Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Motoros karácsony féláron!
Felejtsd el a lökdösődést, a tömeget,a vásárlással járó feszültséget!
A Darázsgarázs motoros boltban karácsonyig több termék -50%-os akcióban érhető el! Igen!Féláras akciók!
Kényelmesen, nyugodt körülmények közt vásárolhatsz.
A legjobb árakért keresd fel honlapunkat :
www.darazsgarazs.hu.

Még december 24-én is nyitva leszünk!
Sziasztok!

Öcsémnek szeretnék ajándékba egy gerincvédőt (plusz vesevédő esetleg) vásárolni nagy motorhoz, friss jogsival, de nem igazán értek a témához. Elkezdtem utánajárni a dolgoknak, de csak jól összezavarodtam, mert nem túl sok infó található róluk.
Azt látom, hogy pár ezer forinttól sok tízezer forintig terjed az áruk, viszont mindegyik mellé a leírásba odaírják, hogy ez milyen nagyon jó, így ezek alapján nem látom, hogy miért lenne értelme a drágábbat választani.
Ti melyik típust ajánlanátok 20.000 Ft környékén? Persze az sem baj, ha olcsóbb.
Azt láttam, hogy számít a használó magassága, öcsém kb. 185-190 cm magas, és szélességében is elég nagy darab.

Eddig az alábbiakat néztem:
1.: UFO 1, leírás alapján nem rossz, de nem a legjobban néz ki, ára elfogadható
2.: UFO 2, nincs leírás hozzá, jobban néz ki, de már kezd egy kicsit drága lenni
3.: WORKER Shield, leírás alapján szintén jó, árban jónak tűnik más nézett típusokhoz képest, L-est találtam legnagyobb méretben, de nem tudom, hogy az itt pontosan mit jelent. Nem írják, hogy vékonyított lenne, ami miatt könnyen elférne a ruha alatt, mint a következőnél:
4.: WORKER Patrol, leírás alapján jó, még vékonyított is, kezd gyanúsan olcsó lenni, szintén L-es van az oldalon legnagyobb méretben.
Irtam e-mailt!

Üdv!
Szia nekem lesz egy eladó sisakom !
Még nem hirdetem !
Lézer kestrel /carbon-kevlár/
Csat típusa
dupla D-gyűrűs verseny csat

Sisakbelső
100%-ban kivehető, és mosható
Morpho System Plus (arc- és fejpárnák többféle méretben rendelhetők hozzá, így a sisakbelső teljesen egyénre alakítható)
Dri-Lex nedvszívó, és Aegis antimikróba védőréteggel ellátott belső bélés

Biztonsági rendszer
3M Scotchlite- 2 db fényvisszaverő panel
EPS - a sisak fejtető részébe illesztett dupla védőréteg, amely nagymértékű ütéselnyelést biztosít

Plexi
karcmentes
páramentes pinlock plexivel szerelve
+adok hozzá egy füstszínű plexit dobozába sisakzsákkal !
Nagyon szép !
Szellőzés
F.A.S.: 6 csatornás ventillációs rendszer, és hátsó légelvezetés, ami biztosítja a sisakbelső intenzív szellőzését, és frissítését

