Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi.Tehát azt mondod hogy ez igy bukta?
drotos5
JD05........(alváz v. motorszám) MTX 125 RWD + H + L (Európa)
JD07............... MTX 125 RWF + H (Franciaország 2. típusú)
A "J" az évjárat ami esetedben 1988-as.
Tehát az alváz v. motorszám első 4 betűjéből meg lehet állapítani a tipust és az évjáratot.
Mit jelentenek a modell kódok?:http://www.cmsnl.com/faq.php?s...
Itt is szétnézhetsz, vannak 125-ös infók is.:http://hondamtx80.lapunk.hu
Üdv.Nekem van egy Honda MTX 125 ös motorom.De a vázba ez van beirva:JD05-50 02246.A blokba is JD05 50 van beirva.Erre mit tudsz mondani nekem.Én 50 es ként használom.Szerinted ebbe bele tudnak kötni?Most vettem.Köszi.
Ózdon!A helyu rendőrök,+60-70 fakabát még az ország több részéről itt állomásozik mostanság!A fasz ki van velük!
Egy részt jó,de másrészt meg az a baj hogy jobbára csak a kocsisokat,motorosokat baztatják!
Hát ha Roland21től a levegős 50-es hengert átveszem ,a 80-ast át tudom adni
Csak annyi hogy nekem jogsim sincs de rendőrök se nagyon vannak a faluba akik meg igen azokkal jóban vagyok és ismerem annyira őket hogy lusták arra hogy utána nézzenek :D
Te hol laksz hogy nagy ellenőrzés van?
Helló!A rendőrök most elégé rászáltak erre a kérdésre hogy 50-es vagy nem!Kb 2-3 percükbe kerül kideriteni!Bemondja a vázszámot és a diszpécser már utána is néz(+a motor tipusát is)!
Ezt onnan tudom hogy mostanába a környéken elég nagy az ellenőrzés és rendszeresen meg is nézik a vázszámot!Egyik haver le is bukot (gyorsaságival!)De mázlija volt mert jókedvükbe találta őket,meg nem is kötöszködöt velűk és egy ejnye bejnyével elengedték!Szóval gyorsan megálapitják!
Hali!
MT8-hoz kellene henger dugattyúval kompletten .Ha jól tudom a levegős 80-as MTX-é is jó hozzá.Akinek van irjon.Kösz!
De lehetsz ,,jóhiszemű" is, ha azt állítod, hogy 50-es. (Megteheted ha az adásvételikre 50-et írtatok, - neked az eladó nem mondta, hogy 125-ös, - bele van ütve a vázba...) Tehát ha ez mind így van, és ha a rendőrség nagyon pattog, akkor lehet hogy az eladót veszik elő.

Amúgy ismerek jópár embert, akik évek óta vezetnek (Most mind1 milyen/mekkora mocival) de sosem állították meg őket.)
A váz alapján (olasz) 125ös mocid van. Nekem egy Japán 125-ösöm volt egy kis ideig, de én nem akartam vele járni, mert lebeszéltek róla... Ha megfognak és van rajta biztosítás 50esként, akkor:

- biztosítási csalás
- rendőrök félrevezetése (ha mondod, hogy 50-es)
- jogosítvány nélküli vezetés vagy mi
- nincsenek olyan papírok a motorn, aminek kéne...
- ha az adásvételire 50 van írva, akkor még az is plussz...

Elég sokat von maga után, de ez sztem inkább csak akkor jön elő, ha valami baj van. Mármint lehet, hogy TE jól/meggondoltan közlekedsz, de ha kimegy eléd valaki?! Nem akarlak lebeszélni, rengetegen járnak '25össel, én inkább kihagyom, lesz 80-as, az egy kicsit talán enyhébb, pláne ha nem lesz benne az ATAC, akkor sokkal kisebb a henger...

