Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!a kipufogó jó GSX_R 600 K6-K7 hez?
Köszi!
Malaguti F15-ön lévö Malossi EVO VERSENY kipufogo elado v. cselném F15-ös gyári kipufogóra!tel:06703370848
Suzuki GSX-R 600/750-re kpl. vadiúj Bódis rendszer rövid triovál dobbal vagy nélküle. 110/80e Ft.
Anytime baby, just ask for
Szuper, akkor már tudom h nálad kell ilyet keresni!
Hallottam róla h brutál a hang azért érdekel
Majd jelentkezem bár most h megyünk ki a szezonból nem olyan sürgős, de gondolom ezt bármikor tudod hozni ha arról van szó!
Köszi a gyors választ!
Üdv!
Szia ! 75. 000.- Ft-ból van itt Bp-en. Metált birod?
Hey Joe! Megnézem holnapra !
Alex mennyiért tudsz hozni ilyen Jardine dobot K6-K7 600 Gixxerre?
Azt már láttam h kb 12 munkanap
Engem érdekelne
GSX-R-re való 4csavaros rozsdamentes ovál BOS dob eladó 1szezont használt!30.000Ft S.O.S
csőőőőőőő
minek az neked
csak nem vettél egy 125 ös mocit?( ha igen akkor grat!)
na mostanában nem tudok msn en lenni, de majd valamikor már jó lenne dumálni!
üdv
mitoo
Elírtam boccs DRZ400!
Hellótok! Nekem 2000-es RRZ400-am van és arra szeretnék másik dobot venni! Hol lehet ilyeneket nézni?
vki nem tud vmi sport dobot KTM EXC 450-re?03
helo! MotorHispania Furia motoromra szeretnék egy sportkipufogot (50ccm crossmoto) azt hallotam hogy hegesztövel lehet készittetni. Nekem van egy profi hegesztö ismerösöm. csak azt nem tudjuk mi van egy kipufogo belsejében? és hogy mit kell benn változtatni hogy az uj kipufogo jobb legyen?
azt szeretném kérdezni h mijen anyagbol kell/érdemes csinálni egy komplettk kipuf rendszert?
Mi kell hogy legyen a belsejében? elég csak simán üres csö? érdekelne hogy a kipufogo körtében (a nagy vastag rész ahol jön le a hengerröl) mi van a belsejében? éshogy miböl kell késziteni?
Írj email címet akkor elküldöm a tel számot.
Üdv mindenkinek!

Azthiszem itt olvastam az apróban nem rég egy hirdetést. Banditon volt egy sport dob /eladó/ valahol a mátrában csinálták ezt irta a srác, saválló külseje volt és bele vlt gravirozva a suzuki jel, meg asszem a felirat is.
Tudja esetleg valaki hogy ki csinálta a dobot, meg hogy hol? Vmi elérhetőség kellene?

Köszi
üdv. lehet valahol találni RG125re az ujabb szériásaka vmi tuning kipuff rendszert? Gondolok arrowra,vagy jollyra?esetleg valakinek van? Vagy Esetleg nemtudjátok hol tudnák keresni?
szia vásárnap du menésen a H ringen kint leszünk 600//750 megnézheted
K7-középdob fix a kivezetővel K8 csak csonk vana közép dobon .Onnan megy a vég dob.
Szia! Nem tudom konkrétan de ismerve a hazai árakat 3 kiló környékén lehet a hazai kisker ár.
Hello Alex! ez a kipu mennyibe van erre felé? http://www.akrapovic.com/produ...
Heló!
A segítségeteket kérném kipufogó építéshez!
Nemrég vettem egy yamaha xt 125 x-et és a kipufogója le van gyilkolva!
Ennek így szerintem már semmi értelme, és a hangja sem a legszebb!
Szerencsémre a melóhelyemen dolgozunk rozsdamentessel így az anyag és a technika adott!
Viszont az a probléma, hogy fogalmam nincs a kipufogókról!
Ebben szeretnék segítséget kérni!
Ha valaki tudna nekem méreteket írni a pl: hosszúság, átmérő, perforált cső átmérő, meg ami még szükséges, nagyon megköszönném!

Helo
Tanácsért fordulok hozzátok.Van nékem egy 125-ös MTX-em és hogyan lehetne a teljesen alap kipuffot egy kicsit megbarkácsolni hogy növelhessek a teljesítményen egy kicsit. Krosszosítom és azértszeretném. Ha tudtok valamit mondani akkor KÖSZY
Szevasz ! Évjárat és mail cim kellene mert az adatlapodon nem találtam semmit.
Köszi ,olvastam a válaszodat odaát.
Válaszoltam erre a Kymcoban, odaát. A fogyasztásra nincs hatással. Kizárólag a motor károsanyag.kibocsátására (emissziójára).