Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amugy Mérd le a hütőd, mert jelenleg még 1250-es banditra nincs méretem......
OK.....

Bandit felírat, középen alul....
A két oldal elemen 1-1 S betü....

És milyen legyen a lap maga?
V alakban csíkos
Husszó irányba csíkos
Pókhálós?

Vagy simán csak tartsa a Bandit feliratot 1-1 vonal?



Erre mondtam hogy gondold el.........mert Én nem tudhatom mit szeretnél
Jelenlegi állás szerint 8 a FIX....és 1 még nem tudod jelezni.....tehát alapban kell még 1db ember.....ha több az meg csak nyerő.....


Ismét mondom!Aki ismer tudja is..... NEKEM EBBŐL 1fillér hasznom nincs!
Tehát még gondolni is hülyeség rá!

Akinek kell, az előbbi írásom alapján járjon el......Én nagyon szívesen megcsinálom a mintát........
Nem sikerült feltöltenem képet a mociról,1250-es
Természetesen Bigbandit. Oké,ezt a részét megbeszéltük,nekem igazából bandit felirat megfelelne középen alulra,esetleg még egy-egy S betű az oldalsó részre.dobj nekem légyszi egy elérhetőséget,és a többit telefonon megbeszéljük,oké? előre is köszönöm!gofree@citromail.hu
Hali Blue.
Küldtem egy mailt,mert egy havernak is kellene egy rács ha lehet.
Kösz.
Hali!

Bocs,hogy nem írtam,csak kicsit el voltam havazva! Ha megvan még a szinkronozó,akkor érdekelne! Hol laksz,merre lehetne megkaparintani?
Üdv:Bandy
1., küldesz nekem méreteket, vagy megmondod melyik banditra kell (azért kell a méret, mert ugye RS Apriliám nem áll a garage-ba, sem SV, sem egy Honda)

2., gondolkodsz valami alapon......sárkány, kigyó, egy káposzta.....akármi:-)

3., Én megcsinálom neked, de választasz (épp ezért nem 1 mintát csinálok)
4., Az általad kiválasztot mintát elküldöm Autocad szerkesztésre..........
5., Ahogy összejött a 10 db (és jelenleg Te lennél a 10.) akkor mindenki elutal nekem 8000 jó magyar forintot.....
6., A 80 ropit, és egy Pendrive-ot átadom a kollegámnak, aki elviszi Érdre valami céghez.........
7., X idő múlva nálam landol a 10db lemez...........

Ekkor újra szólok mindenkinek hogy MEGVAN.......
A verzió: eljösz érte Adonyba
B verzió: portósan postázom - vagyis majd ki kell fizetni a postást
szia!bocsi,de nem olvasom végig a fórumot,engem érdekel,egész pontosan mennyibe kerülne?és hogyan tovább,stb. előre is köszi:Robi
Hát ja.....

Ha csak pár darab lenne akkor sacc 2600 volt az első ajánlat

10 fölött volt 2200

50 fölött 1600

100 fölött 1200.....
Na kész................


Szóval ilyen.........
Egy ember (Elbandit) most visszamondta, mert sok egyébb ügye van, és ez most nem fér bele neki....vagyis kellene még 1 ember..............
NA kinek kell? AKÁRMILYEN rajzzal?
Nem nem.....

nem vagyok fémszaki, de van valami jelőlés......C12-ig vas.....C12-C21 rozsdamentes.....C21től saválló....

MONDOM! Nem vagyok szaki, ezt a napokban hallotam....sem a betü, sem a számok nem igazak....

De az tuti, hogy a rozsdamentes ugye arra van, hogy az vízet kibirja vagyis egy alapszintű oxidációt....ez már viszont szakmai kérdés:-)
Vízzel

4Fe + 3o2 = 2Fe2O3

Sav esetében viszont már kicsit más......
Fe + 2 H2SO4 = Fe(SO4)2 + 2 H2




Tehát víz esetében oxidált vasat kapsz.....sav esetében viszont Fémszulfidot, szulfátot.......
Vagy a saválló és rozsdamentes az nem lenne ugyanaz? Na most bekevertem magam. Karácsonyra kérek szépen hozzászólás szerkesztést
Én nem akarok kötekedni, csak amit tanultam, azt megosztani másokkal :
Deee hangsúlyozom, ezt ne ma polírozásra értettem, csak szembejutott
Igen így jó ahogy van.
Örülök, hogy átgondoltad a dolgokat!

Elvileg ugye 1800 az anyag. Az első, 3ezres árból marad így 1200 Ft a megmunkálásra. Azt hiszem, tiszta sor, hogy ennyiből nem megy.
A minimum 10 db meg az engedményes árhoz kell, nagyon sok helyen alkalmazzák. A Blue-féle pólók is így vannak, de említhetem a vstromclubot is, ahol most 34690 helyett 24660-ért veszünk láncszettet, ha legalább 10-en rendelünk.

