Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neked mennyi?
Pipi bazdmeg köss nekem olcsóbbat ha olyan kurva okos vagy és neked minden olcsóbb. Minden évben versenyeztetem és nekem valahogy nem adják. Nyilván én vagyok a hülye mert az én apám egy segédmunkás volt és nem egy kulák geci aki mint tudjuk a komcsi rendszerben nem termett minden fán, azért hogy tanári fizetésből afrikába vadászhasson és milliokat halmozzon fel a fattyának (ha csak nem te is petricsészében jöttél létre) tenni kellett mások nyomoruságáért. Nem hagyott rám milliokat hogy ne kelljen dolgoznom a megelhetésért és nem hobbiból kell dolgozgatnom parkside lomokkal. Épp ezért most sem ülhetek itthon mert nem tart el senki. Azért mert neked olyan szerencsés lett az életed hogy a büdös életbe semmiért nem kellett megdolgozni vettek neked két diplomát (nekem sajnos tanulnom kellett) nem kell lenézni másokat.
Ezt dobta a gép én ebből boldogulok. Nem irigylem tőled az ebül szerzett vagyonkád, örülj hogy ahhoz a pár százalékhoz tartozol akinek nem kell aggodnia azon hogy jövöre mi lesz vagy épp holnap mit eszik. Nekem ez nem adatott meg igy mennem kell a pénzem után mert a családom vahogy el kell tartanom.
Próbáltam nem foglalkozni veled ennek ellenére folyamatosan belémállsz. Kicsit kezd sok lenni. Te is járod az országot idönként a lombikgyerekeddel, én is bóklászok sokat és elég sok képpel szemetelted tele a netet ahhoz hogy messziről beazonositható legyél. Ne kelljen találkoznunk és elismételtetni veled amiket idefirkálsz.
írta nem? Önrész mintha 200 lenne(kezeit széttáró)
Kérdés,hogy mi van benne a cascodba,és mennyi az önrész.....
na ehhez szerencsére nem kell értenem(meghajlós)
Kicsit már megkoptak az emlékeim,de egy hátsó sárvédő normája,kasznis munkájával együtt nincs 3 óra.
na akkor reagálj erre is, hogy hagy lássa a süke-bóka kawa a viszontválaszomat 😅 Az, hogy neki ennyibe kerül a kaszkója meg az összes ismerősének ennyibe kerül az legyen már az ő bajuk.(kezeit széttáró) Nekem b3-ba is egy 100-asból kijön a furgon az meg igen csak egy kategória a legendásan hulladék fordjával 😅 a két autó kaszkója és kötelezője nincs annyi mint neki egy autójának a kaszkója 😂 Az asszony szpringjének 21 a kötelező a furgonnak valamivel drágább 🤣 Ehhez képest amikor mondtam mennyi volt az első kötelező szervizem nyerített mint a ló, hogy neki 100 felett sosem volt engem hogy lehúznak mekkora egy fax vagyok(kezeit széttáró) de most már nem nyerít mert 200 alatt nem fizet ilyen mókáért 😅 A nyomorult életet azt meg szerintem ne feszegessük(gondolkodós) Ha nekem a betevőért havi 5000 kilométert kellene autóznom inkább belehugyoznék a konnektorba 😅 Na mindegy a hülye úgy írja, hogy még mindig nem gondolná, hogy az elektromosra olcsó lenne a biztosítás én feltettem, hogy nálunk ez mennyi neki az ismerőseinek meg mindnek 200 felett van szerencsétlennek még az ismerősei is szerencsétlenek de hát a zsák megtalálja foltját 😅
na hát én meg nem dolgoztam a porsénál így nem tudom az árakat(kezeit széttáró) És nem is nagyon szeretnék ott dolgozni sem sehol máshol(kezeit széttáró) Annyit tudok tapasztalatból, hogy minden ilyen márkaszerviznél horribilis árak vannak. Körülbelül háromszoros szorzó anyagra és munkadíjra meg most éppen 5*-ös árajánlatot mondtak múltkor 😅 Egy fékbetétcsere és egy féltengelygumiharang cserét 4 óra munkába számoltak volna el 25400 ft-os rezsióradíjért tehát ez a művelet egy 100-as lett volna anyag nélkül 😅 Nekem ez gipsz jakabnál került 20 pénzbe 😅
tucson kicsi, terracan a neve
pajero futómű, doboz kicsit más rajta
meg egy nagyon-nagyon-nagyon elbaszott crdi üzemanyagrendszer ami ha beszarik 1 milla feletti szervizdíj lesz
kicsi pénzért kb ez az egyetlen amiben elférek fekve hátul kényelmesen, 210 centi hely van előretolt üléssel
nem is kell teljesen előre tolni mert az ülés támassza a habszivacsot
Ja,tehát akkor egy sima gyöngyház festés miatt gondolod hogy nincs hozzá alkatrész 🤣,elárulok egy nem túl nagy titkot,ha te meg tudtad venni,akkor más is.
