Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt mondtam... a nem valós problémákkal foglalkoznak szivesen. Amint valóssá válik meg csak tátikáznak
Baszki de fogyatekos vagy hogy nem tudod megoldani,a boltot legalabb megtalalod vagy terkep kell hozza.Egy helysegnevet mondanal kerlek,hatha segithetek.
Ez teljesen érthető ,és igaz is! Egy problémám vele: úgy vettem észre, az emberek telhetetlenek! Az emberek nagyon nagy százalékára igaz, ha megdupláznád a fizetését, pár hónapon belül az is kevés lenne... Ez így van a vityáékkal is, 14 év alatt az x (x=ellopott pénz mennyisége, mely saját és klientúra fenntartására hivatott) ami 2010 után elégnek tűnt, az azóta hányszorosára dagadt?!? És hányszorosára fog? ÉS mivel az emberek nem teszik igazán szóvá, egyre pofátlanabb a szorzó!
Jól emlékszem? A tocsik ügy le volt papírozva rendben, mégis a 700Milla annyira szúrta az emberek "jóérzését", hogy per lett belőle. Most meg ha meg merem itt említeni a magánnyugdíjpénztárat, esetleg a horkolásgátlókat(amelyek még most is viszik az adófizetői pénzt), akkor le vagyok hurrogva hogy ej, ugynmá... aprópénz... engedjem már el... Mi az az összeg amikor már felháborodik az ember?
Neked? Hogyne :)
Tudod nagyon szeretném ha már ott tartana az ország, hogy a buzipropagandával, migráncsokkal kellene foglalkozni! Engem még mindig jobban zavar az hogy a szülőket nem tudom hova vinni dokihoz, vagy rohadt messzire kell menniük. Hiába van hirdetve hogy rendberakták a kórházat! Hiába szeretném a gyerekemet megfelelő oktatásban részesíteni, és hol? Vicc ami most megy! Ezek nekem napi problémák! És pont nem érdekel hogy a világ másik végén éppen van olyan suli vagy ovi ahová betéved valami felvilágosító propaganda! Ebből ki lapátolta ki az elmúlt nyócév utáni tizennégyben a pénzt ? Na ki?
😂
😃 majd írsz ? 😊
http://youtu.be/-BLO-r_4NzY
😂 😂 😂
Bocs hogy az mondom ini de elég egyszerű a gondoltatok
Hatalom annál van akiénél a pénz PL soros bácsi buzi falacskáját senki nem hatalmazta fel semmire (mondjuk a öreg ganefot se ) de pénze álltál valahogy még is hatalmaskodik ezért járnak be a politika világába kezet rázni befolyásos politikusokkal .
Pénz azon a szinten (Orbán ,Feri ,Putyin ...............................................stb) nem megélhetésre kell ,ha nem a világ nézeted terjesztésére ,meg védésére meg ilyesmi . Te ki választod vagy betöröl fakadva jön egy világ nézet ,és szépen szurkolsz annak aki veled megegyező világ nézetért kardoskodik egy másik világ nézettel szemben . Pl Gyuribácsinak szurkolnak buzik mert ő szereti képviselni őket , te meg valaki másnak gondolom . Engem nem érdekel hogy Viktor mennyit lop amíg az én stadiont épít 😂 😂 😂meg szögesdrótot vesz dél határa 👍️ és nem engedi hogy szellemi szinten terjedjen a buziság 😎 👍️ ugyan is buziságot reklámozni komoly pénzbe kerül de a ellenvéleményt hirdetni se olcsóbb . Mindig azzal szoktam példálózni hogy ha te egy jó indulatú polgár mester szeretnél lenni aki a falut felvirágoztatni akarod és minden cukor és méz ..................stb de nincs egy fillér se a zsebedbe . Én meg én is ott akarok polgármester lenni de nekem van 100milliom . Akkor elég két fél-e plakátot szórnom falu minden házára én jó vagyok 😊 te meg pedofil (még ha nem is igaz ) 😂 pénz nélkül nem tudsz reagálni ,nem lesz más más plakát (vélemény) ...................................szerinted mit hisznek el a emberek ?????????? 😊 és bizony nem fognak meg szavazni téged mert "pedofil" polgármester nem kell 😂 én fogok kelleni aki ímmel-ámmal csinálok is a falunak valamit de azért készülök a következő választásra és tömöm a zsebem hogy legyen plakátra pénzem 😉 Na én Viktort ilyenek látom tömi a zsebét mert kell a választásra de azért csurran cseppen országnak is . Feri is tömte a zsebét . Sajátját is meg a külföldi befolyásolókét is ....................az ország meg ott rohadjon meg ahol van (hozzá állása volt)
