Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nem tudom, én ilyennel 16-17 évesen játszottam, bár akkor kifejezetten imádtam ping-pongozni az emberekkel. De én egyszerű antiszoc hajlamaimat éltem olyankor, nem hiszem hogy "arc" dolognak számít. Viszont mivel neki "nagyon sok" "barátja" van, ez a dolog kizárva.
Erről a "leleplezésről" is megvan a véleményem, nem hiába írtam ezt is idézőjelbe.
Amióta kész az italymot nick, azóta már találkoztunk Rocky! És megmondom őszintén fura volt!

Tényleg boccs de nem árulhatom el, mert nekem is ég a pofám hogy ezzel szórakoztam, de olyan qrva jókat röhögtem:D
milyen sok idejük van egyes embereknek én meg már méregembe az autós kreszkönyvet-t kidobom a picsába annyira unalmsa hogy grrr
áprilisban irány kakucs emberek
__
l_
l_
hupsz... lemaradtam a nagy leleplezésről miközben a hozzászólást írtam. Ha ez tényleg igaz, márpedig annak tűnik, akkor különösen szeretnék veled találkozni mert arc vagy
hidd azt.
Ki az a zsaby?
Asszem itt az idő pezsgőt bontani és gratulálni zsaby-nek hogy leleplezte
Összefutunk de nem fogom megmondani, hogy én voltam:)))
ÁÁÁ ÉN LEHET ÉRTEM
Rocky,mikor megyünk Kakucsra? április tájékán már kellene lábtartót karistolni
na megyek tanulni nincs több időm:D
mesemondó,
csak annyit mondj meg nekem, hogy jövőre összefutunk-e majd valamelyik pályán vagy nem?
Én szeretnék Veled személyesen is találkozni. Egyébként engem nem zavar ha irogatsz, mert szinte minden hozzászólásodban velem foglalkozol, vagy nekem írsz és ez bizonyos szempontból hízelgő számomra.
az hogy ide írtam hetente kb 2X az nem feltételez semmit. de vannak barátaim és szerintem sokkal több mint neked. ezt nem nagyképűségből mondom meg ilyenek de tényleg rohadt sok van. Persze igazi csak 5-6.
csak nem......politikus is vagy?
az a stílus amit itt italymotként előadtam az a legparasztabb majom:D azon csodálkozom, hogy nektek nem esett le. --- mi is észrevettük,hogy paraszt majom vagy...
erre tudnék most mit írni, de ahhoz még gyerekek vagytok
Zseby nélkül egyébként nem fedtem volna fel magam. ennek egy egyszerű oka van. ő tudott csak úgy szót váltani meg "felvilágosítani" hogy arra paraszt választ még akkor sem tudok adni ha csak szórakozok. mert az a stílus amit itt italymotként előadtam az a legparasztabb majom:D azon csodálkozom, hogy nektek nem esett le.
ezexerint nemis basztad meg tyt kipufogóját?
elég sivár életed lehet. sajnállak.
miért nem a barátaiddal foglalkozol.azok sincsenek?

az egyetemen nem előny,ha valaki tud helyesen írni?
Jó hát elmondom mi a nagy helyzet...
Rohadtul nincs italymot se senki. Valószínű én vagyok az a kopasz fasz ott a képen:DDD
Én 20 éves vagyok és szimplán jól érzem magam, hogy egy kamu nick mennyire felforgatta itt az életet. nyomoznak a képeim után, a járatok után meg minden. Semmi bajom sem Rockyval, sem Száguldozóval bár száguldozó tényleg vicces:DDD Dome is jó volt amikor idejött okoskodni a tényleg kamu képével mert az valljuk meg, hogy áll az a motor.
Nincs semmi cég, egyetemista vagyok, csak rohadtul unatkoztam és egészen félelmetes de tényleg, hogy itt egy ilyen nick milyen port kavart.
Kicsit sajnálom mert tényleg jó móka volt és most felfedem magam. Eleinte hülyeségeket irtam, pl tyt motorjáról aztán jött az ujgazdag szöveg.... Öröm volt nézni, ahogy beírok és mindenki egyszerr ugrik ami szinte már nevetséges volt. Rocky jól reagálta le a dolgokat csak röhögött de egyesek halál komolyan vették és eljátszották a cbr védelmeziő szerepet. Pszihológia dolgozatomhoz teljesen jó lesz ez az eset.
Zseby neked meg persze, hogy nem szóltam be mert olyan érvekkel és olyan dolgokkal jöttél, hogy miközben olvastam kb. szerelembe estem, hogy ez igen, lánynak ilyen gondokodása legyen. Vedd bóknak...

Koppenhága meg amerika :DDDDDDD

Vége van srácok chill legyen most már felfedtem magam. én megyek vissza most tanulni, öröm volt ez az 1 hónap de komolyan.:)

egyébként motorozok de nem sport.

cupppp zseby!
többieknek meg buék tényleg, és legközelebb ha ilyen lesz akkor csak röhögjetek:D
A parlamentbe csak FASZOPÓK járnak! Zseby nem oda való
Díjnyertes beszéd Mehetnél a parlamentbe
Na ezze mit fog válasolni Gratulálok Zseby!Szép "beszéd"
...ja, és neked is boldog új évet, italymot! De ne haragudj meg rám ezért: NEM tiszteletből, csak és kizárólag azért, mert ÉN más értékrend szerint élek...