Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tt600on Stx 46 os öhlins beállításairól tud valaki mondani infót saját tapasztalatot!?
egy oldal gyakran idézett kérdést tudnék mellékelni
pl milyen sűrűn kell olajat cserélni, hol lehet hozzá alkatrészt kapni, miért kellett 200óránál dugót cserélni, miért 13kw
a többi most nem jut eszembe, de ezek mindig megvannak
van 2 motorom meg egy robogóm és a biciklimbe több km ment bele mint ebbe a háromba összesen
( utálok az idiótákkal beszélgetni) ezt miért nem írod a hirdetésedbe, biztos bővítené az amúgy is nagy vevői kört!
sose írtam tel számot, utálok az idiótákkal beszélgetni
ennyi is volt eddig is a motor, a többi kacat külön megvásárolható mellé vagy külön
pl ha nem kell a népnek az új 30ezres yuasa akku akkor nem kell vinni van mibe tenni
de ha nem megy el nem leszek bánatos akkor ősszel szétcsapjuk erdélyben
ha elment megy utána a ténéré is, és beszerzek vagy egy tt600ast, vagy valami 250es hokizni a réten
ezt még nem döntöttem el
MI van ini a hirdetésedhez már nem is írsz tel. számot annyi az érdeklődő? Ehhez képeset szépen megy le az ára mint a magyar életszínvonal!
bontott mind szar, nagyon kevés esélyed van jót kifogni
mi baja a réginek? csak szétvált a gumi és az alu vagy már full töredezett
ha csak szétvált meg lehet ragasztani szélvédőragasztóval, többnyire sikerül
Hello
keresek xt 600 hoz szivocsonkokat, es hengerfej tomitest. (bontott erdekel) koszi. 1992-es evj.
Sziasztok ! Ha van valakinek TT600-tt600r sztender eladó dobjon egy üzit ! XT nem jó mert rövid kb 40 cm hosszú és kívül van a rugó csapja . Köszönöm !
Sziasztok. Valaki tudna segítséget adni hogy tudom összerakni a váltót? Még darabokban van de meg van minden alkatrész.
Sziasztok! segítségre lenne szükségem! xt 600e-n hogyan kell állítíani a hátsó rugóstagot? van erre valamilyen spec. célszerszám? mert nekem nem fér be a 32 es kulcs! köszi
Sziasztok,

Keresek jó állapotú bontott hajtókart XT 600 2 kf-hez. Köszi!
Hütősapka meghibásodása is okozhatja KTM-nél szokták másik típusét használni
Üdv,ha valakinek van ötlete miért melegszik a motorom (yamaha yzf 426) néhány deci el is tünik a hütöböl.( fehér füst nincs,motor olaj nem vizes)val szinü henger fej tömités.
Na ez vajon milyen lehet.?http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_xt_600_43f-9095804 Amúgy sztem jónak tűnik az összeállítás!
goose@citromail.hu
nem most, február közepén csinálták
erősebb nem lett csak jobban hajlik és nem fáj ha pl tolom a fekvőtámaszt, előtte nem is tudtam miatta csinálni
még a fullgáz húzáskor is szar volt
Hát nem mostan műtötték?hogy jó legyen
én azért bízok benne hogy jövő nyárra már egész kis bitang teste lesz
addigra én is kibaszom magam olyanra mint amikor a rambó az mtx-en csapatott a hegyre
pöcsre meg kell enni tribulust 2 tabletta után mindig háton fekve ébredek
40 kiló helyett meg 70el tolom bicepszre
már csak evvel a foshalom csuklómmal kell valamit kezdeni mert egy rakat szar örökké fáj......
Ez egyszerűen tökéletes.
Azt hiszem nekem is ez lesz a sorsom mire lefogy már nem fog felálni a pöcsöm olyan öreg leszek
ne hidd, nagyon eltökélt, már apadnak a centik róla mire teljesen megöregszik jól fog kinézni
ilyenre gondoltam csak még olcsóbban link
az a görgő nem szimpatukus, kopik a gumi, a hajtás stb stb meg csupa szar a bicikli aztán hogy hozzam be.....
Ne aggódj úgysem csinálná inkább megöli magát szalonnával Veszel egy görgőt abba berakod a bringát sokkal jobb mint ezek a gagyi szobabringák:nem tudok linkelni de a jófogáson van dögivel20rugó
bicikli van, kapott egy országúti gumiszettet a monti, meg a husky gyári alukormányát
szóval kibebaszott idiótán néz ki
szobabicikli kell télire, majd túrok valahol a gagyipiacon

elkúrtam a cross trainert a cégnél 80ért lett volna egy 600ezres gép kicsike csapágyhibával pedig az asszony hátsójának nagyon kellett volna
meg a tavaszi motoros felkészülést is megturbózta volna
Mármint bringát vagy szobabringát?Volt egy spinner-em csak én fasz az asszony unszolására eladtam(kerülgetnie kellett)
Na aztán elkezdet spinning-re járni siratta is ne félj
én szobabiciklin kezdtem, menni még alig tudtam de már fél órákat tekertem, igaz eleinte csak üresben
télire is kell venni valami rendesebb műszert hogy ne lustuljak el
Érdekes azt már nyomom,görgöztem itthon amennyit csak tudtam és egyszer csak azt vettem észre hogy tekertem a környéken egy karikát.
Aztán mikor leszálok 5m egy óra alatt sántikálok odébb