Egyébként én már azon gondolkodtam, hogy meglegyen a 10 db, csináltatok az olajhűtőre is egyet! Most már nem muszáj, de a gondolat fészket rakott a fejemben.
Ez nem így van. Azzal vágod,amivel akarod, az még rozsdamentes ötvözet marad.
Halló!
Én a hétvégén ráérek rajzolgatni, ha kell valami
Amúgy tudtommal a saválló is addig saválló, amig pl nem olyan szerszámmal vágod amivel már vágtak rozsdásodó fémet. Tehát ha a flexel vasat vágtál, és utána savállót, akkor kalap kabát. Lehet nagy hülyeséget mondtam, de ez rémlik még régről. Polírozásnál ez nem fog felmerülni valószínűleg
ilyen jelenleg
Neked is mondom!

Mindenki arra költi a pénzét amire akarja..........
Az hogy rajzolgatom, megfűzöm Robit, vagy Rasht hogy szerkessze be - ezek mind ingyen vannak.
Nekem elég az, hogy jó emlékkel gondolnak rám (és eddig sem rovi, sem Rash nem jelezte hogy kérne érte valamit)


OK....
És akkor abban a formában kéred ami van?
Igen valószínüleg igazatok van,bocs csak kicsit elszált az agyam.
Csak ugye először 3000-ről indult azt tudtam már akkor hogy ennyiből nem lehet megcsinálni.
Gondoltam 5000-ből meglessz,de a 8000 se sok érte ezt én is tudom.
A legjobban azon rágtam be hogy minimum 10 db.
A lényeg hogy feliratkozom 10.-nek.

És még egyszer bocs a hozzáállásért.
Ja a dekkorács.....


Keresem -kútatom a legjobb helyet......
jelenleg ezt találtam:
http://www.thunderwebshop.hu/?...
100x33 = 4000ft
Ez elég 2 banditra vagyis 2000/fő


http://www.specikft.hu/arlista...
Itt már csak 3600ft

http://www.magnumtuning.hu/ind...
100x20cm...
.
itt már csak 2000ft....vagyis 1000ft/fő



Szóval nagyon utána kell járni!
Az tuti, hogy elsőre fel kell tennem (holnap reggel).....mert akkor derül ki hogy Én egyáltalán tudok e mögé tenni valamit.......
Ha nem, akkor majd jön a kérdés hogy ki akar, mert akkor annak át kell méreteztettnem az oldaldalakat.
KOKO

itt van pár példány......akármit áttudok rajzolni:-)
Szóval akár 4db-ol is össze lehet hozni egyet, ha ebben ez, abban az a momentum tetszik


http://stores.ebay.de/Motorrad...


tén
yleg olyat variálj ki, hogy neked megfelelő legyen.....
Szia Koko!

Ácsi!
Én senkire nem erőltettek semmit!
Ha a beszerkeszett rajz tetszik neked akkor jó.....de ha a tegnap -tegnap előtti, akkor az legyen!
De ha egyébb igényed van akkor szólj és megcsinálom! (a segítségem még ingyen van:-)
Ha már kell, fizetsz érte akkor olyan legyen amilyennek szeretnéd!
Láttod! A többieknek is csináltam egy csomó mintát hogy válaszanak.....az enyém is olyan amilyet akartam.....





OK....
A lista jelenleg így néz ki akkor:

Na akkor mint írtam 10db-nak kell összejönie....nem tudom mi lenne ha nem lesz meg a 10.....de már annyit küldözgettem a maileket, hogy most kicsit pihentettem az ipsét:-))))
Ha nem lesz csak 9, akkor gondolom nem fog fennakadni, de szerintem 1db simán meglesz. Persze aki megveszi 13.000-ért a vaslamezes verziót annak úgy legyen boldog a karácsonya....nekem tök mindegy.




1., Koxi (kész a rajz) - TUTIRA KELL NEKI
2., esSO (kész a rajz) - TUTIRA KELL NEKI
3., Erik (kész a rajz) - TUTIRA KELL NEKI
4., Dzsoki (Ma este beszerkesztem, és utána Robié a munka) - TUTIRA KELL NEKI
5., JJ (Ma este beszerkesztem, és utána Robié a munka) - TUTIRA KELL NEKI
6., Bigmen (Ma este beszerkesztem, és utána Robié a munka) - TUTIRA KELL NEKI
7., Ntibi-darázs (kész a rajz) - Németbe van, vasárnap ad választ
8., Elbandit Zsolt (kész a rajz) - majd megkérdezem tőle
9., KOKO64 - TUTIRA KELL NEKI
10.,



Na még van 1 hely.
Ibituba az utolsó infó szerint lemondta....

Szóval még kellene 1db......és 2 vésztartalékos:-)


Már nálam van az enyém....
ISZONYAT SZÉP! átmegyek rajta egy kis polirral és ennyi......ez biza nem fog berosdálni, hiszen saváló anyagbúúúú van:-)
Szasz!

Azért nem találtál hengerfejtömitést, mert idáig rossz helyen kerested. Lásd: www.biker-world.hu

üdv

rudi