Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Tanácsotokat szeretném kérni: csizma vásárlás előtt állok, de mivel még nem volt azelőtt igazi motoros csizmám, nem tudom, hogyha veszek egy nyári csizmát, abban tavasszal-ősszel mondjuk 15-16 fokban is tudok motorozni, vagy akkor még fázna benne a lábam, esetleg egy jó meleg zokniban, illetve nyáron nem nagyon meleg-e, nem rohad-e bele a lábam Mindenképp nyárit akarok, 16 fok alatt úgysem megyek túl nagy kört.
Válaszokat köszönöm!
Sziasztok!
Yamaha moto Gp M,L méretben,Kawasaki Monster Gp M,L,XL 17000/db áron rendelhető!
Monster Energy kapucnis pulcsi négy féle hímzéssel 12000Ft/db!
Továbbá utcai motoros kabátok rendelhetők.Pólók,ingek!Írd meg mi kell és küldök képet és árat!
06303210309
bali105@t-email.hu
Szevasz ESSO mester!

Hát persze, megvan az a '84-es kettétört Kiskőrösi bukó 10e-ért...

Majdnem most vitték el, de itt maradt, mert az X-Lite-ra ugrottak rá szerencsére. Szóval csörögj meg, vagy írj, megdumáljuk: rateszmage@yahoo.com, 06209739180

Üdv
Ratesz
Szia! Itt átalakítanak mindant amit csak szeretnél.
Bár nem budán van de sztem nincsenek nagy távolságok a fővárosban

Zsoty
Sziasztok!

Kis segítség kellene.
Bnőmnek vettünk egy bőr ruhát és a kabátból egy picit szabni kellene.
Esetleg ha Budán tudna valaki ügyes bőrdíszművest vagy olyan emberkét aki tudna vele foglalkozni hogy ráigazítsa akkor megköszönném.

Széles utat
szia sumakker,

el tudnád küldeni még egyszer a számot...

köszi
Megvan még az S/M-es kupakod, amiért tízezret szeretnél kapni?
Ez így van, de nekem az ARAI is jó, csak nagyon passzos. A héten próbálok XL-est.
Eladó Shoei Xr1000 "M" méretben:

http://www.kepesmotor.hu/zart_...
Lányok,Skacok!
Tudja valaki valamilyen elérhetőségét a mezőkövesdi használt motoros ruhásnak? Egyáltalán hallottatok róla?
Zsoty
Nem a méret nem egyezik, hanem az belső kialakítása más a sisaknak, nekem például egy Arai sem jó, mert nyomja a homlokomat, a Shoei-k pedig tökéletesek. Fejforma kérdése....
Sziasztok!
Fox protektoringek rendelhetők minden méretben.Ár:14000Ft!
Fox nadrág 14000Ft!
Új Alpinestars gerincprotektor 13000Ft,
Dainese 14000FT!
Csak rendelésre hozom.57X25 cm
06303210309
bali105@t-email.hu
Sziasztok
Eladó egy gyerek L es méretű Speed ruha,ha valkinek kellenek a pontos méretek lemérem.16.000ft.postázom
leharcolt 42-es Swift és Styl Martin csizma eladó 6-6 ezer forintért.
Kössz-Kössz,már írom is az ímélt :D
50-es méretű,elől a cipzárnál picit beletoldva,(mellesleg )szép állapotban,15000 ir.ár.
Szia!
Már nem aktuális
Bocs, 2 képet 2x tettem fel.
Sziasztok!

Vettem magamnak egy ARAI CONDOR Stella bukót, de kicsi lett... Úgy látszik a SHOEI L nem egyezik meg az ARAI L méretével... 1 szezonos sisak, gyönyörű karcmentes, nem mentek vele 2000km-t akkor is csak maszkban. Belseje is tökéletes. Maszkot és pinlockot is adok hozzá, ami még ki sincs bontva, teljesen új! Ár alatt odaadom. 53.000-ért hirdetem, de némi alku még belefér. A képeket magukért beszélnek.
Szia nézd meg a www.speedlife.hu oldalon! Üdv:csemete67@freemail.hu
Szia hányas méretű a kabát,és mi az ára? Üdv .csemete67@freemail.hu
Sziasztok! valaki nem tud olyan emberkét aki csizmába cipzárt tud cserél?
Hali

Ha véletlenül valaki szeretne barátnőjének/párjának egy jó és olcsó cordura Női(M) kabátot Nézze meg a linkemet:

http://www.kepesmotor.hu/motor...