azt mondom hogy ne legyen ez a sok ha
mert az feltételezés hogy beengednék a migriket, az is feltételezés hogy mehetnénk a ruszki ellen harcolni, mehg még ezer más dolog amit feltételeznénk ha a balosok akarnának kormányozni
szóval gondolkozzunk nagyon egyszerűen:
politikus mit szeretne? hatalmat és pénzt, ha megválasszák a hatalom adott lesz tehát már csak pénz kell
a törpe diktátorunk egész jól kiszervezte a vagyont a haveroknak, mpersze magának nem mert becsületes(ő a világ egyetlen szegény vezére)
namármost honnát lehetne a másik félnek pénzt szerezni? csak az emberektől tud majd meg az úniótól, meg abból hogy elad valami állami kézben lévő dolgot
ha tőlünk veszi el annak nem örülünk, ha az úniótól kap azért tenni kell valamit, és ami felé halad az únió annak se örülnénk, ha eladja az állami vagyont azt éreznénk meg legkevésbé csak ugye ebből már alig van
szóval ha megnyeri a "másik oldal" semmivel sem járnánk jobban mint jelenleg
a jelenlegi kedves vezetőink meg eléldegélnének évszázadokig is amit eddig összeszedtek, mert már eljutotak arra a szintre hogy teljesen becsületesen és legálisan meg tudnak élni
Buzis dolgot én írtam
de sajnos balról meg szokott a csúsztatás
Akkor leírom pontosan ........................................nem én félek tőlük mert én már be vagyok gyöpösödbe olyan öreg vagyok, szóval eltudom dönteni hogy milyen szinten viselem el buziskodást és mikor rugóm fel 😉
Amikor buzuskodás írtam akkor nem a te hibád de nem találtad ki hogy a kényszer buziskodásról beszéltem . A kényszer buziskodásalat (mivel gondom ez is magyarázatra szorul )természetesen nem azt értem hogy AK-val a kézbe mondják hogy kapjak be egy faszt . Hanem hogy jogot formálnak arra hogy hogy kiskorú gyerekeket (óvoda, általános iskola , középiskola ) hogy vadidegen degenerált szájba baszott nőnek képzelő buzeráns ,beszélgessen különböző szexuális dolgokról illetve finoman még azt is elhintse hogy a saját neméhez vonzódik . Na most akkor elébe is mennék a Fidesz találta ki én beszoptam gondolatnak . Ugyan is van kint rokon Kanadába heti szinten beszélünk telefonon és ő meséli hogy mi megy ott ( óvodás unokája ) De Esztergom Lepence között van egy lángosos ,motorozás közbe mindig meg állok amolyan törzs vendégként Neki a rokona Francia országba él .És pont ugyan ilyenről panaszkodik csak ott a gyerek iskolás . Amikor meg azt értetem hogy inkább eszek élelmiszer szemetet méreg drágán mint hogy a buzik bejöjjenek .Akkor ugye előzőleg felsorolt agátjaimra gondoltam , ugyan is ha hiszed ha nem csak a idióta bar balosok nem látják hogy a nekünk járó pénzt mért nem adják oda csak úgy mintha könnyőr adomány lenne . Jogállamiságra hivatkozva 😂 😂 😂 ha migránsok ordítanák Kossuth téren hogy le a karácsonnyal és kötelező tampon lenne minden férfi wc-be ...........................akkor lenék jog állam 😂
Itt egy álprobléma
https://www.elemi.hu/kanada-uj...
