Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha gyakran megállsz és beszélgetsz, kajálsz stb. akkor a kétrészes.
Én pedig imádom az egyrészest! Pedig van kétrészes is.
ketreszes utcara kenyelmesebb es palyan se zavaro. viszont az egyreszes ruha utcara nekem tiszta szivas, es meg le se tudod venni. nem mellesleg az egyreszes versenyruhak eleje altalaban rovidebb mint a hatulja mert ugye speed gepen hasalsz, igy egyreszesben kinyujtozkodni lehetetlen.
Sziasztok!
Következő szezonra, új ruhát szeretnék venni.
Tudnátok egy pár érvet felhozni a két és az egyrészes bőrruha ellen, mellett? Jobbára Berik ruhákat nézegettem, kesztyűvel, csizmával együtt.
A motor pedig 750 gixer, felhasználás jobban országút, néha kicsi pálya.
Köszi
Sziasztok! Dainese hasznàlatlan térdkoptató eladó. 10.000 és a postát àllom!
ok köszönöm
Sajnos ilyen termékünk nincs egyenlőre!
Mindenesetre köszönjük szépen az érdeklődést!
Renox Cordura protektoros motoroskabát 4XL 20.000 ft
Van Pécsett egy nagyon profi varrónő, kizárólag motoros cuccra van ráállva. Atomjaira szétszedi a motoros ruhát, és rád igazítja. Privátban küldök telszámot, de a pécsi motorosboltban is megadják, akinek kell.
Sziasztok! Van egy agv k3 sv vulcan bukóm, és szeretnék még egy bukót, de ettől csak jobb lehet. Ez 74-be fájt, de a másik bukóval elmennék 100-150-ig is. Zárt bukó kellene túrázáshoz. Csak újat veszek. Javaslat? u.i.: Nolan N86 Specter volt, de abban hatalmasat csalódtam.
Sziasztok
Párszor utasként használt AIROH zárt bukósisak M-es méretben eladó,sárkányos mintával nagyon szép állapotban.
Dobozában,sisakzsákkal ! Ára: 22000FT
Sziasztok
Eladó sorba került Blytz Racing csizmám használt de szép állapotú.
Fekete-fehér 43-as méret dobozában !
Ára : 25000 FT
Szia

Nektek van esetleg 43-44 es sporttura fekete nem perforalt csizmatok?
Sziasztok
Egy baratom keres sporttura kategoriaban 43-44es nem perforalt csizmat. Fekete es uj vagy ujszeru erdekel 40e ftig.
Udv
Van egy eladó Ixon női S-M méretű cordura nadrág,kivehető béléssel.Párszor használt,kitűnő állapotú.
X-lite-ot vennék.
Van lehetőség sötét plexivel elvinni a sisakot. Ez + 2500Ft költséget jelent.

999 RS széria..
Néztem már élőben is nálatok! Viszont Megmondom őszintén, hogy egy picit Félek tőle! Azért választanék valami top márkából. De az meg mondjuk nem új! Lenne lehetőség nem átlátszó plexivel elhozni? Ez a 999rs?
Nekem is jobban tetszene, de ennyiért nem sok választék van sajnos!
Dobj hozzá még egy icirkepicirkét és karbon üvegszál Marushin 999-et adok!
Extra csendesség, 1100gramm stb!
Top sisak 80.000-ről leárazva 59.990-re.
A képen látható szín van. Az extra akcióknál mi sem tudunk válogatni a Németeknél hogy ezt vagy azt a színt szeretnénk!
Szia
Annyiert mar legyen xr1100..alkudd le szerintem
Sokkal jobb mint az 1000
Sziasztok! Bukósisakot keresek! Ha esetleg valakinek akad ne tartsa meg!
Shoei xr1000-et néztem, ugyhogy valami olyasmi vagy olyan kéne! Ha minden igaz M-es a fejem! Sötét plexi előny! 50rugóm lenne rá!
Airoh valakinek? 1050gr 57-58 as méret 45-pénz :)
az 56-osból milyen színűek vannak?