Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha mind2 L-es méret ugyanolyan, akkor nem kell cserélni mert akkor stimmelni fog mikorra jönne meg?
Okés. Cserélni nem tudok, mert csak annyit rendelek amennyi rendelés befutott. Nem akarom, hogy álljon benne a pénzem. Előre utalás után 1000, utánvét 2000 Ft, de át lehet venni Bp.-en is ha apum épp ott dolgozik.
nah akk muszáj lesz ide alpinestars gp pro kellene full feketében. előtte fox bomberem volt L-es akkor ebből is jó az L-es, nem? mennyi idő alatt jön meg? és hol és mikor lehet átvenni? esetleg utánvét?

Köszi: Erik
Hát úgy látom a vipmail nem csípi a gmail-t vagy fordítva. Inkább írd le milyen kellene és milyen méretben Hajnalban rendelem meg őket az időeltolódás miatt.
ment megint, gmail-ről
Nem jött meg...

pohi kukac vipmail.hu
Én jó sisakkal még csak Japánnal találkoztam, azt ott is gyártják
Szia, küldtem mailt
Hello! érdeklődnék a csizma iránt, hogy megvan-e még? Mert érdekelne.
Spool kordura együttes, 2XL, 26.000.-Ft
Ma a Balcsiról hazafelé a zuhogó esőben azon töprengtem, hogy a rongyig ázott kesztyűmre kellene egy esőkesztyű, nézegettem a neten, találtam 3 ujjas Pongee nevű dolgot 6500 Ft, van vkinek tapasztalata vagy más javaslata? Köszi
Ez a hamisítvány dolog hülyeség. Minden márkának (kivéve a legdrágábbak, mint a Shoei, Schuberth, stb.) van jó pár olcsó utcai sisakja, gyakran 20.000 Ft alatt is, és vannak neki drága versenysisakjai is 100.000 Ft felett. Természetesen mennél drágább, annál jobb. Hülyeség fikázni egy olcsó HJC-t, nyilván nem lesz olyan jó egy 20e-es sisak, mint az adott márka legdrágább példánya. Amerikában meg nem gyártanak már réges-régen semmit se, minden Ázsiából vagy Romániából jön, és ezt általában bele is írják, a kínaiak 100% hogy beleírják. Ettől még lehet jó cuccot rendelni az amcsiktól, de nem attól lesz jó egy sisak, mert onnan lett rendelve...
Ha kell valakinek Alpinestars GP Pro 20.000-ért (full fekete, fekete-fehér, kék-fehér, piros-fehér színekben, M L XL XXL méretben), Alpinestars Sp1 16.000-ért
vagy Fox Bomber 7000-ért (fehér vagy fekete színben) akkor dobjon egy emailt, mert hétfőn készülök rendelni pár darabot.
Szia, nekem van egy eladó HJC IS16 sisakom. Egyszer használtam, picit nagy rám azért adom el. Amit tapasztaltam, nagyon jó a szellőzése, csendes, napszemüveg két fokozatban állítható, plexi egy pillanat alatt leszerelhető, jó kis sisak...
"Szabo Tamas"

Ha olvasod az oldalt írj egy másik email-t vagy elérhetőséget, mert nem tudok válaszolni a leveledre. Valamiért nem ír ki email válasz címet csak annyit, hogy "Szabo" és oda meg nem tudja a rendszer elküldeni a válasz email-t. Köszönöm előre is.
nem toom lehet modasz valamit, nah mind1 neki volt mibol 900 euro 1 sisakra nekem a Shark is nagyon jo. Latam hte SZ.SZ.B Csengeri vagy ha Szatmar vagy Nagykaroly korneken gurulsz Irj es iszunk 1 Sort vagy valamit
köszönöm szépen a válaszokat motoros testvéreim
ARAI és SHOEI szerintem a két legjobb (persze van aki SHARK-ra, Schubertre, meg miegymásra esküszik). Ezen fölösleges vitatkozni, ez az én (és még sok ember) véleménye. Ha jó az XL-es méret, akkor vidd ezt, nem zsákbamacska, hanem tuti cucc:

http://www.kepesmotor.hu/zart_...

Még pár kép.
Sisak egyharmad áron: katt
A teljesség igénye nélkül: Nolan N103, N71, N85, N90.
És ezek csak egy gyártó termékei.
hello! vki legyen kedves mondani egy olyan bukót ami a 100 ezret nem haladja meg árban, és egy esés után nem törik el a fejeden.szal strapabiró,biztonságos legyen.köszönöm segitségteket is előre.
ment a mail köszi
okés köszi
EZT KELL MEGNÉZNI
http://www.hjchelmets.com/
Csak egy kérdés ha a magyarországi hivatalos HJC kereskedőtől veszem az hamisítvány? nem az a lényeg hogy hol gyártják hanem hogy védje a buksit ,a haverodat meg a 900 euróval átkurták