Nyugodtan kérdezzél szívesen válaszolok
Remélem te is véleményezed e kis irományt 😂
Boldog karácsonyt
https://www.vadhajtasok.hu/202...
Szerintem nem megrogzott balos,csak o1g mer o1g oszt annyi. 😆
És mondom ezt ugy hogy sose szerettem a fideszt.
Mondjuk ez a nemzeti érdekek melleti kiállás eddig nem volt tapasztalható. Még ha erre is találnak valami önös érdeket.
Ezeket a megrögzött balosokat sose fogom megérteni. Ez alatt már csak a momentum idióta fotykos ifjai vannak.
Ezek tényleg elhiszik, ha feri sleppje nyer eljön a kánaán? Ugyanott maradnak és semmivel se lesznek többe nézve. Legfeljebb vidáman mehetnek az ukrikhoz önkéntes golyófogónak.
Demokráciát akartatok és a többség így döntött és persze hiába szajkózza a bal oldal, hogy ez a kisebbség ha úgy lenne nem tudnának választást nyerni.
A képedhez: most tényleg keressek olyan képet a neten ahogy gyurcsány kezét csókogatják a nyuggerek?
Megfogott ez a feri mett nem ul.

Megprobalom neked leegyszerusiteni hatha.

Az igazsagszolgaltatasba hatalmi szoval beleszolni,azt barmilyen atalakitasi kiserlettel megvaltoztatni fobenjaro jogalkamisagi bubtett,es az ettol teljesen eltero evvel semmilyen szerzodesben levo kapcsolattal rendelkezo jogosan jato eu fejlesztesi penzek megvonasaval jar.
Magyarul ha barmikepp a kormanyzat a feri ugyere csak arnyekkent jelenik meg az olyan unios elkenerzeseket kelt hogy az tenyleg w holdrol is latszik.
Ugyanez az unios burokracia szo nelkul elturi a tusk amokfutasat ami most zajlik.
Tehat ferit nem lehet lecsukni csak mer vityanak szurja a szemet.
Tocsik stb,larifari,ne hozz mar fel regi ugyeket,de meg mindig hallom a lampakat.
Inkabb dalolj mar picit a filippino buszvezetokrol a nagyonharciad geri bkvjatol.
Hogyhogy ha az osszes legalis munkavallalo kulfoldrol megrngedett,csak ali papirok nelkul a zoldhatarrol nem.
Völner ugy,tudod a folyamatok folyamatban vannak.
Orosz bankok,melyik baszki?
Mind eltunt,szankciok vannak.
Hitelt csak meghatarozott banktol lehet?
Tiltakozol az urambatyam rendszer ellen de megmondod kitol lehet kitol nem?
Feszbuk poszt,te tenyleg abban a mocsarban dagonyazol? 🤣
Áááá... dehogy, nem fogok változni! Ne izgulj, 22-es holdról is látszó nagy győzelem nem lepett meg! Az előtte lévő inkább!
Ettől függetlenül még mindig nehéz felfogni bizonyos dolgokat!
Pl. Írta itt valaki hogy inkább eszik szar kaját csak a buzik ne jöjjenek?!? Ennyire bizonytalan lenne a szexualitásában az ilyen? Fél hogy ha találkozik egy meleggel akkor (ezek szerint van ilyen hajlama?) bebuzul? Vagy mi? Azt ugye sejti hogy most is vannak a közelében valószínűleg?!?
Másik meg a gyurcsány lopást, meg valami sukorót emleget... Miért mi lett a sukoróból? Semmi? Akkor? Gyurcsány összelopta magát? Ja! Orbán nem? De. Remélem itt mindenkinek legalább annyival emelték a "látható" bérét mint viktorkának!
