Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Van egy sportosabb kétrészes börruhám is ugyanebben a méretben,fekete-szürke-fehér-ezüst szinben,keményprotektorokkal!Vadi uj,csak próbálva volt,és ASHMAN márkanévre halgat.Ja,és az ára 60000 jó magyar forint.
Sziasztok!
Nem tud valaki Airoh S4 Street sisakot szerezni M-es méretben?
ezt nézd meg a vaterán is szoktak árulni
http://www.motorosborruha.hu/t...
Üdv Mindenkinek!

Valaki esetleg tud eladó új vagy használt lehetőleg gerincpúpos bőrruhát(egyrészest) maximum 80ezer-ért, 180-185 cm és 70-75kg-s emberre?
Előre is köszönöm!
Szia!
Igen föltettem mert vagy 20db-ot eladtam és már csak rendelésre hozom.Kb 2 hét mire megérkezik.Adatlapomon ott a mail címem szólj ha érdekel.
Szia!Egy párszor már feltetted!:-)))
Lehet hogy nekem kellesz gerincprotektor,ha az enyémet sikerül eladni!Majd szólok!Lehet bármikor?
Sziasztok!
Fox protektoringek rendelhetők minden méretben.Ár:14000Ft!
Fox nadrág 14000Ft!
Új Alpinestars gerincprotektor 13000Ft,
Dainese 14000FT!
Csak rendelésre hozom.57X25 cm
06303210309
bali105@t-email.hu
Sziasztok!
Yamaha moto Gp M,L méretben,Kawasaki Monster Gp M,L,XL 17000/db áron rendelhető!
Monster Energy kapucnis pulcsi négy féle hímzéssel 12000Ft/db!
Továbbá utcai motoros kabátok rendelhetők.Pólók,ingek!Írd meg mi kell és küldök képet és árat!
06303210309
bali105@t-email.hu
Sziasztok!

Magasított Túra plexi GIVI 5VX, 12, 5cm-el magasabb, mint a gyári, karcmentes új, eredeti csomagolásában 2005-ös Yamaha FZ6S –hez 22 000 Ft-ért ELADÓ!
Érdeklődni: ferenc.v@vipmail.hu
sziasztok! Tegnap elejtettem földön a bukósisakom nyitott plexivel és elpattant a plexi( a bukósisak uvex). Valaki tudna-e nekem abban segíteni hogy plexit honnan tudok rendelni?
maradok a beriknél, nem igen találtam más megfelelő ár/érték arányú ruhát..
maradsz BERIK-nél vagy?
Igen, már elméletileg meg is rendeltem egy egyrészest, de ha neked is vannak ajánlataid, küld át privibe..
Ha jól sejtem ez nem igazán sport bőrruha hanem inkább túra jellegű.Ha így van akkor sajnos nem érdekel.Azért köszönöm!
átváltassz egyrészesre?
Üdv! 44-es sportcsizma valakinek, lehet keveset használt is, de ne gagyi legyen, mert abból volt egy pár, és soha többet
Szia!

Milyen méretet keresel?
Nekem van sok új és jó sisakom olcsón!
Üdv Kill.
Shiro SH996 alig használt M-es méretű bukósisakomat cserélném M-es krossz bukósisakra valamint Bikerstar M-es alig használt bőrkesztyűmet cserélném M-es krossz kesztyűre!
Hali!
Van egy fekete,puhaprotektoros,POLO CLASSICS ROAD tipusú börruhám az általad keresett méretben.Az ára 30000 ft.Ha érdekel képet is tudok küldeni.
eladó Berik 2 részes bőrruha, szép állapotú. Kis esztétikai hiba hogy a nyakán a berik felirat pár betűje lejött, és pár felületi horzsolás a vállán, de semmi szakadás, semmi oroszlánszag.
Méret: 56-os
irányár: 65.000.-Ft
Gyere el, nézd meg, próbáld fel, el fogod vinni
Köszönöm!Majd figyelem a fórumot.
Spool rafael kabát és rider nadrág
lehetőleg egyben, 26.000Ft.
Szia!

Ha van egy kis türelmed, jövőhét környékén jön egy szállítmány Németországból és van benne két 38-as bőr komplett (két részes)
Egy Spyki és egy Helin Gericke.
Ha megjött, küldök róla képet és árat!

Üdv KillBill.
Köszi a segítséget!
Üdv!
Keresek kétrészes női kis méretű (S-es) bőrruhát (168cm és 57-58kg) ,hozzá 38-as csizmát esetleg kisméretű kesztyűt.(S-es)
Csak kedvező árú termékek érdekelnének!