Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Szeretnék infót/tapasztalatokat kérni hogyan is megy az USA-ból való vásárlás/vám+áfa+szállítás költségei,menete/!
Kabátot szeretnék hozatni kintről!
Esetleg van valaki aki ICON márka beszerzésében tud segíteni?
Válaszokat előre is köszönöm!
Sziasztok
Eladó,egy NITRO mx-410 es bukó M-es.8000ft.PROGRIP páncél.7000ft(kis méret).JAFFSON full protektor L-es.11000ft (ÚJ).MEX zárt bukó 7500ft (ÚJ).postázom ha kell valakinek.
Sziasztok!
Moto Gp felsők rendelhetőkM. L.XL méretben 15000Ft/db áron.Vannak kabátok is!
bali105@t-email.hu 06303210309
Sziasztok!
Eladó egy utasként egy szezont használt S-es Akira sisak!Nagyon szép állapotban van szinte új.
Ár:12000Ft postával
36-os Női túra csizma 3X volt használva.
Ár:15000Ft postával
06303210309
bali105@t-email.hu
Hy.L-es bukó kell.írtam is.azért köszi.
Eladó a képen látható HASZNÁLT, cordura dzseki, L-es méret.
színe: kék - fehér - fekete

CE könyök, váll protektorral rendelkezik. Hátprotektornak, természetesen meg van a helye, de nincs benne hát protektor.
Frissen tisztítva.
Egyedi megjelenés.

Racing sport, PRO SPORTS, Hein Gericke márka.
Ára: 19 900,- Ft
Eladó a képen látható fekete női, motoros bőrcsizma. Összesen 4-szer volt lábon. (a nővéremé volt, de ő már nem motorozik többet...;( )

Németországban vásárolta: Drytex Ciskara
40-es méret

Még csak megtörve sincs. Lemostam, lefotóztam, remélem minden jól látható. A képeken a talpi felület kicsit vizes még...

Ára: 19 000,- Ft
Nem az volt a baj . A srác L-esnek hirdette , közben meg S-es -_- , Vaterán intéztük a cserét , kb 1-2 hét mire visszacseréljük , de gondoltam hátha itt előbb el tudom adni .
Milyen méretű sisak kell? Nekem van egy S-es Ls2 Delta , van sötétített plexi is . Lejjebb megtalálod .
Az
Nincs neki, ha az előzményt megnézed, kivel beszéltem.
ez droid
HALI MINDENKINEK.KERESEK:bukósisakot szeretnék vásárolni,lehetőleg sötétített plexivel vagy tükrös Les bukót.Lehet:Marushin,AGV,HJC,stb...várom képeket korrekt árral a jose104@mailbox.hu-Előre is köszi...........
jaj akivel irtogatsz,de hagy már ne írogass nekem,postázz
Kinek van mobil?
Oktatást nem kértem,nézegetem ott is.Neked meg van mobil is hívd fel.pszt.
Amíg ezen a lapon egyszer ott van, teljesen felesleges még egyszer beírni ugyan azt. Amúgy meg az apró tele van motoros cuccokkal, nézz szét és válogass.
azzal nincs baj ha többször is beírod.. csak ne 10percenként
Mi a baj azzal,ha többször jelenik meg?te sem egyszer írsz-írtál.Magyarul a te szövegeid közt ugráljon.
Rendben, de minek írod be ennyiszer....
HALI MINDENKINEK.KERESEK:bukósisakot szeretnék vásárolni,lehetőleg sötétített plexivel vagy tükrös Les bukót.Lehet:Marushin,AGV,HJC,stb...várom képeket korrekt árral a jose104@mailbox.hu-Előre is köszi...........
Nem probléma. Kifizeted átutalással, elküldöm postán. Ha nem jó visszaküldöd én meg visszautalom a pénzt, max. a vissza út árát bukod el ami 800 Ft, én meg az odafelé menő posta árát. Volt már így mással is.
HALI MINDENKINEK.KERESEK:bukósisakot szeretnék vásárolni,lehetőleg sötétített plexivel vagy tükrös Les bukót.Lehet:Marushin,AGV,HJC,stb...várom képeket korrekt árral a jose104@mailbox.hu-Előre is köszi...........
Rendben, köszönöm !
igen :( de sajnos kicsi rám , az eladó benne van a cserében , mert vaterán intéztük az üzletet , de 2 hét mire tud pénz szerezni , addig meg lehet én is eladom .