Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elsősorban jobb mint a louis-os utángyártott.Az már belül is karcos
Sima víztiszta.
Mennyért vesztegetitek?
Nem akarok kotozkodni, de 1100 g, az 1.1 kg.
1.1 kg es 12 dkg (0.12 kg) szalami kozott azert van nemi kulonbseg
Van Zolikám! Milyen kell?
Gyári plexitek is van eladóban külön?
Szia!
Nálunk van egy extra csendes sisak, ráadásul nem is kell csilliárdokat fizetned érte!
Amikor elkezdtük hirdetni hogy az üzletünk Marushin sisakokat is tart, két napig mindenki a telefonon azt kérdezte: 999-van?
Nem nagyon értettem mi ez a hisztérikus roham, hogy mindenki csak ezt az egy típust keresi főleg, hiszen annyi más szép sipka is van itt az 500db-os készletünkben.
Mindig tanul az ember alapon, rákérdeztem azokra akik CSAK ÉS KIZÁROLAG 999-et akartak, hogy miért?
EXTRA CSENDES! Ez volt mindenkinek az egybehangzó válasza, teljesen függetlenül attól hogy épp egy izmos naked-en, feszült , vagy a Pan European orrvitorlája mögött ült e...
Mindössze 1100gramm, Karbon - üvegszál keverék sisak.
Mikor kértél utoljára 10deka szalámit a közértben? Na! amikor a hentes megkérdezi 12 maradhat? Akkor tudnod kell, hogy a kis papírfecnibe csomagolt pár darab husinál ez a sisak könnyebb!
Elég komoly, de nem akarok a tárgytól eltérni! EXTRA CSEND! És hogy bebizonyítsam biztos vagyok a dolgomban, amennyiben tetszik a sisak és azt mondod, hogy ha igaz a sztori megveszed, akkor maszkban, ki is tudod próbálni! Ne kelljen kirakatból döntened nemde? Az árat és a színeket megtalálod a honlapunkon
Nekem előző sisakom egy 90e körüli AGV (stealth, 2006) volt, most Shoei Gt Air-em van. Sokkal halkabb mint az agv, illetve már megszoktam, de mikor elsőnek motoroztam benne olyan volt mintha a fejemre öntötték volna, agv után fényévekkel jobb DE ebben is van szélzaj, sokkal kisebb de van. Haveromnak schuberth c3 proja van, abban is hallod, szóval nem létezik olyan bukósisak amiben nem fogod hallani valamelyest a szelet.
Nem feltétlenül van különbség. Inkább attól függ, hogy túra vagy sport/verseny sisak.
Mindegyikhez ajánlott füldugót használni
Üdv Mindenkinek!
Új tag vagyok és a témákban is tapasztalatlan.
Mostanában gondolkodok,hogy szeretnék venni egy 650 bandit s-t.
Előzőekben kérdezném bukósisakkal kapcsolatos kérdésemet:
-szélzajjal kapcsolatban hogy egy 70ezres sisakot,vagy egy 180ezres sisakot veszek van különbség?
-a 180 ezreshez is ajánlatos füldugót használni?
-a 80 ezres egy nolan lenne,a 180ezres egy shoei.
A válaszokat köszönöm!
hogy vagy, bunkókám?
Szia!
Normál állapot, a tépőzár része már gyenge kicsit. Nem estem benne, nincs szakadva, semmi xtra. Mail-ben küldök képeket, ha gondolod! Címem: brittonkukac, citromailpont, hu.
Üdv!
Helo!
A Progrip gerincvédő érdekelne, ha megvan még!
Milyen állapotban van ?
Mailt tudsz adni ?
Üdv!
SPARCO kámzsa, tűzálló: Új, bontatlan: 12e, bontott, kb 5x használt (=5x mosott) 7e
ProGrip gerincvédő: 4e
Noname gerincvédő: 3e
HJC FG-15 komplett „M”-es sisakbelső, tisztítva, szép állapotban, sisakzsákkal: 10e

Érdeklődni itt, vagy mail-ben, illetve adatlapon a számom, amit nem mindig tudok felvenni. Posta OK, költsége a vevőt terheli.
Üdv!
Sziasztok

SM-re kellene valami jóféle bőrruha. Szerintetek Berikben a Ls2-8323-Bk cikkszámú jó lenne? Vagy milyen kellene? Szoktam esni is és kellene valami komolyabb ruha inkább menjen rá több havi fizum mint legyek táppénzen
Kb csajomnak jó volna de drága is meg sportmotoron le vágnám kezét ha meg karcolná a tankot :)
Icon Timax kesztyű ha esetleg érint valakit
Köszönöm szépen! Nagy nehezen megtaláltam! :) Remélem jó helyre írtam!

Köszi a segítséget!

Üdv!
Szia
A google segithet. Beutod h cölöp bőrruha, motoros ruha stb.
Probaltam belinkelni de nem sikerult
A CÖLÖP MŰVEKHEZ tudna valaki egy e-mail címet adni?Sajnos nem találtam sehol sem és faszbukkal pedig nem rendelkezem! Köszönöm a segítséget!

Üdv!
Sziasztok!

Eladásra kínálok egy kiváló állapotú, szinte új 2 részes, fekete-fehér színű BERIK bőrruhát, 54-es méretben! Az eddigi ruháim (Dainese 1 részes, Arlen Ness 1 részes) 52-es méretűek voltak, így a BERIK ruha is jó lehet 52 és 54 méretűeknek is!

Ha érdekel, írjatok!

Üdv!
Szia, én sem voltam szerencsés a Katayungaval először is mindent próbáltam neten intézni a távolság miatt. Küldtem képeket a sérülésről stb h kapjak arat , mondott is összeget h mi a max ami lehet DE nem annyi lett mikor mar ott volt a ruha de mondom nem egy kép volt küldve meg telefonon egyeztetés, aztán az időpont amit mondott az se volt tartva szoval meg szívtam velük !
Sziasztok asszonykámnak kéne csizma meg egy kordura nadrág csizma 37-es nadrág olyan s féle mert 150 centi magas tehát gyerek méret
Hmmhmm es hmmm.
Ezek most igy eleg fontos infok, ugyanis pont azon gondolkodtam, hogy a szezon vegeztevel hova is adjam be a gunyat egy kis tisztogatasra, meg karbantartasra es Kataek voltak az elso szamu celpont, de akkor azt hiszem futok meg par kort, mielott penzt adok ki a dologra.
Azt inkább nem minősíteném ahogyan Katáék megjavították a kesztyűmet, úgy hogy Cölöp műveket ajánlom.
Ezt kifejtenéd?