Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Schuberth Sprint-R sisak - új béléssel - téli áron eladó/cserélhető
(napszemüveg, bogárháló)

Másik sisak vásárlása miatt eladó egy M-es méretű Schuberth Sprint R zárt bukósisak, most cserélt vadonatúj béléssel, kiváló állapotban. A plexi, a mechanika és a zár is rendben.
Beépített napszemüveg és bogárháló.
A sisak alja oldalra nyílik így egyszerűen le és felvehető.
Nem tesco gazdaságos kategória.

Cserébe érdekel tanktáska (elsősorban Givi de más márka sem kizárt).

Postázás megoldható.
Eladó egy Harley Davidson bőr jó állapotú motoros csizma 40 es
Iá:20000
fesd be sötétszürkére aztán nem feltűnő
én egy hasítottbőr (bőrszínű) bakancsot fújtam át sötétre
valami bőrápoló festékanyagot tartalmazó anyag volt ami be is ment a bőrbe
sajna nem emlékszem mi volt a neve
de a kezem is festette arra emlékszem vagy 2 nap volt mire lekopott a festékpöttyök
Szia !
Lovasbolt, nyeregszappan + sok szabadidő
házilag gondoltam,,de kedves vagy,,köszi!
Eladó egy Scorpion EXO 2000 Air sisak.
link
Tisztitás
Persze kérdés hogy ér e ennyit a kesztyű!? Ezt otthon kétlem hogy eredménnyel tudod tisztítani!
Érdemes körbenézni most, mert lassan a bolt háromnegyede akciós és vannak olyan cuccok is ahol a -50% megvalósul! Ne légy "Papucs", HALÁL A MALACPERSELYRE! Illetve hát...papucsból is vannak jobbak, lásd a képen...XD

www.darazsgarazs.hu
Sziasztok
Hátha valakit érdekel !http://www.kepesmotor.hu/verse...
Urak! Ha valakinek van jó ötlete,,tapasztalata hogy tudnám kitisztítani,,ha egyálltalán lehet.Köszii!
Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata FXR cross sisakokkal kapcsolatban? Konkrétan egy FXR BLADE X-1-ről lenne szó.
link
Szinte semmit nem találtam róla Köszi!
Eladó BERIK 2 részes bőrruha újszerű, szinte új állapotban, 54-es méretben! Eredeti BERIK tartózsákjával. Abszolút csalódásmentes!

Érdeklődni: xpinter.gaborx@gmail.com

Motoros üdv!
Szia, van egy új Thor Flux set-em eladó eredeti csomagolásban (32-es), ha még aktuális. Tavasszal vettem, de sosem használtam. Csatolok képet, szólj ha érdekel.
Női Cordura és protektoros farmernadrágok érkeztek !
40-80Kg-ig mindenkinek tudunk készletről segíteni.
www.darazsgarazs.hu
Spyke márka jó állapotú szèp sèrülès mentes. 60-as van bele irva de olyan xxl kb. Több info róla ès a pontos mèretei a ruha hirdetèsen, vagy itt kèrdezz.
Hátha valakit èrdekell, nekem kicsi lett.
40-es méret! Nagy lábú csajnak, vagy kis lábú pasinak!
Ár megegyezés szerint
Köszönöm
Ruhaklinika az akacfa utcaban peldaul.
Anno ott csereltettem cipzarat az elozo borruhamban.
Sziasztok! Tudtok ajánlani valami jó varrót pesten aki meg tudna csinálni egy cordura nyeregtáska javítást? Átkötő tépőzáras pántokból az 1ik elszakadt és az 1ik táska cipzárja mellett a varrás teljesen szétment 40cm hosszan.
Marushin 888 -as bukósisak: 62.000Ft helyett most: 39.990Ft!
Több méretben.

AMENNYIBEN EXTRA KÉNYELMES SISAKOT KERESEL A 888 A LEGJOBB VÁLASZTÁS! TÖKÉLETESEN KÖRBEÖLELI VISELŐJE FEJÉT ÍGY MAXIMÁLIS KOMFORT ÉS BIZTONSÁGÉRZETET AD!
Maximális 5 csillagos nemzetközi törésteszt eredmény!
Karcmentes, szerszám nélkül cserélhető plexi
Dupla D gyűrűs versenycsat
Többrétegű UV védelemmel ellátott festés-lakkozás.
Az orrésznél légterelő betét.
M.A.R.O. rendszer amelyet a Marushin szabadalommal védett le. Ez a kialakítás megakadályozza , hogy a sisak egy esetlegesen bekövetkező baleset során legördüljön a motoros fejéről.
Beépített szellőző csatornák teszik melegben komfortossá a bukósisakot, amely így megfelelő szellőzéssel bír.

Telefon: 06 70 246 71 50
E-Mail: motorosszakuzlet@gmail.com
Eladó/ csere!
Új Alpinestars Supertech 41 csizma mèretproblèma miatt eladó 50.000 huf vagy csere Supertech R csizmára 42 vagy Shoei Xspirit 2 S ráfizetèssel!
=FOR SALE=
Szia! Megvan még a sisakod?
Szia,az kicsi.Xl-es dzseki,és l-es nadrág lenne a méret.