Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ÁLLAMTITOK (msg me plz:D)
100000000szer durvább
milyen dt, lemaradtam
néha sajnálom is h nincs pedig jo dolog az :P
amugy a CRM mennyivel brutálisabb motorkerékpár mint a DT? :D
számomra az irreális álom (+rém)a détéé
pfff....mé minek írt be elöbb az FBI bazdmeg? sztem viccelnek? kinyírják a családod is
én is igy gondolom ettöl függetlenül aztabizonyos DT-t lehet megnézem mert keveset kérnek érte (gyanusan:D) aztán megvenni és eladni tovább csakjo lenne :P ezért gondolkodom, de a vágyam az egy RX (na jo egy KTM EXC de az már teljesen irreális álom:D)
hát a détére nemkell sportdob az igyis egy brutális motorkerékpár
hormonok rendben vannak? melled nincsen remélem
szia Siki
Laci heh arányosság én 195 magas vagyok, szoval azért még anyira nem vészes :D
hee csiszoló.. nebeszélj félre hard enduro.. most akkor a konferencián elhangzottak azok államtitok vagy mi?
mé?
am csoola ha 95 kg vagy akkor sztem nemlesz elég a dt....sőt ha endurózni akarsz akkor arról gyorsan mondj is le
www.motorline.hu
írjál nekik levelet!
meg akarsz halni?
segithetnél nekem barátom sportdob kéne az én dt mre de nem találok a neten sehol se bontottat se ujat segits kérlek
erőscsontú
szia Csoola!
az előbb az arányosságokról beszéltünk...
17év ~95 kiló..
na hogyisvanez
lárifári
szia csola
augy most kit szopattok?:D a sima showa telo nem gáz, a központi az már inkább, de nekem az erejével van a bajom... basszátok meg 95 kilomat ogyan vinné el ez?:S RXet meg alig találok ami értelmes, szinte nincs is :S
szerintem a legjobb lenne ha vennél egy üres vázat és tennél rá pedált , én még akkor is felnéznék rád hogy meg mersz ülni egy ojan szörnyeteget....













DÉTÉ
Tényleg meg kell még gondolnom nekem ezt az egész vásárlást! 20 köbös DT nincs? Nekem az a 20 lóerő bőven elég lenne ezekszerint!
talán .. életben maradsz..
ja és igazad van skyro... a sújt el is felejtettewm... azzal kell deriválni és igy jön ki a 60 lóerő... de a 80as dt ből !
Ezzel azt akarod mondani, hogy tapasztalatlan vagyok egy olyan embertelen szerkezethez mint a DT?
Kérlek szépen ne nézzél le így ismeretlenül! Lehet azzal a DT-vel negyed gázon is menni, és akkor talán életben maradok!
és a súly arány ! ! !