Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy Akira.A második oldalon fent van.Csajomnak vettem egy olyat mint az enyém.
milyen a buko?
Szia!
Van egy S-es bukóm egy szezont használt és egy 37-es csizmám,csajomon alig volt egy párszor.Bukó 10000,csizma 15000.
Sziasztok ! Gondoltam hátha valakinek van eladó komplett ruha LÁNYRA.
sisak, kabát,kesztyű, csizma, és nadrág, Nekem meg egy gerincprotektor.
Megvenném.
Szóljatok
Szeretném megkérdezni Tőletek, tudja-e valaki a hátfelvarrókat készítő Tibi elérhetőségét, telefonszámát Székesfehérváron? Ha tudjátok küldjétek el az E-mail címemre! Köszönöm! E-mail:szerencseimre01@citromail.hu
Sziasztok! Van egy SHARK S650-es bukóm amire kéne egy új plexi. Utána néztem de ami már páramentes az 15000 ami viszont sötét is az 18-22000 ft. Nem tudtok valami olcsóbb megoldást? Pl: valamelyik másik sisak plexi nem jó rá?
akira XL-61cm makulátlan új állapotú (motoron nem volt) 9000 ért ..
Méretprobléma miatt eladó
Eladó Prexport kesztyű!
méret: XS-S
ár: 6.500 Ft
Szia!

52-es méret és 85eft az ára ami alkuképes.
Egy szezont használt 52-es méretű Berik bőrruha, szakadás/ csúszásmentesen,nagyon szép állapotban, motorváltás miatt eladó.
Irányár:85eft
Az ár irányár, valamennyit tudok belőle engedni mivel nekem csak a helyet fogja itthon.Esetleg kétrészes,szürke-fekete bőrruha+kp csere érdekel.
Tel:30/9089573
Mail:balu88@mailbox.hu
Ára 7000 postával
Polo motoros nadrág eladó.Szép állapotú.Bélése nincs ,kabáttal össze cipzározható,térdprotektorral..Mérete 48-as a dereka kb 41cm.Külső szárhossz 110cm,belső szárhossz 75cm.
Üdv!

Lehet kapni valahol krossz szemüvegre ilyen fóliát, ami különböző színű? Mert nekem a szemüveg plexije átlátszó...
Ha igen, hol találok?
Így nyilvánosan papi?
Szia Balu a mérete érdekelne...... és persze az Ára is
Eladó jó állapotú 54-es Berik ruha. 175-185 magas 75 -85 kg emberre jó! Ára:75000 ft az ár alkuképes.
Tel:06209146605
ELADÓ a képen látható motoros kabát! XL-es méretbe de egyel kisebb méretnek felel meg. Könyék váll gerinc protektorral ellátva.
Az állapota kitűnő! Sajnos kinőttem. iár.:20 000Ft (Hossza 69cm, Szélessége 53cm, újhossza 60cm) írj! és a többit egyeztetjük!:D
LS2 Delta eladó olcsón S-es méret . 20asért odaadom . Tegnap vásároltam a Vaterán , de az eladó S méret helyett , L-es írt . A cserét kb 1-2 hét mire visszacsináljuk , de nekem előbb kellene a pénz . 25 ért vásároltam a sisakot .
HALI MINDENKINEK.KERESEK:bukósisakot szeretnék vásárolni,lehetőleg sötétített plexivel vagy tükrös L-es bukót.Lehet:Marushin,AGV,HJC,Lazer,stb...várom képeket korrekt árral a jose104@mailbox.hu-Előre is köszi...........
Talán a ruha méretét is ki lehetne írni:
Az ár lemaradt
Irányár:85eft ami alkuképes bizonyos ésszerű keretek között.
Egy szezont használt Berik bőrruha,szakadás/csúszásmentesen ,nagyon szép állapotban, motorváltás miatt eladó.Az ár irányár, valamennyit tudok belőle engedni mivel nekem csak a helyet fogja itthon.Esetleg kétrészes,szürke-fekete bőrruha+kp csere érdekel.
Tel:30/9089573
Mail:balu88@mailbox.hu
én ebay-en szoktam rendelni...
a postaköltség eladó szerint változhat...ki mennyit akar keresni rajtad....de egy kabát tapasztalataim szerint hazajön kb 20-25 dolcsiból...
a vám és áfát el lehet sunnyantani ha beszélsz az eladóval és visszairja az árat...és nem rak számlát...blokkot...a csomagba...és ajándékként adja fel...
amúgy 1000 euró alatt a posta hatáskörébe tartozik a vámolás menete...ami szintén azon múlik hogy ki kezeli...mert volt csomag ami átment...volt ami nem...volt amit levámoltak...leáfáztak...volt amit nem...de elégy nagy arányban nem volt gond
ha úgy alakul ők megállapitják a vám értékét...egy taric kód alapján amit meg tudsz nézni a vámosok honlapján...+áfa...kapsz egy csekket amivel beballagsz a postára...befizeted és megkapod a cuccost...legalábbis nálam igy volt...
egy másik esetben ami fennakadt a vámon...küldtek levelet hogy küldjek nekik számlát a vásárlásról...
felhivtam őket...megvolt hogy ki küldte a levelet...ő volt a kontakt úgymons :-D
és mondtam hogy nekem nincs számlám azt tudom elküldeni amit a paypal küldött...
azt mondta jó lesz...(kinyomtat...beszkennel...átír...kinyomtat...elfaxol...és egy kicsit minnyá jobb lett a vámérték :-)))
150 euró a vám és áfamentesség határa amúgy...
a lényeg hogyha veszel egy kabátot...ami mondjuk 300 dolcsi...kérd meg az eladót hogy irja vissza az árat 156 dollárra és ajándékként adja fel...
nekem eddig...kb 70 esetből....67 cuccom átjött simán...gatyák...mezek...motorfelni...bukósisak...biztonsági lánc....stb..stb..
többek között a kipufogo rendszer is a mocimra ami nem 300 dolcsi volt :-D
Elado kabát shox cordura bör a váll és a kar része és a hátulja is hosszitott derékrész váll-könyök protektorokkal,kivehetö mellény rész /patentos/ ,kifogástalan állapotban xl-es méretben elado áron alul ////uj ára 47500ft volt mondj egy ajánlatot///!