Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a dtben egyenesen arányos a köbcenti lóerő arány !
jólene ha nem viccelődnél ijen komoly motor neked nem való!
Ha vicc, ha nem vicc, én akkor is gondolkozok egy DT-n! Minek nekem RX... tiszta hülye vagyok! Fordított Marzocchi telók? Fujjj! Nekem hagyományos Showa kell! Meg az az isteni blokk! Csak úgy termeli a póvert!

Ha kell még rá is fizetek, hogy legyen RX helyett DT-m!
még a végén körbe motoroznak
jah bocsi ez nem a viccek topic...
sziasztok!
tudnátok tanácsot adni hogy mijenek a dt-k mert mindenképpen le szeretném váltani azenyémet és csak DT-t akarok




Előre is köszi. LÁSZLÓ VOLTAM
k úgyis lement 1 néni
skyro, csiszi egy konferencia msn-en?
nem arra mondtam, hanem arra h gyengébb mint az Rx
de igaz hogy fékpadon kellene megnézni
na mind1, pontosan senki nem tudja, esetleg ha bemérik.
Jó a DT-meg 25, akkor a tsr miért 32 ha alapból 28?
alapból 28LE-s a TS-R
megvan-e mindkét kereke!
hát sztem inkább endurocross topikban kérdezd meg, ott vannak nagyobb disznok is :)
konkrétan én nagyobb karbira gondoltam, nagyobb fuvokákra, sportkipuffra, max még légszüröre... meg persze belöni ugy h nekem feküdjön, és csak azért fontos mert nagy darab ember vagyok:P aztán jo volna menni sokszor az erdőkbe csapatni, de attol félejk h szétesne sok alaklom után, habár a 80-as nagyon strapa volt
Sziasztok! Tudnátok tanácst adni ! Mit kell nézni egy 600-as TT vásárlásakor a mocin?
Azér azt nem mondanám hogy akárhogy babrálom nem lesz több 28-nál.
Azt jelenti hogy van mindkét szárnak a tetején egy szelep, ott lehet bele tolni levegőt.
Nemtudom hogy mi történt vele, a jobb oldalán az idom durván van lecsiszolva.
Jaja az enyém :)
hát ponnt az...h ez nem ponnt utcára van hanem erdőbe, jobban bírja a terepet a keményebb motorozást, azért tettek bele gázos köpontit is
ne nevess ki de pontosan mi az oka annak h forditott telot raktak bele? amugy a DT az inkább országuti gép az tuti...
hát azért...hiába showa ha nem fordított, azért nem hiába dobták bele azt a fordított telót
ezen még nem is gondoölkodtam, mondjuk az RX első teloja annyira nem nagy szám, a DT-é SHOWA és igencsak jo, sztem emgbizhatobb mint a marzocchi (asszem az van RXben)
viszont most szöget töttél a fejembe ezzel a gázos központival (még talán fel lehethuzni 30 lo körülre a DT-t, de a futomű, hát nemtom...-viszont megint mire találok egy normális RXet REÁLIS áron...merthogy sokan zt hiszik h ha költöttek a gépükre 200 ezer pénz mondjuk akkor az eladásnál megtérül, pedig ez nem igy van...)
Sziasztok!Kéne egy új lehetőleg alapméretes v legfeljebb 1 fúrásos henger a 125-ös DT R-emre 96-os a gép,dugóval együtt ha van.Mennyibe fáj az és honnan kéne venni?