Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia Neophyte!
nem is láttalak még, pedig itt laksz a szomszédban! ha végre kitavaszodik összefuthatnánk 1-2 közös gurulásra és tapasztalat cserére! az idomot amúgy színre fújva adták, vagy még fényezni is kellett?
Kocsorjanika! köszi a címet, de elég ormotlanul néz ki az utángyártott idom a gyárihoz képest, és nem is olcsóbb. lehet mégiscsak marad a gyári...
Hali Kacsorjanika!
Az ár 1 898 000ft volt 2006 oktoberében.
Alkudni igazán nem tudtam de egy pár apró ajándékot kaptam /sisak,kulcstartó,poló,és egy kéz fogás/
Sziasztok!

A hátsó üléstakarónál van / lehet különbség az évjáratok között? Azon mintha nem változtattak volna.
Milyen árba sikerült, mennyit tudtál alkudni?
Nekem annyira nem jön be az idei, azért vagyok rá nagyaon kíváncsi élőben.
Hali Kacsorjanika!
Békéscsabán a P&A Kawasakinál.
A 2007-es Z-és modellek szerintem nem csak a képeken hanem élőben is királyul néznek ki.
Hali.
Honnan vetted a kawád?
Én is narancsba akarok venni majd március felé.
Csak most azon vacilálok h 2006os vagy 2007es legyen, nem tudom élőben h mutat az idei.
Sziasztok Kawások!
Hali Solt! A Motorpartsnál érdeklődtem üléspúp után telefonon , ott 30000-35000ft között monták ,hogy
van 1.5 hónapos leszállitással "bár lehet ,hogy nem igazán értettek meg hogy mit akarok venni".
Végülis sikerült vennem talán olcsobban Békéscsabán a P&A Kawasakinál 27946ft-ba kerül 2 hét leszállitással.
www.motorparts.hu/index.php?si...
Hali
Itt mind2őt megtalálod
sziasztok!
valaki nem tudja honnan lehetne üléstakaró- és hasidomot szerezni a kis Z-re? a gyári kawasakinak csillagászati ára van...

Jürgen!
sikerült beszélni a sráccal? esetleg vettél is valamit?
örömmel látunk!
Kedves Kawások!Most regisztráltam még csak és ezuton szeretném veletek megosztani a márka és típus iránti érzelmeimet.SZERETEM,IMÁDOM!
Hali!
Adnátok pár hasznos (bevált) tippet a bejáratásra vonatkozóan? Nekem ez az első olyan nagymocim amit be kell járatni, és a neten olvasva, ugyanazt írja a garifüzet a zx 10r-re, mint a z750 s-re és az er6f/n-re, de azt gondolom tán nem egyforma mocik, hogy mindegyiket 4000-ig lehet pörgetni 800 km-ig .
Ti hogy csináltátok? Az előző mocimat 200 km-ig 3000ig, aztán 500 km-ig 5000ig, majd 1000km-ig 6500ig javasolták bejáratni (10500-ig lehetett pörgetni a hyomat) és így jó volt az enyém is.
Thx
bukócső és pályagumi, angyalkákon tangabugyi. Fék, bal három, szemben árok, Boldog Új Évet Kívánok:
B.U.É.K minden z750 tulajnak!!! (jövőre már én is közétek tartozok )
Balesettől mentes és benzinben gazdag új évet kívánok!!!
Köszi, az jó lenne, ha nem publikus az előrhetőség, küldd lécci mailben nekem: jurgen@freemail.hu köszi. A micron dobos projektem befuccsolt úgy tűnik, és szeretnék valami legális jó dobot (volt az előző gépemen legális g.p.r. dob, de 1 év alatt szétégett és széthullot..., szóval nem akarok vacakot venni mégegyszer...)
elfelejtettem írni, hogy 55e-ért vettem összekötő csővel együtt, de csővet tudok csináltatni hozzá ha kell. akitől vettem Németországból, Olaszból és Amerikából szerzi használtan a dobokat, ha kell adok tel számot és meg tudod keresni, Mezőberényi a srác.
Szia Jürgen!
nem lett még semmi sem állítva a mocin, már érdeklődtem de igazán senki sem ért hozzá a mi környékünkön...
kipróbáltam a gépet ebben a hidegben, nem éreztem semmilyen különbséget, de ezek nem a legideálisabb körülmények,a segge folyamatosan más útakon akart járni, de a hangja az fantasztikus, libabőrős lesz a hátam tőle ha beindítom!
Szeva Solt!

A dobhoz nem lett hozzáállítva semmi igaz? Majd kíváncsi leszek a véleményedre tartós használatnál (teljesítmény, fogyasztás stb.). Mennyiért szerezted be és hol ha szabad tudni, neten keresgélek a hazai piacról, de főleg hazai gyártók termékeit találom...
ciaoztok.

jövőre szeretnék szelephézagot állítattni.Bár konkrét célom hengerfejtömítés vékonyabbra cserélése.
Hátsólánckerék nagyobbra cserélése 3foggal.Sportdobot feldobni.Leszabájzás kiiktatása.
És talán még sportlégszűrő.
Akinek ilyenfajta átalakítások vannak a gépén, dobjon rám egy mailt.
Kösz skacok.
Szia!
hát így mutat az akra dob...
Karácsony van, jó kajával megtömve a hasam,
kimegyek a garázsba megnézem a Vasam!
Csorgatom a nyálam, elmennék egy körre,
bánatomban gyorsan rámegyek egy sörre.
Kurvára várom már a nyarat,
kínomban zabálok még egy kis halat.
És ezt így addig-addig csinálom,
míg az egészet sugárba kihányom.
Azt mondom én neked motoros barátom,
motorozás nélkül szart sem ér a Karácsony!

Hali.
Vki tud már vmi az új Z750 áráról??
Sziasztok!
Van fullos leírás cd-n ZR7, ZR750-F mocihoz. Összes nyomatékok és robbantott alkatrészrajzok. Ha valakit érdekel az dobjon egy mailt a részletekért.
kalo72@freemail.hu
változik. a sportbob minőségétől... általános leírás: magyar sport dob csökken a teljesítmény... van persze kivétel. de én csak gyárit nem magyar gyárit tennék fel.... igazából nem veszed észre a különbséget. amit hoznak középtartományban a max. plusz 2-3 lóerőt, azt pszichésen (placebo) módon is bemagyarázhatod magadnak...

viszont van hangja, mert a gyárinak semmi, így az életedet is jelentheti!!!
ezt már én is kérdeztem. ha valakinek van ilyen tapasztalat az tényleg írhatna...