Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Még egy kérdésem lenne! Milyen gumit tudnátok javasolni GS-re, normál körülmények között. Metzeler tapasztalatok? Olvastam a bonctermet, kifejezetten a GS-en érdekelne, ha van valakinek tapasztalata. Köszi!
Sziasztok!

Érdeklődnek tudtok-e magyarországi GS-500 as klubról? Illetve szerintetek lenne-e igény egy ilyen alakítására?

Üdv: Gaben
Ah,ertem,elkepzelheto!
Mostanaba nem igazan mostam,de ahogy az Ír idojaras lenni szokott...mondhatom hogy mindig nedves:)
Motormosás után tipikus szokott lenni ez a hiba, kiszáradás után pedig elmúlik.
Lehet, Neked be volt nedvesedve, akár a lányoknak!
Sziasztok
Érdekelne, hogy hol lehet szerezni első sárvédő toldatot. Egy "Made in Japan" gépen láttam, hasznos dolognak tűnik.

Ha valakinek lenne egy új típusú ülése, akkor érdekelne. Huzat, szivacs nélküli is. mekkmaster@citromail.hu
Köszi
Szia!

Nem tartom magam mindentudonak, de így a második gs tulajaként csak azt tudom, hogy ez a része ilyen. Nekem mind a kettö kicsit fáziskésésel jelezte az üreset. Azért persze megnézheted nincs-e kontakt hibád az ízzónál, vagy a csatlakozásnál.

Üdv:Gaben
A mindentudo szakik velemenyet kerem!
Mitol lehet az,hogy uresbe van a motor ,nem vilagit az ures visszajelzo lampa!
Azt hiszi sebbesegbe van,de kozbe amugy jar a motor es tudom tologatni,szoval tenyleg nincs sebessegbe!
S ha kirakom az oldalsztendert akkor le is all a motor,szoval tenyleg azt hiszi hogy sebessegbe van...
Rovid motorozas utan vhogy vissza allt minden a rendesbe!
Ma megneztem a biztit az jo.
Valakinek egyeb otlet vagy hasonlo szitu!?
Ha nincs kókányolva simán érdemes lehet.
Helló
Eredetiség vizsga 15600ft a gs500-ra!
motor típus gs500 f
köszönöm
Sziasztok!

Segítséget kérnék:
Akkupróbálgatás közben véletlenségből (a ki-be szerelést elkerülendő két külön akksiról ami a motor mellett foglalt helyet, vezetékkel csatlakoztatva próbálgattam) a negatív vezetékre sikerült a pozitív feszültséget ráküldenem. Bár a gyújtás nem volt rajta, de az eredmény teljes csend. Gyújtás ráad, de nem történik semmi. mi lehet a baj? (1db 20A es bizti ok)
előre is köszi a segítséget!
Helló!Érdemes 1 92 es gs 500 at venni?Patent állapot csak ugye öreg..A teló szimeringen kivűl érdemes tipushibát keresnem?Minden infónak örülnék ,Köszi a választ előre !
eredetiség vizsgának mennyi a díja gs-re?
A fenébe!

Jó drágán vettem. :(
Így is kell, ez a normális! Az a motor ezt szokta!
Ha valaki nem tudná, a volt Gs pacimról beszélünk!
Kicsit drága volt!
http://www.motostyling.hu/webs...

Tavaly, minden tele volt vele 4990Ft-ért, csak most nem volt időm keresgélni!
Itt vettem plexit pár napja.

http://www.motorline.hu/index....



Cikkszám: 1690-FF
Termék neve: PLEXI F.FABBRI ""SUPER SPORTIF""
Gyártó: F.Fabbri Accessori
Stílusbesorolás: Naked
Szín: sötétfüst
Méret:

Ár: 13495 Ft


Ez volt fent régen is nekem, de összetörtek.
Mutatót, egy kis szelet is megfog. :)
Köszönöm szépen ez tökéletes lesz. :)
köszi.Én már motorozok amióta elhoztam a vasat a szerelőtöl
FEJ FÉNYSZÓRÓ, FEKETE
Krómozott vagy fekete lakkozott házban Tompított-, fényszóró-, helyzetjelző H4-foglalat (átmérő 180 mm) H4 12V 60/55 W izzólámpa Átmérő 200 mm Kábellal EU szabvány Ár: 24790 Ft és 24790 Ft között

http://www.bazismotor.eu/170/1...
Az igen, viszont ha leszállsz és megfogod a gumit kesztyű nélkül, az meleg!
louis jóáras naked lámpa!
Mentem is egy kört ennek örömére. De az aszfalt az még sajnos hideg.