. én vettem meg a sidi csizmát. tel 06 70 362 7133. beszélnünk kell, fontos!
A LAZER VERTIGO sisakot jó szívvel ajánlom.
Kimagasló törésteszt eredmény, és jó ár-érték arány.
Előbbit sajnos én is teszteltem.
Szerintem csendes.
Sziasztok érdeklődnék milyen sisakot ajánlanátok sport mocira zx9 re éa ami nem drága láttam a hirdetéseket 24 ezerért is vannak sisakok,de nekem olyan kellene ami a sport motoron keltett zajokat valamilyen szinten csökkenti. Gagyit nem akarok és túl drágát sem kb 50 ezer,ha egyáltalán ennyiért kapok jót.ja és a sötétített plexis sisak is van olyan jó mint a napszemüveges ?Jelenleg Caberg sisakom van nap szemcsis ujj ára 25 ezer volt de akkor még nem sport mocira vettem és kicsit hangos,a sport moci a leghangosabb a plexi végett keltett légáramlat miatt.
Nekem most cserélt bélést (+ ezt-azt) a sisakomban, profi munka korrekt ár!

Keressétek bátran.
sziasztok! nem olcsó a gyári bukósisak bélés!

Motorosruházat,bukósisak bélés javítás!Bőrruházat javítása.Cipzárcsere is!
- Cipzárcsere kabátban: kb. 3000-4000 ft.
- Bukósisakbélés javítás: 3000-6000 ft
Komplett béléscsere: kb. 7000 ft
Állapottól függően!
Rövid határidő, max. 7 nap!
postai utánvéttel is!
A műhely megtalálható Budapest-től 4 km-re Halásztelken.
Érdeklődni: brigililla@gmail.com
vagy
zoldalma@freemail.com
http://motorosruhaja
v.blogger....

06303282168v06303874264
kis keveredésben vagyok,érdekel a sisak?
üdv
Várpalotán lakom csak itt tudod megnézni.
Szia hol lehetne megnézni , Budapesten esetleg ?
Köszi Szépen ! Várom jelzésed :)
érdekelne elérhetőségem az adatlapon
amint lesz,neked szólok először,addig nem is teszem fel hírdetni,hétvégére szerintem megvan.
Szia!
Nincs meg a doboza se a zsák. Így kaptam a bukót, típusát se tudom sajnos.
Doboza megvan, tartó zsák ?, mi a neve a bukónak tipusa ? köszi
Szia általában 42-43-as cipőt hordok, igen alpinestars sm-x, és az sm-x plust néztem , fekete szín érdekelne.
ujjak vége

Ez is shoxos, bár ezt már ahogy nézem nem lehet kapni. A hálója és a protektorai jók, viszont az újak vége az foszlik. Valamint ennek a hátprotektora kevésbé simul a testhez mint a drágább modelleké.. ezért nem olyan komfortos... mondjuk védeni véd.

A semminél sokkal jobb... ha nincs rajtam akkor nem vezetem haza esés után a Cserna-völgyéből a motort, mert minimum eltört volna a könyököm.

2009 óta használom nyaranta, vagy az utasra dobom rá... talán kibír még 4 évet.
Hát igen, nehéz dolog ez! Lehet bepróbálkozom vele, kis sebességgel motorozunk általában kezdésnek jó lenne. Csak azt nem szeretném, hogy nem is esek benne és mégis mondjuk szétfoszlik a varrás, vagy a hálója, tehát a használatban megy tönkre. 40-50-től vannak jók, de most nem szánok rá annyit, és azért ez is simán jobb a semminél gondolom!
Igen a Shoxra írtam.Én 20-ért vettem akcióban,nekem megérte.De ez nem változtat azon,hogy nem nyújt teljes védelmet.
Igaz az óvszer se,haverom is használta mégis elütötte a busz....
25 Én 9-ért vettem az enyém újonnan(igaz akcióban) annyit megért... igaz ennek nincs kulcscsontvédője,többet nem adnék érte most sem.
Igazán jó protektoringek 50 ezer forinttól kezdődnek újonnan...

Nem csak csúszást vészeltem át benne épen, de medvetámadás ellen is hatásos volt
Ezt most a Shox-ra írtad? Tehát véleményed szerinte 25 ezer forintot megér? Nem kell az oldalon lévő tesztnek teljesen hinni? Én nyáron is biztosan beöltözök védőfelszereésbe!