Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én PC-t a számtech boltban vennék. A TESCO-ban ne vegyél. . De most komolyan, mit szeretne? Annyira durvány nyomja, hogy nem elég neki a 3,5 alatt száz, meg a 250-es végsebesség? A legegyszerűbb tuning, FIGU után szabadon, elől a fogaskereket egyel kisebbre cserélni. De erről itt korábban volt beszélgetés. Inkább a Z apróbb hülyeségeit orvosolja, mint az első futómű, hátsó rugózás. Dumáljatok KingMidas-al. Ő ebben nagyon ott van.
Hali Z-sek! Haveromnak van egy Z 750-e, aztán kicsit meg akarja morcosítani sportlégszűrővel, meg Power Commanderrel. Olyan kérdésem lenne, hogy más Kawa típusok Power Commandere kompatibilis-e a Z-re, meg esetleg valaki nem tud-e eladó PC-t, vagy hogy merre lenne érdemes használtan keresni . Köszi
De szépen mondtad. .
Gyere csak.
Stétkivánok motorbájkerek! A nagyrabecsült cégem jóvoltából száműzetésben vok még vagy 2hónapig ,hogy valami közöm volt a motorozáshoz valaha, már csak távoli emlékfoszlány szenilis agyam leghátsó zugában, de mire kitüzitek a z-tali napját a vén hályogosszemü bolond megjelenik a zörgőcsontú Rosinantéval és jól megkerget minden vót márkatársat!
Hello urak z750- re keresek valami visszapillantotűkrőt mert a gyári nem igazán jőn be
Fejből én sem tudom, de ha nincs meg, innen letöltheted a kézikönyvet.
http://letoltes.kawasaki.hu/om...
Most látom, hogy nem fejeztem be az előző mondatomat: "mph-ról km/h-ra átállítani"
Sziasztok!

Nem tudja véletlenül valaki, hogy hogyan lehet egy 2007-es Z 750-es kilométer óráját mérföld/óráról kilométer/órára?

Előre is köszönöm az infókat.

ogeree
Igen én mindegyik alkalommal ott leszek.
Hali skacok!
Mi van skacok, vén diák találkozó , jöttök valamikor
/e-ring ápr 5, kawa teszt kakucs ápr 12, KTM teszt kakucs ápr 20/
nem ke fosni lehet gyünyi digó rakétával Zrider, és hangszerrel is drbig .
minden OK Zrider koma , ezer éve nem jártál felénk.
FIGU
Te meg kapálsz neki?
szasz koma!
mi a hézag ezer éve nem láttalak
Szép lett volna, ha ma mehetek a mociért...

.....ja ezen már rizs nőhetne....
..... te jó szántóvető.....
hagy essen kő a vetésre
Csak esik és esik
Medic!

Bocs, nem akartam bizalmaskodni, de nákunk így mondják, szóval én beszéletm ma a debreceni Speedline-al és ők nem tudnak semmilyen regisztrációról az áprilisi balhé miatt. Kornél azt igérte, hogy visszaszól, de ba...ott. Szóval, ha tényleg regis a dolog, szólhatnál értem egy-két szót Érden. Adatok az adatlapon. Sajna a fehérvári kawának lőttek, így ők maradtak.
Estét mindenkinek.
Itt jegyzem meg a KTM teszt is Kakucson lesz .
Én még sose voltam ott, mint irtam inkább a mad-max-ot nyomom az utcán .
De ha egyenes az aszfalt és tiszta nagy gáz nem lehet .
Ha többen leszünk beszólok a Kawához, h nyomják fel a létszámot.
De ha nem szólunk akkor se kergetnek el az tuti , elég jó a rábeszélő képességem.
FIGU
...én meg elmentem a feleségemmel kirándulni (kocsival ) Csobánka-Dobogókő-Esztergom-Visegrád-Budapest-Fehérvár vonalon március 15-én.

Hamarabb kellet volna a keresőbe beírnom a "z750 fórumot"


Miért nem tudok fényképet feltölteni ?

...annyit még nem ittam.
Köszi a fotókat Soma! Nagyon príma lett a gomba! Bazi király!
Nos, végeztem az utolsó42 oldallal (200-242).
Sikerült képbe helyeznem magam.

Azért a kipufogón kívül még sok minden érdekelne:
- milyen a hátsó bukógomba (valami ilyesmiről volt szó).
Én ma szereltem fel az enyémre, a balos kicsit furcsa és szerintem a dekni hamarabb fog (remélem soha) földet, akarom mondani aszfaltot érni.
Tényleg King, ha érdekel minta, szívesen biztosítom.

Smitty Csabi, én is fehérvári vagyok tavaly június óta (ex Debrecen, gyárilag Nyírbátor), szerintem már láttuk egymást. Fekete-sárgában nyomom (sisak, ruha).
Én biza nem, de ez már kiderült. Én Krav Maga-zom .
Hello!

Ugyan nem nekem szólt a kérdés, de én amerikai focizom az Újpest Bulldogs-ban és mi játszottunk már a Dunaújvárossal, de akkor ők jöttek hozzánk.

Üdv
knapet
Hát ennek végképp örülök,mert akkor én is koptatom tovább a koptatni valót,had karcoljon!

Bivaly!
Te amcsifocizol ugye?
Ha jól hallottam,akkor voltatok már itt kis(kommunista városunkban)Dunaújvárosban meccselni ezekkel a gorillákkal vagy mi ?
Van köztük egy Z-tulaj is! Topi a neve!

Ui.:Most ment el CoroZ ,tuti nagyon a négy kipuffos Laser dobja,tök jó mély hangja van még így is !
Hja,s felettébb jó arc,de hát ez alap így Zizisek közt Köszi Coro!

Üdv.