Olvasgass itt! http://sportmotor.hu/motoros_f...
Annyi még,hogy ha neked ütve van a szám,akkor az valószínű hogy házilagos megoldás már,és a blokk 80 vagy 125 ccm-es.
A vázad az 125-ös mtx.A hengerfej oldalán a karburátor toroknál volt nekem benn a szám,és nem beütve volt,hanem gyárilag öntve,és kidomborodott a szám.Elég könnyen észrevehető volt a 80 ccm.A jobb oldalán csak le kellett nézni a karburátorrhoz,és már látta is aki akarta.Ezért én kiköszörültem belőle a számot szépen,és lefestettem feketére.Az vázon található adattáblát is leszedtem a festéskor,de vissza már nem rakom csak ha leszedtem a 80 ccm-es feliratot róla.Így kismotorként használom,és a rendőr sem piszkál,mert hiába való a fáradozása.Annyi eszük és idejük meg nincsen,hogy megkeressék a vázszámot és lekérdezzék,hogy mekkora is ez valójában.Ugyanis a vázszám alapján meg tudnák állapítani,hogy hány ccm-es a motor.Hengert vagy blokkot meg sürübben cserél az ember mindt vázat,és akármit modhatok,hogy mekkora a motor,mert úgy sem tudják a helyszínen megmondani,és náluk csak a vázszám alapján vannak regisztrálva a motorok,mert blokkot bármikor cserélhetsz,így a motorszám is változik.
Benne van és 49 köbcenti van benne de ez olyan hogy beleütni akármit bele lehet
Nem tudom apa is azt mondta hogy ez tuti nem ötvenes minimum 80-as
Értem, sajnálom, hogy nem lett jó, de örülök, hogy épségben odaért minden! Remélem még lesz szerencsénk üzletet kötni. Üdv, Zoli
Ja igen, köszönöm, már tegnap, tökéletes lett a fordulat mérő, a fékkart azért nem tettem még fel, mert nem fér oda a kézvédő miatt, de nem baj mert a törött, kicsit rövid fékkarral is tudok szépen elsőfékezni.
Szia,
jó ajánlat, köszönöm, de most nem tudok már rákölteni.
Azt nem tudja valaki, hogy az én MTX-em valóban létezhetett már 1984-ben, vízes, 6 seb és kerek lámpás. Nem is láttam kereklámpást még sehol.
:)
Megérkezett már a cucc?!
Honda MTX alkatrészek valakit érdekelnek?! Szinte minden van és a hirdetések még feltöltés alatt állnak. Nézzetek szét, hátha...

http://www.vatera.hu/listings/...

Van komplett 125ös blokk is; http://auto-motor.vatera.hu/al...
Ahogy elnézem a te motorod váza az 125-ös mtx váz.A blokk az a kép alapján nem megállapítható számomra.Egyébbként a karburátor felfogatásánál,a hengerfejben benne kéne lennie a köbcentinek ha csak ki nem köszörülték.
na ebben bölcs vagy
igazad van amúgy én is így csinálnám mondjuk azt hittem többe került neked
én 80ezer-ért vettem Hétfőn de még semmi baj nem volt vele :D
remélem így is marad :D
Helló.A vételárral eggyütt kb:125000-be van a ráfordított időt nem is számolva.Javarészt utcán fogom használni,de természetessen egy kis terepezés is belefér.Van hozzá egy garnitúra utcai gumi is,hogy ne a trepest koptassam.Én abba a csoportba tartozom,akik azt a nézetet vallják,hogy ha már felújítás,akkor már legyen megcsinálva rendessen.Ezért van ennyibe. Inkább most költök rá többet hogy jó legyen,mindt apránként minden eggyes hibánál,mert úgy sosem lessz az igazi,és mindíg gond lessz vele.
Szép a moci! Lenne rávaló Indexszettem tartókkal. 4000 +posta
Ha érdekel: bzoltan94@indamail.hu
jól néz ki nagyon mennyit öltél bele? mármint anyagilag
és látom neked is terep gumi van te aszfalton is használod vagy csak terepen?
Még pár kép,mert egyszerre nem engedte felrakni.