Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

22-ért van xxl akcióban.
basszus nekem xxl kellene
tamas.szabo@schaeffler.com
kiszámoltam 19500 pénz az annyi, de ha találok 25ért nem kockáztatok:)
Merre vetted ha szabad megkérdeznem?
Én 35ért néztem, és postával együtt ebayen "elvileg" olyan 21 körül van.
Én már rendeltem több mindent, de ilyesmit még nem mertem.
Kiváncsi vagyok, mennyi az annyi? Mert ha valóban 25-ért meg lehet itthon szerezni, akkor tuti nem jössz ki jobban USA-ból.
sztem nem.kiput akartam de kb 10 e vel lett vna olcsóbb.sok a légiposta állítólag, + a srácnak is fizetni kell aki szervezi......ilyen bukót vettem újonnan télen 25 e ért.nagyon király
Sziasztok kinéztem egy bukót, HJC Samurai, az usából ebayen meg tudom rendelni majdnem féláron, szerintetek?
Rendelt már valaki bármi védőfelszerelést? a méret jó, felpróbáltam, megnéztem pár tesztet, és jókat hallottam a bukóról, de nem tudom, megéri-e külföldről megrendelni. Vélemények?
Köszi
Heló! Sajnálom, de az én nagy fejemre kicsi a sisakod Azért köszönöm!
Nem írtál méretet, az email-ra meg nem tudtam válaszolni, mert csak annyi a válaszcímed, hogy Szabó.....rendeltem egy L-t és egy XL-t remélem valamelyik jó lesz a kettő közül.
Okés....méret?
nekem egy fekete gppro kellene
Hát nem tudom......van akitől rögtön ideér, van akitől fél órát késik van akitől meg sem jön.....a tiéd sem ért ide...... ....lehet megbolydult az indamail....
Oks köszi
Babaolaj.......de ha van rajta varrás, ott előbb utóbb úgyis beázik. Esőcsizma is megoldás lehet, pár 1000 Ft, ülés alatt kis helyen elfér.
A HJC-t Koreaban gyartjak...
(illetve most nezem hogy mar Kinaban es Vietnamban is...)
az mas kerdes, hogy amerikai a ceg.
hello pohi,
küldtem neked mailt
Köszi!Van tapasztalatod hogy mi lenne a jó?
Tépőzárral állítható elég nagy tartományban.
akkor stimmelnie kell, ugyanezek a méretek nekem is
köszi szépen
még 1 kérdésem lenne, ennek mennyire nyúlik ki az alpinestars jeles része a csuklótól? jobban mint a fox bomberé? csak ennyi számít
Lehetséges. Általában a túra csizmák bírják jobban a vizet. A sport csizmát nem erre fejlesztik kifejezetten amire mi többségében használjuk....vagyis a túrára. Próbálj valami vízlepergető anyagot használni rá. Valami olajosat, szilikonosat.
Az én kezemre az "L"-es jó. Hüvelyk ujj felett a körmérete a kezemnek 20-22 cm, a középső ujjam hossza csuklótól 19-20 cm.
amúgy nincs vmi alpinestars mérettáblázat kesztyűre valahol?
Üdv Urak!Alpinestars gp-pro csizmát hordok,és ma egy órai motorozás után teljesen ronggyá ázott.Ez teljesen oké?Azért kérdem,mert régen Guidici csizmám volt,az sosem ázott be.
ok, köszi
1,5 hét....hétfőn megrendelem aztán következő hét valamelyik napján itt lesz.