Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sry összekevertem, az gumitömítés, azt nem tudod pótolni papírral hosszútávon.
Füzetet szétvágsz, a borítója szerintem pont megfelel, és/vagy tömítőpaszta.
A keménylapot ne törd meg
Simsonnál mi azzal csináltuk.
Mtx nél is jó lehet, csak olyan vastag kell kb, mint a gyárija.
Sziasztok! Van valakinél feleslegben egy blokk fedél tömítés? Az enyém elszakadt és nem akarok ezért egy egész készletet rendelni.
Honda mtx 125 83-as atac-os japán blokk. Mellékelem a képet.
Előre is köszönöm .
hello, nincs itt budakeszi környéki, endúrós? holnap megyek motorozni (persze terepen :D ) és ha valaki(k) jönne(ének) lehet úgy izgalmasabb lenne. dr350-em van és még túl nagy tempót nem megyek. budakeszitől perbálig aszfalt és ott megyek be terepre, onnantól sosincs célom, megyek és valahól kilukadom 1x csak.
helo mindenkinek valaki tudna e segiteni egy honda mtx 125 hengert s dugot hol talalok
92es mtx megér 100 ezret úgy hogy még garit is vállalnak rá?
2 végtelenül 1forma ,,nincs", de a karbikban ,,ugyanaz" van. A 166osomban is olyan van, mint ami a 183asban, csak ha kiadnám belőle, lehet nem tudnám utána eladni.... Így is össze vissza van törve/ragasztgatva, de egy srác 4000Ft-ot ad érte, mert kell neki az úszó... Most HM183asra vadászok az ebay-en. (Veled beszéltem mailben...veled is )
pontosítok!
engem a 125ös honda blokk érdekelne nagyon!
Nem volnék végtelenül meglepve, ha a hasonló torokméretű mikunik tök ugyan oylan tűszeleppel bírnának.
heló!
engem érdekelne!
tudnál adni egy telefon számot?ott majd még kérdeznék 1 pár dolgot...
Értem, úgy néz ki, hogy sikerült eladnom a karbit, úgyhogy tárgytalan, bocs! Engem 183-as alurésze érdekelt volna, a belsőség nem számít, de már mind1. Üdv:Zoli (Nézz szét, hátha érdekel valami: http://www.vatera.hu/listings/... )
á-á nekem csak egy tűszelep kell nem karbival együtt most mit csináljak + 2 karbival pont elég egyet majd használok a másik meg alkatrésznek
Hello! Nekem van egy Honda mtx 125-ös blokkom, ha érdekel v.kit. Az ára 20000 Ft fix.
Még annyi, hogy van egy karbim, (Hm 166) Törött, de megragasztották) A lényeg, hogyha kell, odaadom 7ért, és abban benne van a tűszelep, és még egy teljesen jó úszó is. Súber, fúvóka...) Üdv:Zoli Van kp-m, tudnék 183asra áldozni, ha van polír.
Lehet, hogy nekem lesz eladó tűszelep. Nem cseréled el? (Kp-ra is érdekel)
heló nemvt javitva alig tudtam beszerezni nemhiszem hogy elcserélném ez a gyári karbija 2 db ien karbim van de a másik tűszelep is szar vt :S most egy tűszelep után kutatok
Szia! Nekem van, de nem adhatom el, mert utána a karbit tutira nem tudnám eladni. (HM166) De szerezhetnél nekem is egy 183-asat, mert nem találok sehol. Ha polír, akkor el is cserélhetnénk. Van egy Dellortom, ez teljesen egészséges, csak jobban szeretem ha minden gyári. Persze ezzel is tökéletes! Érdekel csere? Üdv:Zoli (Engem, csak akkor érdekel, ha az alu nem törött, nem volt javítva.....) Itt a link: http://www.vatera.hu/honda_mtx...
sziasztok van egy hm 183 as karbim és kellene hozzá egy tűszelep mert akitöl vettem az nem küldte el és hiába hivom nem veszi fel :@ valakinek van e esetleg eladó vagy külön lehet venni újat ? köszi előre is sziasztok
Sziasztok!
Valaki tudna nekem linkelni egy kapcsolási rajzot levegős mtx80hoz?
Mbx-től van különbség?
Kipufogók készítését olcsón vállalom!
Mtx/Mbx gyujtás alaplap, + a 2 tekercs és a kábelezése. eladó. 4 ezer ft.

palacsinta@citromail.hu
Rendben, várom, ha kell még valami mondd, mert több, mint valószínű, hogy van. Üdv:Zoli
sziasztok !
még mindig érdekelne egy 125 ös poweres blokk porlasztóval kompletten!
ha valakinek van nagyon érdekelne!
Kőszőnőm,hogy szoltál még kőrbe nézek szerintnem még majd kereslek.
Sziasztok!

Rengeteg eladó alkatrészem van, 2db Honda MTX 80-asom van bontásra ítélve. (dobfékes, kocka lámpás, '82, -'84-esek) Tekintsd meg Vaterás hirdetéseimet, vagy írj/kérdezz e-mailben: bzoltan94@indamail.hu (Vaterán csak kis része van fent eddig.)

Békés megyében lakom, itt megoldható személyes átvétel is, az áron biztosan megegyezünk, ha kell valami.

Ha valakinek van láncvédője, az kérem írjon, mert azt keresek!

Üdv: Báthori Zoltán

http://www.vatera.hu/listings/...
Sziasztok! Ha érdekel valakit eladó a mototrom: képes motoron fönt van 129 000 Ft