Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És még annyit, hogy a legdrágább HJC sisak, a jelenlegi Ben Spies replika, 500 dollárba kerül, így alapos a gyanú, hogy a haverod igencsak alapos átb@szás áldozata lett. Ha 900 euróm lenne sisakra biztosan nem HJC-t vennék, még ha lenne is termékük ennyiért...
igaz Kina nagy multu sisak gyarto
Nekem is van HJC sisakom, Németországban nyertem egy motorkereskedés tombolajátékán egy zárt HJC sisakot, amit elcseréltem egy nyitottra, mert nagymotorra már van egy rendes Shoei sisakom, szóval az ehhez a sisakhoz adott tájékoztatóból a következő cégnév olvasható ki: Hong Jeng China. A cég oldalán a következőt lehet olvasni: "HJC has 3 helmet factories in 3 strategic locations; Korea, China and Vietnam" mind a három nagy múltú sisakgyártó országnak tűnik számomra...
Tehát végső konklúzióként levonhatjuk, hogy a kínai HJC sem hamisítvány!
Ok 36e az angol ebay-rol az jo. En csak ara akarok kijukadni h a srac 900 eurot adot erte de volt dragab es olcsob is, Mivel a HJC USA ban gyartyak onan vete mivel ami HU-ban lehet veni 10bol 9 hamisitvany.
900€ egy HJC sisakért? Mellesleg még nagyon nagyon messze volt ez a pökhendiségtől. Tehát amit Én 36e. vettem az angol Ebayen számlával garanciával, kereskedőtől, az tehát gagyi, de ha 900€ lett volna, akkor az a tuti. Szóval szerintem ezt Te sem gondoltad komolyan.....
Értem Én hogy motor, de mi hajtja?
Figy nem nagyon szeretem ha Pokhendi gog modon beszelnek velem. En csak tapasztalatbol atam Tanacsat . Jah itt a Sportmotorn mar 20.000 Ft ert is van Ujj HJC sisak ami 100% h hamisitvany. En 1x latam es fogtam IGAZI es EREDETI HJC sisakot sokal konyeb es eroseb mint HU-ban lehet veni. az Ara pedig 900 euro volt 5 ev garaciaval, amugy USA-bol vetek
Persze, írj egy emait ott gyűjtöm a megrendeléseket.
Üdv!

Doptam egy e-mailt!
Aha...és akkor áruld el kérlek, honnan tudod hogy hamisítvány a HJC sisak? Csakhogy nehogy pórul járjak.
NEM! a nemetek nem szeretik a HAMISITVANYIT, Tudhatnad a LOUIS-bol redelek mindent SOHA ! nem kaptam meg hamisitvanyit vagy Kinait
Mert amit Németországból rendelsz az nem lehet "hamisítvány" igaz?
Szia nos a HJC bol Sok a hamisitvany (10 bol 9 hamis kinai) ezer ha HJC-t akkarsz aszt csak nemetorszagbol erdemes hozatni vagy rendelni. A Shark az jo sisak en mar 7 eve mocizom nekem csak Shark van Soha mast nem is vetem 100% ig megbiszhato jo sisak es mutatos is! Szoval ha lehet en a Sharkot Ajanlom
Sziasztok!
Sisakvásárlás előtt állok és gondoltam megkérdezlek benneteket.
Az egyik példány amit kiszemeltem az HJC IS 16 a másik egy SHARK S900. Amennyiben van valakinek ezekkel kapcsolatban tapasztalata kérem ossza meg velem.
Köszönöm!
Szia,,
Tudnál nekem rendelni egy fehéret?
S-es méret kellene
GP plus is rendelhető ha kell, de a pro-val egy árban van.
megvan
Bomberről mutathatnál egy képet
Ha kell valakinek Alpinestars GP Pro 20.000-ért (full fekete, fekete-fehér, kék-fehér, piros-fehér színekben, M L XL XXL méretben), Alpinestars Sp1 16.000-ért
vagy Fox Bomber 7000-ért (fehér vagy fekete színben) akkor dobjon egy emailt, mert hétfőn készülök rendelni pár darabot.
"L"-es szerintem....
Szia. Szerintem folytassuk E-mailben. Dobtam mail-t a megadott címedre (ernodozsa@gmail.com).....
Üdv!

Engem érdekelne 1 bomber csak nemtudom milyen méret kéne...
M es spoolom van ebből nem tudom hányas kellene..
Nemtalálok Fox kesztyű mérettáblázatot sehol.
Úgy látszik, hogy akkor csak a spidi gyárt ilyen lóbaszókra ruhát.Az 52-es már rohadt nagy volt, nem is tudtam hordani.85kg-osan pont jó volt.Egyébként utcai ruhában a konfekció méretem 48-as.Mind1 úgyis próbálnom kell.
48-as kétrészes piros-fekete Prexport ruhán eladó, vagy méretben hasonlóra (48, 50-es) kék, vagy ezüst-fekete színűre cserélhető

Link: http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
182 vagyok és 63 kiló.
Nekem a Dainese 48 a Berik meg 50-es jó.
A Dainese elég passzos, talán rövid is kicsit, a Berik nadrágja kicsit lóg...
szia, ok. Kedd délután lesz a jó ha neked is megoldható, az időpontot egyeztessük. Eladtam a ruhám, a másikhoz egy hosszú szárú Held kesztyűt vettem. Fotót majd csinálok.