Különleges felszereltség
ergonómikus kialakítású, 3D-s arcpárnák
orrvédő
rovarháló
3. generációs, könnyen (segédeszköz nélkü)l eltávolítható plexi-rendszer
a plexitömítő csík kivehető, cserélhető Ha érdekel írj teszek fel képet !
Ára 50000 FT minden tartozékával ! Posta utánvéttel megoldható !
Mérete ML /felezett méret/ 58 Az ára fix !
Mondjuk az eséstől nem véd meg semmilyen protektor, max két pótkerék
Mióta megvan a FOX csizmám javult a közérzetem is nagy mértékben :DD
azért mert a fox kurva drága és emiatt jobban érzed magad benne
és nem néznek rád úgy mint egy parasztgyerekre
ezt onnan tudom hogy én az ilyen felesleges drága holmik helyett vettem a katonai boltban 3500ért egy terepmintás gatyát és abban esek-kelek vagy 3-4 éve és hibátlan(furán is szoktak emiatt nézni...)
bár a seggén már újra kellett varrni a plusz anyagot mert elkopott a cérna
épp most akarom kiegészíteni egy terepmintás kabáttal hogy teljes legyen a kép
utána a motor lesz terepmintás matricás és utána fasza lesz az összkép
Pl...:Marushin 999,lehet picit drágább de 60e jobb minőségűt nem kapsz szerintem!
Hi! Milyen sisakot ajánlanátok 40-50000 -ig zárt,speed
igy igaz. krossz ruhaknak alig van vedelem , max megerosites.
altalaban a krosszosok terdgepet, protektor inget hasznalnak
Jól látod. Valamint nincs benne esőbélés és thermo bélés sem Viccet félretéve,valóban nem szokott lenni protektor a krossz nadrágokban. Nekem egy scott van ahhoz adtak kivehető csipő protektort. Térdvédőt mindig használok (ezt a nadrág alá szoktam venni) a csipő protit még soha nem tettem bele.Rengeteg balesetem és bukásom volt már. Általában a térd és kar, csukló és a kézsérülések a gyakoriak.Ez csak az én tapasztalatom. Beruházni mindig arra érdemes amit számodra fontosnak találsz és van rá pénzed.
Én sem adnék pld egy márkás bukóért 150-200 ezret mert nem látom benne azt az értéket. Inkább veszek márkás bukót kifutó szériában 50-60 ezerért.Mivel közelebb állok az ötvenhez mint a húszhoz engem már a divat nem annyira érdekel.Minden motoros cuccomnál azt veszem figyelembe,hogy mire fogom használni és ez alapján döntök.Az ára legyen arányban a használattal.
Sziasztok!

Valakinek van tapasztalata Givi Sniper sisakkal?
Sem magyar sem külföldi oldalon nem találok róla tesztet....
Schuberth bukósisak - LEÁRAZVA
(napszemüveg, bogárháló, új bélés)
9.500,- Ft

Másik sisak vásárlása miatt eladó egy M-es méretű Schuberth Sprint R zárt bukósisak, most cserélt vadonatúj béléssel, kiváló állapotban. A plexi, a mechanika és a zár is rendben.
Beépített napszemüveg és bogárháló.
A sisak alja oldalra nyílik így egyszerűen le és felvehető.
Nem tesco gazdaságos kategória.
Ár fix.
Csere nem érdekel.
Sziasztok!

Nézegettem krossz nadrágokat és egy olyan kérdésem lenne,hogy most ugye ezekbe nincs is semmi féle protektor?

Néztem jó pár FOX nadrágot és most az komoly hogy az a gumi ami a combnál van az hivatott megvédeni az esetleges eséstől? Tehát 50eft-ért kapok egy nadrágot amibe nincs is comb meg csipőprotektor? Valaki fel tudna kicsit világosítani,hogy most miért is érdemes beruházni egy ilyenre?
Alpinestars Supertech Új 41.
34990 huf
Eladó Berik versenyoverálom pár alkalommal volt rajtam, hibátlan állapotú. 50 es mèret.
80.000 huf
Eladó Spidi bőrruha, Büse motoros csizma és egy bőrkesztyű. Mindegyik újszerű állapotú.
xr 1100 haveromnak van,ő nagyon dícséri,de ezek a verseny sisakok mindennek nevezhetők,csak csendesnek nem,persze a Shoeire tudok véleményt mondani ,de ez nem az.De ennek a kategóriának nem is az kéne hogy legyen a fő jellemzőnek
Xr1100 hoz képest szerintem nincs különbség, de hozzáteszem ez az én szubjektív véleményem.
Pl az xr1100 nekem nyomta a fülem 2 óra után, és a sirás környékezett.
Csendesnek csendes, egy sportsisakhoz mérten, de én 2-3 éve fülldugóval motorozom, mióta volt egy füllgyulladásom nagyon zavar minimális szélzaj is.
Nekem a kényelemmel nincs bajom....csak hogy mennyire csendes pl..?
ha te próbáltad mind a kettőt,akkor nem értelek,mert nem egy kategória a kettő szerintem.pl.Lorenzóval kétszer is kicseszett,Marquez még nem panaszkodott a Shoeire
Szia,én vettem egy ilyet,de el is adtam,mert nagyon nem találtam kényelmesnek,pedig semmi extra a fejméretem. Nagyon pici sisak,már a héjszerkezetre gondolok.utána egy x pirit 2 re váltottam,az mintha rám szabták volna,sokkal kényelmesebb
Szerintem ár/érték arányban legjobb választás a héjszerkezete miatt.
Könnyű sisak, és felveszi a versenyt egy Shoeival.