Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A hétvégén olcsóbb! Érd csak telefonon http://www.kepesmotor.hu/texti...
holnap teszek fel képet oxtar 44-45
Sziasztok!

Ha valakit érdekel van egy SHOEI X-Spirit 2 víztiszta plexim ami nem volt használva és egy fél szezonos M-es sisak belsőm!


06303210309
bali105gsxr@gmail.com
Jó állopotú 44 es Diadora csizmám eladó. 15 000Ft
http://www.kepesmotor.hu/verse...
És milyen ?
van csizmám eladó ha érdekel 20000ft alig használt
szia Bear

szigorú vagy..
én is megnéztem amikor írta a bukót és a hirdetésében szerepel hogy replika..igaz nem tudom az mi azon kivül hogy másolat, utánzat de ott van..
üdv
de azt sem, hogy hamisiítvány, bocs, replika. Végülis csak hat helyen van rajta a Shoei felirat....jelzem halkan, hogy jogvédett terméknév alatt árulni egy kínai gagyit jogilag problémás. Shoeiként árulni egy kínai gagyit meg etikátlan.
Sziasztok milyen csizmát tudnátok nekem ajánlani 44 lábam van és hat krossz csizma kellene....?
Azért kérdem mert most szeretnék motort venni meg felszerelést hozzá...és igaz ha csizma nélkül rúgod be a motorodat természetesen egy 600cc eltörheti a lábad ?
Úgy árulom nem írtam oda oda hogy shoei :) aki kérdez válaszolok
ok, akkor úgy áruld....
Nos, ebben igazad van, kamu regisztráció vagyok, itt elég sok RÉGI felhasználót megkérdezhetsz, alá tudja támasztani az elméleted. A vitáról annyit, hogy nem vitatkoztam Veled, csak az általam használt Puma sem szar, bár lehet jobban tudod.
A "minimum corsa"-t azért írtam, mert mondtam, a boka védelem a fontos, a sima vertigo-t pedig nem tartom sokkal többre, mint egy másik csizmát, csak a SIDI nevet kell megfizetnem.
Részemről itt lezártam, ha el szeretnél adni egy bokamerevítős, 39-es csizmát, akkor szólj.
háháháháhhá,ne nevetess,tegnap éreztem hogy kamu vagy,azért nem akartam leállni vitázni.tegnap még kitaláltad,hogy nem csak a sidi meg az alpi jó ,ma meg már minimum vertigo corsa kell..hagyjad már...a lánynak..háháháháháh szerintem vegyél egy új imázst magadnak,mert itt most lebőgtél....áháháháháhá
milyet akarsz?mit töltsek fel kis korza?
Ez egy shoei replika kupak.
Létezhet olyan, hogy hamisítvány sisak?
Igen!
Nem tudom a pontos típust én is így kaptam külföldről. Annyit tudok a sisakról hogy csorscsatos a plexije nem pinlockos vszont karc és páramentes antiallergén bélés minden kivehető belőle mosható bogárháló van hozzá. Plexizáras és üvegszálas bukó.
mióta csinál a Shoei gyorscsatos műanyag sisakot?
Postázod is?
Ez melyik Shoei pontosabban?
Szia!
Sajnos nem nagyon.
Szia!

Érdekelne a sisak. Nem szoktál véletlenül Pesten vagy a környékén járni?
Köszi, hogy megnézted, de sajna 8-as lába van a leányzónak, illetve minimum corsa jöhet szóba... A boka miatt! Ha lesz valami, esetleg dobd be ide légy oly kedves! Köszi, csaó: B
Nox bukókkal van valakinek tapasztalata ? N101 es tipust nezegettem