Hát nem tom én minden évben váltok a mazdára mindenhol 180 vagy felettte indul, a posta volt aki 112 ért vállalta 200 őnrésszel idén viszont ők nem adnak kármentes igazolást ami a bonuszod viszi felfelé. Nyilván az önrész emelése csökkenti a dijat ezt mindneki maga dönti el meddig emeli fel. A fordra 160 körül van az éves dij ott vagy 100 vagy 200 az önrész azt nem tom. A motorra szinte csak az alfa köt cascot ott is 170 körül van.
Nem kötelező de ha baj van jol jön.

Pipi meg nyalja ki a seggem. Semmilyen jelzővel nem illettem a kis beképzelt fasszopót (most is csak hogy érezze a törődést különben leszarom a nyomorult életét) csak elég sokszor találkozok casco árakkal nem gondolnám hogy egy elektromosra olcsó lenne, bár akinek az van az ismerősök között az mind kétszáz felett fizet. Igaz egy se dália, nem gondoltam hogy ennyire gagyi autó....
Na látod, kezded kapizsgálni... pont ez a cascó lényege 😁
Ha nem lett volna rajta, nyilván megcsináltam volna magamnak, összevadászom a neten az alkatrészeket és falusi józsi festő letüsszentette volna valahol 😄 akkor megállt volna 1-1,2-ben, még mindig jóval több, mint a casco díja, amit befizettem
Nem tudom, háromféle festés volt a bmw nél: az alap, amit ugye senki se látott, van egy 150 000-es metál meg ez valami 300 gyöngyház. Onnan tudom ezt, hogy az ajánlatban volt leírva, amit küldtek, mikor vettem az autót.
Részletes tételes számlát kaptam... kettő a4-es oldal. Egy csomó apró műanyag bízbaz is van benne, törtek mint a ropi.
Hidd el,tudom mennyiért dolgoznak a porsche-nál,dolgoztam ott,ott sem fog két elem festés ennyibe kerülni,még akkor sem ha kiemelt kategória lenne.
mija faxom ez? Hunyadi tucson vagy valami terránó?
bónusz nélkül simán meglett volna 100 pénz az éves díj
nem gondoltam volna hogy ennyivel olcsóbb mint az audi, sógornak havi 30 körül volt a casco, igaz kezdők voltak ebben a műfajban
nem astra, luxus terepjáró kicsi pénzért
volt rajta ilyen bitumenes vastag papír, ahol ép volt alig bírtam felszedni
dugó volt benne kettő is állt is benne a víz
na felraktam a nej szpringjének a kaszkóját. Nem reagáltál rá pedig eloszlattam a kételkedésed.(kezeit széttáró) Azért lenne jó ha reagálnál, rá mert így látná az agymenéses kawa, hogy mennyibe kerül és ne legyen már abban a hitben a vén buzi, hogy közelebb van a 200-hoz mint a 100-hoz 😂 Aludjon csak szarul, hogy megint hülye volt 🤣
nincs benne ilyen gumidugó? utoljára 30+ éve a vartburgomba láttam a taposólemezt ilyen csupaszon na abba volt ilyen gumidugó. ki kell nyomni a helyéről azt van helye a víznek lefolyni(kezeit széttáró) Ha meg nincs szöggel üssél bele néhányat a víz lefelé fog folyni(kezeit széttáró)
Aszmán félig fa kormány?
na az igaz, hogy ezt nem ellenőriztem amit mondott csak azon gondolkoztam mi értelme lett volna neki kamuzni(kezeit széttáró) 2 éves autót szakszervízben gyári teknológiával ilyen pénzekért javítanak és nem a kis józsi faluszéli karosszériás és horváth dezsi falusi autófestő áraiból számolnak. (kezeit széttáró)
hát ez 22 éves aztán kezd rohadni
valahol befolyt a víz aztán a szőnyeg akatti szivacs rekül megtartotta, a szőnyeg meg olyan fasza hogy nem megy át rajta a víz, de ezzel szemben kifelé se megy
kicsit megvakarom a nagyja tozsdát aztán bekenem nyúlós csapágy zsírral az nem engedi hogy víz érjen a vashoz
Na ez az ami oltári nagy baromság,így már rég csődbe mentek volna a biztosítók.1.4milla két elem felszíni sérülésért?Hagyjad már,téged átbaszott a tesód.Jó lesz az 140ezernek is.