Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én ebéd után kigurultam a Vekerire az asszonyt megsétáltatni, ott meg összetalálkoztunk egy másik motoros szerelmespárral , üdögéltünk ott egy darabig a stégen , majd hirtelen elhatározásból elcsattogtunk a baumax-parkolóba meghesszölni az ott gyülekező amcsiótókat
Ott tekert a dukátijával a harminchármason a mi Sacánk is , de világtalanúl vót aszt nem vett észre.
Jó sok motoros volt ma kint
na egészségetekre!
megálmodjuk!ugylátom neked is kötetlen munkaidőd van
nem biztos még hogy melózok d.u! ha jó idő lesz mehetünk egy lightosat! Csak kérdés merre?
nem vagyok papirkutya,csak kivannak már az izületeim,mostanában úgy fáj minden porcikám,alig birok felülni a motorra is!
az a baj,hogy még hűvös van menetközben,hiába süt a nap
valahol közelbe,max összvisz. 150km-ert,valahová a környéken.unom már az elkerülőt,főlleg egyedül.elkoptak a társak !
Jó lenne de sajna dolgozok! Amúgy merre akarsz gurulni?
ha holnap jóidő lesz,gurulni kéne egy rövidet!valaki?
basszameg! valami gáz van a váltómmal, mer csak a 2-est és a 3-mast tom használni. kurva annyát! gondolom az esés miatt. ma rendbe raktuk a külsejét, hétfőn meg megnézetem a váltót. aztán gondolom már tok vele rendesen gurulni
na megvolt a mai motorozás,elmentem tankolni,mentem vagy 800m-ert
Szevasztok skacok! Én is mentem egy röpke 150 km- ert! Venni akartam egy Askew csizmát de nem tudom összetépőzárazni.
Vagy a vádlim nagy vagy a csizma kicsi
Oszan má mír nem motoroztok illen lyó üdőbe?
Én ma is lezavartam 130 km-t.
Mejhez hasolló lyókat kévánok.
jó kis nem rossz nyami...... .
Ezt csinálta a BÉÉÉÉLLLLLAAAA
BÉLA szombati programja:-)
Köszi mégegyszer
. ez lesz a bográcsba .
há ja a tegnapi hangverseny und a beer utóhatása
Azt nem is kérdeztem tőle! De már meg is adtam egy másik srácnak a számodat! Ő is Sv-t akar venni csak még nincs elég lóvéja. Májusra azt mondta szeretne beszereznii egyet! Hátha ő lesz a te embered.
uhh...... hát mi a faszt csináltál eddig
Oks azért köszi a segítséget akkor marad nekem Lehet tudni mennyiért vette?
Hali mindenki!
Szeva Balu
A srác multhét pénteken vett egy K6-es Sv-t így tehát tárgytalan a dolog!
Guten Morgen
Én kicsit kótyagos vagyok de nem fáj a búresz..
Egyet sajnálok,hogy nem voltam önmagam a trolin..akkor joggal mondták volna,hogy BUNKÓ
BÉÉÉÉLLLLAAAAa itt a desznó..
HIDEGFRONT?
Morgen baszottúl fáj a fejem