Hogy is volt a tocsik ügy? 700Milláért meghurcolták, pedig papíron rendben volt a dolog! Mégis az embereknek szúrta a szemét, bíróság is lett belőle! Völlner ügy hogy áll?
Szokásos kérdés: gyurcsány miért nem ül még?
Haza kiárusítása: Most hogy állunk vele? Mit tudunk az orosz gázszerződésről? A felügyelet nélküli orosz bankról? Kínai vasúti hitelekről? Letelepedési kötvényekről? Stb...
És ismét kijelenteném: Egyik sem kell, nem akarom én sem a feritt! De vityát már sikerül jobban rühellenem!
De mindegy is! Ezt a többség (kevesebbség) akarta, szerencsére én nem tartozom közéjük! Azért az már tényleg szánalmas hogy 14 év után még mindig ott tartunk, azért szavazunk a fityeszte, mert gyurcsány!
Ez az egész menthetetlen, és hány ilyen van még:
Ja és tudom hogy szerelmes vagy ágicába de akkor is ly 😁
Faxt foglalkoztál te a délszláv háborúval, azzal törődtél hogy ne vegyék el az uzsonnádat 😁
Én jártam ki közvetlen előtte is meg utána is elég érdekes dolgokat láttam mindegyik erősen nacionalista népség nem csoda hogy kipattant a szikra
Huhh.......ámokfutás netovábbja.........
most nyáron horvátban láttam egy szerb rendszámú autót(gondolkodós)
baszki töriből 5-ös voltam általánosban mondjuk a délszláv háború akkor fojt amikor szakközepes voltam, de nehogy már egy oszlári villanyszerelő versenyezzen velem történelemből 😂
Még az is lehet, hogy nem mindenki de ti ketten minden képen 😅
nem a lófaxt én ehhez is értek szokás szerint meg hülyeségeket irkáltok 😅
A nagy jugoszlávia mint nyugat mi? 😂
Egész elképesztő baromságokat hordtok össze 🤣
Pontosan ugyan olyan szovjet befolyásoltság alatt álltak mint mi. A keleti blokkba a balkán is beletartozott. Kb. azt mondjátok, hogy a románok a franciák barátja akkor románia is nyugat volt 😅
A délszláv háború a 90-es évek elején nem szólt másról, csak a keleti blokkról való levállás az oroszoktól függetlenedés. Amíg nálunk 89-90-be a legnagyobb békében és nyugalomba megtörtént max egy két tavaris konyec plakát volt felnyalva a ruszki laktanya kerítéseire(kezeit széttáró) addig a nagy jugoszlávia területéről azok az államok akik ki szerettek volna ugrani elég véres megtorlásban részesültek. Milosevics orosz támogatással erőszakkal próbálta összefogni a széthulló jugoszláv úniót. Aztán a kialakult harcokat tetézték még a tagállamok közötti felgyülemlett feszültség ami szintén fegyveres konfliktusba csapott át. Az, hogy horvátországnak hívják ahová kijár a sok magyar nyaralni és nem egyesített szerbiának annak csak az az egy oka van, hogy egyszer csak az orosz támogatás kivonult milosevitcs mögül onnantól vége is lett a jugoszláv úniónak mert a központi hadsereg ereje kevés volt a folytatáshoz. Ennek meg a zadar történelmi belvárosának a bombázása vetett véget. Akkora világszintű közfelháborodás volt miatta, hogy fogták az oroszok inkább kiálltak milosevics mögül. Akkor ugyan már tisztán látszódott a szovjetúnió szétbomlása is.(kezeit széttáró)
Remelem nem valtozol,azert a 22 valasztasokkor az arcod megneztem volna mikor a köpcös beszelt......a holdrol is. 🤣
Inire hagyom a hulyeseget... 🤔