Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Nekem MTX 80-as blokkom van bontva, ha kell valami.
hali van valakinek bontott 50mtx blokk alkatrésze? köszke tasi
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy hol lehet venni mtx50-hez kuplunglamellát?
sziasztok !
mtx 125ös blokkot keresnék , ha valakinek van vevő lennék rá!
A blokkom már nincs meg
helló!
megvan még az mtx 125 ös blokkod?
f.fer15! Kell! Köszi! Telefonszámod? zsoltmtx125@citromail.hu. -ra is küldheted ha titkos . A többit telefonon megbeszéljük.
zsoltmtx125 nekem van, ha még kell
Szia! Rendben, hétvégén tudom kivenni, és teszek fel képet.
Gyujtáskapcsoló és a tanksapka érdekelne ha még megvan!
MSN=Email

bzoltan94@indamail.hu
Szia! Gyújtáskapcsoló (tanksapkával és kulccsal jár 1üt, ami 6000Ft) Elsősárvédőm az van, de nem gyári MTX-es, de jól néznek ki... Kell kép? Mi érdekelne még? Szinte van minden. Üdv:Zoli
Üdv Zoltán engem érdekelene 1 gyujtáskapcsoló és 1 elsősárvédő.
meg majd meglátom még mikellene.
légyszives az msn-ed addmár meg és akor megtudunk mindent besz:D
kösszi elöre is
Szia! Kevés. Nézd meg jobban. A 3om lamella talált... de még hátra van a java. (3om blokkom van, nem ezt fogom összerakni, csak alkatrészbe szedem szét, meg eladásra....) Nézd meg a kuplung tengely végét! Ha nincs meg, mondom. Üdv:Zoli

Tekintsétek meg hirdetéseim, hátha van valami ami kellene... Van még rengeteg alkatrész, szinte minden, csak még nincs fent...

http://www.vatera.hu/listings/...
Szóval a képen látható gumi tömítés valakinél elfekvőben?
sziasztok lécci segitsetek már hm 183 as karbihoz hol tudok tűszelepet venni ? mien árba lehet ? és egyáltalán lehet kapni valahol ?:O :(
köszi sziasztok
50es léghűtéses blokkba keresek használt de még használható alapméretes dugót gyűrűkkel olcsóba .
akinek lenne ilyen kacatja az irjon rám és mellékeljen képet.
A hiba az, hogy nincs összerakva! Ha össze raktad megtolod és már megy is. A kuplungot a csavarral állítod?
Megvan a hiba: hiányzik egy kuplung lamella.
Kipufogók készítését olcsón vállalom, rövid határidővel.
mtx/mbx alaplap+2 tekercs+kábelei eladó 4 ezer ft.
palacsinta@citromail.hu 06 20 975 32 70
Mi a hiba? (Sok van!)
lemaradt
tel 06302532266 Sípos Lászlót kell keresni
vagy nekem emilt írni vagy amit akarsz
kössz
szasztok
Haver gépe eladó 80-as vizes 50-es vázba 16"-os kerekek Super moto kialakítás jól megy minden új rajta és benne is generálos blokk nem egész 300 km van azóta benne. szép piros Cr oldalidomok, gumi hátra kell rá új amúgy rendben van a gép. ára 100 ezer fakavics
hali

18-19-21 es cross gumik 60-80% -os 3500-4500 ft ig állapottól függően eladók. A 19 esek kb 1 versenyesek nem voltak forgatva.
Igen, ezért is gondoltam hogy valakinél nincs elfekvőben egy ilyen "gumi" tömítés. Nem minden esetben szokták azt cserélni. A többit én is a keményebb füzetborítóból és jó minőségű sziloplasztal (ami jól bírja a hőt) oldom meg. És eddig kifogástalanul működött minden esetben és helyen.
Szóval valakinél?