Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csáo.bukosisakoknál ez a "push one" rendszer mit takar?
használt 2 xl-es gp pro 15.000 ft.
22 cm illetve az feletti tenyér körméretre ideális.
Üdvözlet! Új vagyok itt:) Érdeklődni szeretnék, hogy valakinek nincsen valamilyen PUNK taréj eladóba? krossz sisakra szeretném rakni... nézztem egy oldalt ott volt csak drágának tartom picit! Esetleg akinek van és eladó is az lehet érdekelne. Köszönöm előre:D
A sisakot elvitték.
Szia gabe7
A fekete 50-esnek mi az ára?
205099566
Szia Pohi
Már nem az 554-es telefonszámod van?
Próbáltalak hívni a kesztyű miatt,de ki van kapcsolva.
ez a violator jól néz ki
majd még kereslek ezügybe
Még pár kép.
Nitro bukósisak S méretezésű, de M-es fejre jó. Épp az előbb bújtam bele, kíváncsiságból. D gyűrűs, teljesen új, bogárháló + orrvédő +sisakzsák + gyári doboza. 15.000-ért vihető + posta. Uts sisaknak vagy robogózni kíváló.
Spidi Penta 25.000-ért eladó+posta. A motorline-nál 59100 Ft az ára. Eur 8, USA M méret, kis kezűeknek, kiváló védelem:
Csináltam pár élő képet a Forma 39-es unisex cipőről, 10.000-ért vihető+postaköltség. Városban ide-oda rohangáláshoz, utascipőnek, robogózni kiváló vétel.
Hello
A Knox Handroid-nak mennyi az ára? kisebb méretben nem tudsz szerezni esetleg?
Bange, ha aktívan motoroznék, tuti beújítanék egy ilyen Knox-os kesztyűt, iszonyat brutál jól néz ki és védelemből is nagyon masszívnak tűnik. Ez a tekerős kézre állító a csuklónál, az is pöpec megoldásnak tűnik.
használt gp plus xl-es 12000 ft
használt gp pro 2xl-es 15000 ft

jó cuccok vannak nálad csak ki kell fogni
amikor tavaj bőrruhát akartam venni akkor pont nem volt nálad ojan méret ami nekem kellett volna
idén nyáron kesztyüt akarok venni, remélem lessz nálad nagy méretü
Pedig a Teknic jó mínőség, USA-ban olyan mint nálunk az Alpinestars.
ezzel én is egyetértek
bár a probiker-ből is van ojan jó ruha mint a berikböl
először én is beriket akartam de abbol nem találtam ojat ami jó volt rám
elsősorban nem a márkanév a döntő meg a kinézet
az a lényeg hogy kényelmes legyen és praktikus
hiába drága meg jól néz ki, de ha nem jó a méret és a térdemen elfordul a protektor akkor nem ér semmit
ez ojan dolog mint a bukósisak
hiába esküdözik valaki hogy neki mijen jó meg drága sisakja van, az én fejemre nem lessz jó az a sisak mer mindenkinek más formályu a feje
Figy,nem megbántani akartam bárkit is,de ő a védelem szempontját is kérdezte! Én úgy gondolom,hogy egyszer kell megvenni a jót! Ha nincs rá pénzem spórolok! Azt viszont beláthatod,hogy azért a márkának súlya van! Én ilyen probiker meg hasonló márkákat nem részesítek előnyben,meg nem is bíznék benne túlságosan! Nem fikázni akarok semmit,mert mindenki saját pénztárcája dönti el,mit engedhet meg magának,na de úgy gondolom ha fontos a védelem akkor nem kevés pénzből vásárolt ruhától kell csodákat várni!
én olcsobban vettem mint te, akkor az enyém is gagyi?
amugy nekem nem volt jó a berik mer igen magas vagyok és vékony
shift-et vettem 80-ért
szerintem nem gagyi
Üdv postázni tudom ami az árban benne is van.A mérete 48 -as.
Dereka 41 cm -szűkíthető.Külső szárhossz 110 cm,belső szárhossz 80 cm.Kicsit piszkos de ha érdekel akkor az asszonnyal kimosatom előtte.
Styl Martin cross csizma korrekt állapotban, korrekt áron eladó. 14eft
Hali!
Nem tudom mennyit szeretnél rá áldozni,de most a Superzone-ban vannak nagyon jó áron Arlen Ness és Berik egy és kétrészesek is egyaránt! 110-ért hozzá lehet jutni már akár egy jó cucchoz! Ennél olcsóbban csak gagyikat kapsz! Én 150-ért vettem most egy Berik egyrészest,aminek még az elején 300 volt az ára.. Szóval ha venni szeretnél most vegyél!
Átlag 55-56 cm, most, hogy nézem van orrvédő és bogárháló is benne.
sikerült már berik ruhát szerezned amit linkeltél itt a fórumon?