Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A koptató nem tartozék!
Bőrnadrágok 309Eur. helyett: 19.990Ft-ért !
Korlátozott méret és darabszámban elérhető akció!
Csak a következőek vannak méretben:
48,50,56,58.

Tel: 06 70 246 71 50
Kérésre posta is!
esetleg ha valaki hasonlót keresne, univerzális (felnőtt méret) ufo márkájú térdproti 3om szezont hordtam 190es magassághoz tartozó szipkákon mondjuk 5 papírért
Sziasztok,
Eladnám Bering Elroy motoros farmerom (XL-es méretű):
http://www.fokt.hu/termekek/be...

Tavaly vásároltam, kb 8-10 alkalommal volt rajtam, tökéletes állapotban van.
Irányár: 20 000 Ft
X-lite X-702GT Chased, vadi új, L-es, napellenző, Pinlock. 120E ft
sziasztok! eladó 4db használt,de jó állapotu cross bukó! 2db L-es (60-as) Max Racing (fekete-szürke,egyformák)
1db XL-es (61-es) Max Racing (kék)
1db XXL-es (63-as) Can (fekete-sárga)
Sziasztok.
Van egy Richa kabátom,de nekem nagy XL-es és szeretném elcserélni egy másik cordura kabátra ami L-es! Valakinek esetleg?
Elkelt!
Szia.
Már elkelt!
Szia
Megvan még a bőrruha?
Ja 70-pénz 240-ért vettem
SpidiT1 54-es,egyszer pofára estem benne de csak színépen lett picit karcos nem anyagában,full perforált nagyon kényelmes viselet,csak aláöltözővel hordtam.
Motorhoz jobban illő színű másik sisak vásárlása miatt eladó egy M-es méretű Schuberth Sprint R zárt bukósisak, most cserélt vadonatúj béléssel, kiváló állapotban. A plexi, a mechanika és zár is rendben.

A sisak alja oldalra nyílik így egyszerűen le és felvehető. Nem új sisak, ennek ellenére nem összevethető a gazdaságos árú sisakokkal.

Postázás megoldható, aminek költsége megbeszélhető.

Utolsó ár: 19.000,- Ft (vagy megmarad tartaléknak)
Nekem nagyjából 95-100cm ennél nagyobbra is jó lehet mivel gumírozott csípő, derék tájékon.
Szia. Érdeklődnék a ruha mekkora derék méretre jó?
Eladó 56-os arlen ness, ára 59000ft
Hirdetés
Clover, Soumy!
Köszi, utána nézek!
Az, hogy egy rakás szar és akkor finoman fogalmaztam. Ezt itt fórumon többen is meg tudják erősíteni. Superzone-ban vettem egy cordura kabátot kb. 1 hónap alatt szétjöött, visszavittem javították, majd ismét széttépte a menetszél. Visszavittem mondtam, hogy ezt nem találom viccesnek, választhattam egy újat. Az új is már javítva van, és most megint szétjött. 2 szezon alatt 2 kabát szakadt szét. De nemrég volt a fotók között egy album egy Mugen Race csizmáról, ami emlékeim szeirnt 5000km alatt ment szét. Amúgy a kabátok úgy vannak megvarva, hogy még véletlenül se hagynának rá anyagot. Szóval emiatt én soha többet nem veszek ebből a márkából semmit.
Az ár 25 ezerre módosult.
Többi adat az előzményben.
Küldtem :)