Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van olajszint ellenőrző, de a mennyiség általában rá van írva a blokkra is.
Szia!

Merre indulj? Mindig csak nyíl egyenesen, fel a hegynek a legrövidebb úton

Ja a korábbi kérdésedre ott a válasz a 2873-ban.

A csörgés bakon is van? Ja és kuplung állapottól függetlenül?
De ilyen csörgés zörgést interneten nem lehet megszerelni, ahogy mást se nagyon, hallani kell, s akkor talán lehet következtetni rá.

Szerintem szét kell borítani darabokra, átnézni az egészet, s akkor ki fog derülni, hogy mennyi minden a bibije, s foghatod a fejed bár ne legyen igazam

Nekem a 98as RMXben már majdnem szinte minden kopó alkatrész lecserélve új alkatrészekre de még mindig nem tökéletes
Szia D. Na hamarosan kiugrik a blokk...kuplung üresbe is hangos, behúzva csendesebb. Persze ez egyértelmű, de kopást kell keresnem? Vagy merre induljak? Esetleg a kosár hangos? Előre is köszi...
Helló.
Első telo befogokkal csapágyakkal 35.000
Hátsó villa 6.000
himba kompletten 8.000
központi telo már nincs meg.
A forumon lehet egyedül informálodni, tanulni... Ha látom mit árulsz és mennyiért, lehet azonnal veszek én is.
Szia. 3000-ért vettem Parillába. Töltsd le a motor könyvét, abba benne van pontosan, egyébként a blokkra biztos rá van irva nagy jól látható számokkal, csak szintjelzőt ne keress, mert az maga a kupakon is lehet. (Pl nekem nem volt rajta.) Inkább mérd ki, vagy 250ml-es osztás van a dobozán, azt figyeld.
Mivel itt hirdetted ezért nem látom okát privátban kérdezni, legalább mások is olvashatják az irányítószámokat.
Elsősorban az évjárat érdekelne, na meg az irányárak az említett alkatrészekre. Feltéve ha a 95-ös 250-esembe fel tudnám használni őket és elfogadható az ár.
És még anyi menyi kell a blokba,thx
kb menyi be kerül ha tudod?
ok thxx
Szia. 10W-40, de hajtóműolaj. RxPSOL TRANSMISSION pl.
Sziasztok vagy suzuki 125 rm krossz mocim milyen olaj kell a váltojába tipus és márka érdekelne,1991 es a gép előre is köszi
...
Szia.
Elképzelhető hogy 95 annyira nem néztem utána.
Emailba vagy telefonon érdeklődj ne forumon keresztül beszéljük meg.
Váz kompletten nem eladó csak darabokba mert már hátsó kerék központi telo ilyenek hiányoznak.

Tel: 0630.649.26.76
Email: tamas0813@freemail.hu
Főnök! Épp a hajtóműolajjal kell nagyon vigyázni mert van rengeteg fajtája különböző adalékolással, amitől csúszhat a kuplung!
A 4T motorolaj mind olajos kuplunghoz van adalékolva
Hajtóműolajból a 2T váltóolaj a biztos.
Hali!
Az a "96"-os RM 250 nem 95-ös véletlenül? (tudtommal 96-osban nem Upside villa volt)
Blokk, elektronika és kipu nélkül mennyire gondoltál?
Esetleg első villa, lengővilla, himba és hátsó rugóstag?
Értettem! 3 tömités szervizbe 8000. Persze szettben màshol arányában olcsóbb. Ki miből él... De jönnie kell, nincs mese. A poweres meglátásomra vélemény?
Sose használtam rendelésre, csak infót nézek ott.
A megazipes rendelhetőség orosz igaz? Màr a .Ru-bol. Asszem 6.5 forint a szorzó, de mennyi a posta? Előre utalós? És megéri?
Gyárit tudja a fene
10W30 max 10W40, se sűrűbb, se hígabb ne legyen.
Ezt ki kell tapasztalni, mi az ami jó neked, a stílusodhoz.
Nekem jó volt a repsol váltóolaj 10w40 és jó bele az IGOL BV2 racing is, egyikkel sem csúszik és nem is hirtelen.
A 4T motorolajok felejtősek, csúszott vele nekem.
Más hajtóműolajat nem próbáltam.
Interneten keresztül nem lehet motort szerelni, ebben mindig benne van a tévedés lehetősége
valaki meg tudná mondani gyárilag milyen hajtómű olaj kel rmx 250 be?93 as
A segíteni akarás néha téves dolgokat szül (az esetemben). A torpanás nálam inkább dadogásnak volt nevezhető (kb olyan mint amikor hidegen a 2t nem forog ki). Erre volt megoldás a keverék szegényítése.
...
Sziasztok.
Bontott alkatrészek az alábbi tipusokhoz:
Suzuki Rm 125 (1991) Blokkhoz szinte minden (power és henger hibás volt.)
Rm 250 (1996) Hengeren kívül minden jó állapotba
Rmx 250 (1996)Hengeren kívül minden jó állapotba
Ha esetleg valamire szükség van nyugodtan írjatok hívjatok és meg beszéljük.

Tel: 0630.649.26.76
Email: tamas0813@freemail.hu