Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

frászt.....egyszerre ha jól emlékszem 6 bot tehető rá.... 4 lábas.....tényleg profi kivitel!
Szóval agyalok, és ha valami az eszembe jutt, akkor Én azok közé tartozom akik megprobálják maguk megcsinálni, mint hogy bemenjek a boltba és ott 2-3-4-5-6-7-8-9-10x áron megvegyem.


pl a tervezéseim......már a motoron:
-Bukócső
-Szakál
-Tankbőr
-Teljes konzol

És mennyit nyertem?
Bukócső valami 20.000ft....nekem összesen 3000-be volt kb
Szakál a gyári 60000ft, nekem ingyen volt
Tankből valami 45.000ft, nekem kb 2000ft
Konzol passz....50.000?.....nekem durván 4000

Vagyis összesen 175.000 helyet csak 9000ft volt.....
NYertem 164.000-ret?

Ok ok....nem olyan szép mint a gyári, de ugye Én nem a szépségért csinálom, hanem mert KELL
Horgászbot tartó, aranyból?
Mi van azon annyi? Leszúrok egy pálcát oszt annyi!
Vagy ez valami speckö pageres?
Miután kifogta a halat csipog a zsebemben?
Még így is jó!
Egyébként nekem is azért tetszett az első verziód, mert az volt a leg légáteresztőbb.
Viszont szerintem nemérdemes tovább könnyíteni, mert ha bekapcsol a venti, akkor az átszívja a levegőt mint a szart!
mármint designer?


De jó is lenne:-)))


Nem nem....Vegyipari végzetségem van és a nagy magyar 3 betüs cégnél gályázom Százhalombattán.
Csupán az agyam nem akar megállni, és tegnap előtt dobta fel a kollegám aki viszont foglalkozik vágással, hogy mi lenne ha terveznék ilyet, mert most lenne rá kapacitás is...

Ő amugy főleg horgászbot tartókat csinál ami a boltba 80.000, az nála 35.....
Amugy a légáramlás miatt meg lehet fúrkálni is.....
úgy, hogy még a grafika is kivehető legyen
70/373-4670, de az oldalon is fent van
Amugy a kavics még hagyján.....

2006-ba mentünk ki a pozsonyi állatkertbe lévő Dinókhoz.....
Egy Burgmanos az M1-en kapott be egy darab szögvasat a Totál (ha minden igaz) kútnál, szépen átszúrta a hütőjét, igy neki ennyi volt a túra.....
Királyság!
telszámodat elküldöd?
Aha! Ezzel foglalkozol vagy csak úgy autodidakta módon űzöd?
Amugy ezek is jók, csak akkor tennék még alá dekorrácsot....

ilyesmit:


szokásom:-)
De inkább legyen 10 verzió, mint 2 rossz:-)
Mikor pólótervet csináltam akkor is volt vagy 3-4-5 verzió.......végül egy lett elfogadva...és azóta már vagy 3-400db lett rendelve mintánként, hiszen van ugye a csapatban 3 "alcsapat"
Igen, és a kavicsnak sem nagyon állják útját. Azokon amiket berácsoztál már érdemes elgondolkodni, de ha ilyen ütemben tervezel akkor abból senki nem fog tudni választani!
Vágom:-)

Épp ezért tervezgetek több fajtát, de pl ezek nekem a TÚL leegyszerűsítettség miatt nem tetszenek
Gumiba nekem a most Road Attack van fent.....ez ÁLLÍTÓLAG sokat elmegy - és nekem EZ A FONTOS!


Sportdobban meg pénztárca és "E" függő a kérdés.....
Ha fontos az E, akkor csak MÁRKÁS dobok jöhetnek szóba (pl BODIS)....
Ha nem fontos, akkor meg azt ajánlom ami nekem, Eriknek, Dzsokinak is van.....HANDÓ PÉTER féle...
AZ oldalaomon találsz róla anyagot, hangot

De itt van összegyüjtve pár hang

http://akmtmedia.extra.hu/gsfc...
Nem tudom a Bandit mennyire hajlamos melegedni, de talán érdemes azt nézni, hogy elegendő legyen az átjutó levegő.
Na Erikosz?

ilyen?
Ez nagyon kéne mert egy német BK fórumon olvasta haver, hogy volt már kavics miatt luk. A BK Shopban lehet kapni csak nem túl olcsó és elég egyszerü is.
Szevasztok!
segítséget kérek. Vettem egy 2001-es GSF600 banditot.
Gumit vennék ami jól tapad és egy sport kipufogót. Ki mit ajánl?
Feri
Szerintem simán, hiszen valami 2mm-es savállóból menne, ami ugye hajlitható......
Ezt igazából én írtam, csak a lány így hagyta a gépet és én nem néztem......
Nagyon jók, szerinted ívre hajlítva is menne? A Békának íves a hűtője.
Oksi!
Most küldtem el a kollegámnak a mailt, hogy erre adjanak árajánlatokat.....

Elküldtem a Hornettest is....

Szóval utána tudok okosakat mondani.