Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondjuk hubazmeget én is inkább megállni próbáláskor hallottam utasaimtól, eccer egyik emberem az M7 bevezetőjénél mikor a betonhoz dörzsölődve bírtam megállni a sor mögött kiugrott és inkább gyalogolni kezdett. 😅
Majd akkor fogok hübazmbegelni mikor a BYD olcsó elektromosa a seagull 3,5 milla lesz itthon is nem jüan-ból átszámolva.
Akkor iszkolok venni egyet.
És még valamilyen szinten jól is néz ki.
Nem érdekel egy autó gyorsulása,aszmával is megyek úgy hogy aszond mellettem hogy hübazmeg,csak mondjuk az egy sétálóutcában lenne. 🤣
Vágynék, de az a baj, hogy úgy állok hozzá a nekem elérhetetlen dolgokhoz, hogy inkább rá se nézek, találkozókon is a drága dolgok helyett az enyémhez hasonszőrűeket nézegetem. 🙃
Esténkénként a motorostúrák utáni vacsoránál általában így emlékszünk vissza az aznapi motorozásunkra. 🤥 😆
Az sem rossz, és teljesen megértem, mert azt is érdemes szeretni, és az már tud úgy menni mint a Teslám 😁 de a villany azért egészen más kávéház.
Az egyetlen közös mondat, ami minden utasom szájából elhangzik, teljesen önkéntelenül, amikor először elindulunk az a "hűbazmeg" és ezt egy pappal is kimondattam 🤣
Az enyém amúgy a gyengébbik változat, 4.4 alatt van százon, és 200ig sem lustálkodik, felette azért már tényleg lomha 😆
Zolit akartam vinni, de nem mert beülni sem, csak kívülről fikázta 😆
De Tsanyival is vagyunk annyira, hogy megautóztassam, ha erre vágyik.
Villanyossal nem mentem, de mentem nem keveset Porsche Panamera 550Le aktív 4kerék meghajtású vadászgéppel a legnagyobb motorral szerelttel , és ahogy szól az a motor , nincs az a villamos szar ami pótolni tudná ! 😉
Az, de ikonikus baromság 😄
Elvihetnéd egyszer egy körre ezt a sok dízel homárt, mert fogalmuk sincs, milyen egy háromszáz+ lóerős villanyautó 😁
Vezettem 600 lóerős teslát, és végre átéltem, milyen lehet legyorsulni gyermekkorom álmát, a 400 lóerős ferrarit 😁
Ú, ez borzasztó 😁
🤣 Valamiért ez a jelenet ugrott be
http://youtu.be/mxoVMuWkluA
Én sok star treket, csillagkaput és más sci-fi-ket néztem és számomra elvárás, hogy gyorsulásnál azt az élményt éljem át amiket a filmekben láttam ehhez persze kell egy jó motor és nem árt bizonyos szerekkel tágítani a teret és ilyenkor van, hogy látom a mellttem gyorsuló gépen ekecset is, összevigyorgunk és tovább fogyasztunk. 🤘 🌴 🏍️
Hol a fenébe tudja autópályán kihasználni,én a ducato 140-es végsebességével s udom,mert állandóan kielőz valami hülye villanyautós 120-al egy kamionsort és mehetek 10 percig utána. 😆
Én úgy tudtam van. Csak nem folyadék, hanem léghűtéses, meg nem olyan kifinomult mint a mai autóké. Viszont a Zoe a kezdetektől fogva hőszivattyús, azt használja az akku temperálásra. Nyilván ez nem olyan hatékony, de nem is egy nagy teljesítményű, így elég. Talán ezért is alacsony a degradációs sebességük. Kb. a Teslával vannak egy szinten. Ezért is vettem asszonynak ilyet, mert kedvezőek a hosszútávú tapasztalatok vele. Amúgy soha nem vettem volna francia autót 😄
Az is egy jószándékú kibaszott edrős állat , mint a bivaly ! 😉
Bágyadt tehén ! 🤣 😅 😂
Mikor dobod már ki azt a bágyadt tehenet? egy pinagél v4r 345-t is megy... 😀
Ne égesd már magad 🤣
Gondolom így lehetett.
Akkor hajrá.
Óriási szükség ! Szar mikor 5.ben ledadog ! 6.ban 23l a pillanatnyi fogyasztás olyankor ,5.ben nem figyeltem ,nem volt rá idöőm ! 🤣
Ez már csak fasz méregetés."huh,én akkora motoros vagyok,hogy az enyémből már ki kellett szedni mert kevés volt"
Gondolom nagy szükség van rá hogy a 300 felett menjen akinek nem
A találkozón a felébe benne volt !
Vagy legábbis még nem néztem megy e tovább 300nál..........
Ezt nem tudhatom, elég kevés 1400 tulajt ismerek, az enyémbe meg benne van