Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még! Majd lesz csak várd ki a végét.
Jeee Szuperbaluka nem is rossz
Örülök neki hogy tetszik
Miért mi a bajod az olasz motorokkal?
Enyémnek semmi baja hogy lekopogjam.Majd most érik bele az új dugó meg ilyen dolgok.Sajna 2T motor.De nagyon jó és nekem semmi bajom nincs vele agusztus 23.án vettem azóta 5500km-et tettem bele és probléma mentesen.
Pedig 2003as a gépezet
dolgozni már csak a jövőhéten megyek gondolom én én is várom kíváncsi vagyok rája
Oké
Hol adjam át a Jutalmad?
Jajj neharagudj kedves csontrablo.
Én fogalmaztam rosszul.
Szoval Üdvözlök mindenkit aki a hétvégén motorozott és MINDEN motorost aki 7végén nem motorozott
Csákány nem jaja itthondöglök
Sziasztok Srácok!
Kinek van ha jol láttam narancssárga fekete Rsv-je?
Szombaton láttam debrecenbe délután olyan 2-3 óra körül még intettünk is egymásnak:D
Ha itt lenne az illetö akkor üdvözlöm innen is és persze az összes motorost aki 7végén borogatta a vasat
Látom zajlik a kis húsvéti kiruccanás szervezése! Jó lenne menni csak az időtől is függ sajna! Meg én nem is igen tudnék 3 napot maradni!
Ja értem. Ezt igy tavasszal nehezebb megszervezni, mert az időjárás nagyon bizonytalan. Esőben pedig nem szeretnék menni.
Az a gáz,hogy szállást kéne foglalni mert nem lesz de így nem lehet akkor majd látjuk akkor hátha találunk még valahol szállást
Szép jó napot mindenkinek!
90-95% stokeralyal épp győzködünk még egy havert, lehetséges hogy ő is velünk tart. Leginkább időjárás függő a dolog. Ha szép időnk lesz akkor tuti megyek (megyünk)
mennyire gondoltátok komolyan a húsvéti dzsemboorit
Lehet hogy el kell idén felejtenünk a tavaszt? Fogadok ezt is a cigók lopták el és elakarják adni.
jót biz
Jóóó regggelt!
Ja,ja! Lebuktam?
mi ez pálinkafőzde?
Köszi
Reggelt köszi úgy legyen
De várom már a nyári kis motorozós estéket mikor még este 10 kor 22 fok van!
Kűdök néked jaó Susukikat! http://www.youtube.com/watch?v...
BÉÉÉÉLLLLAAAAA!
Nekem adja a dolog...