Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezzel semmi probléma, csak ne keverd össze a büszkeséget a nagyarcúsággal... nem ugyanaz...
én is örülök de maradjunk annyiban, hogy nekem nem is kell semmiért sem tartani a szám, de ha netalántán mégis, azt meg majd ÉN szabályozom
akkor még 1x megkérdem!

egyszerű alap kérdés: Ki kíváncsi, ne engem jellemezzé mert azt úgyis leszarom, miért nem tudsz normálisan válaszolni? Ki hívott, és miért maradsz, ha látod leszarnok nagy ígyben?

ha erre nem tudsz válaszolni, szánalmas kis paraszt vagy, a kis dolgaiddal együtt! jah és nem elég hogy lúúúzer vagy, de még értelmezni sem tudod a kifejezéseket, mert hát nem sikerült normálisan válaszolnod.
elment könyvelni mer tudjátok 2 könyvelés közöt néha a "pór népre" is ránéz hogy mi zajlik itt a milliárdos cég tulaj
unalmas lenne az elét italymot nélkül nah mennyél hanukázi Kyle haverddal
Hagyádok had irkáljon huzuk az agyád legaláb a moderátor törli a regjét
Lépjél már le... Ki faszom kiváncsi rád te köcsög?
Te Domecre elhiszed hogy több mindenki kiváncsi mint rád te gyökér?
Domec Hamisítvány képeid ? ez tényleg hülye Halod barom orvos látott a héten?
Annyi eszed nincs, hogy tudjad, hogy ezeket fotósok készítik nem én te pöcs:
Döme: állítsad már le magad senki nem kiváncsi az okoska fejedre. Eljátszod a nagymenőt a topicban, máshol a jófejt a lányoknak és bebujsz a sisakos képeid mögé. Nem érdekelsz. szánlak. na tényleg lépek. csöccccs!
Hála istennek el tiplizett könyvelni ma könyveli azt a sok hazugságot amit holnap fog a topicba irni
jah és ki kérdezte?
add meg az msn címed gyökér gyerek vagy az nincs? nem tom ki fényképezkedik haverjával partyba főleg ilyen fejjel neked nem h motorod még nőd sincs gyökér!
kérdeztem egy egyszerűt, nem válaszoltál...

miért? mi okból, és ha látod hgy kutrya se kiváncsi miért folytatod?
Nincs De jó lenne!
A rokonokért és a családért bármit.
Na lépek. Sziasztok. Elkezdek melózni mert nemsokára nyakamra ül cég könyvelője
Te ugyanezt csinálod a hamisitvány képeiddel.
Italymot add meg az msn cimed pls
Ti mit engedsz meg magadnak taknyos!
Kis buzi. olyan a fejed mint 1 5 évesnek. Egyébként meg tudok rólad egyet-smást. Pl, hogy 2 éve bebaszva a haveroddal smároltál az évvégi buli után. Kis takony. Előbb számolj el azzal itt nekünk utána jöhetek én.
Italymoto, egy egyszerű kérdést teszek fel, talán megérted a nagy eszeddel:

Ki kérdezte mikor mit hova, és micsinász? Én nem láttam ilyen kérdést, csak néha idejössz és beleböfögsz a forumba. tehát a kérdés roppant egyszerű miért? ha senki se hívott?
A fenébe már.... mondtam hogy azt mondd hogy magánrepülőd van! ne azt hogy 2 napra mentél ki! Az sokkal hihetőbb lett volna! De beszélhet neked az ember
nem osztod az észt vagy már nincs mit?
itt vagy még Sablon gyerek?
Jól van te digó kamuzzál otthol annak a ki kinyomott mielőtt valaki viszanyom anyádba!
mielőtt a sok nyomi belekötne. kint is hanukát ünnepeltünk csak késve, mivel nem volt alkalmunk itthon együtt ünnepelni...
2: de ha kint ünnepeltem volna először abban sem lett volna semmi különös mert mint mondottam karácsonykor is szokás tartani...