Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez az egy van.
Nem sérült, haversrác árulja. Asszem két éves, patyolat....
185/90 talán
fakkééé zőőd! Más színben nincs? Te hordtad? Mekkora cm/kg tükrében? Puma szag? Hány éves, sérülés?
Nesze
pikcsör?
ELADÓ!
Berik
Style: LS2-2468-BK
Color: Green
Size: 56
Irányár: 40 000 Ft.
Sziasztok, valaki tud infot, mennyiből lehetne hazarepíteni egy ICON Variant bukót, illetve van-e itthon lehetőség méretet próbálni...?
Szerdán rendeltem pár kesztyűt, de 2-en lemaradtak, kellene még pár ember a jövő heti rendeléshez. Szóval akinek kell Alpinestars GP pro 20.000-ért (M L XL XXL méretben, fekete, fekete-fehér, kék-fehér, piros fehér színben) vagy Alpinestars SP1 16000-ért, esetleg Fox Bomber 8000-ért az dobjon egy email-t hétfő hajnalig.
Sziasztok keresek bőr ruhába belső protektorokat vagy valami ötlet hol lehet beszerezni
Nem az én ruhám lóg Bambi mesternél! Egyébként ma el is kelt a bőrruha!
Sziasztok!
Akinek van,illetve tud Dainese Full Metal Racer kesztyűt,az legyen szives írjon itt,vagy ímélben!
L-es méret kellene,és teljesen pirosban!
varilaco@freemail.hu
Kössz srácok!
Hello! Én hívtalak a délutáni órákban, és mondtad hogy elküldöd a csízmáról a linket! Mert nem találtam meg a hírdetést! előre is köszi
Válasz ment....
Nem ázik át előbb, viszont sokkal komfortosabb én nem is vennék már telebőr csizmát, csak perforáltat.
Hello!
Engem érdekelne a Fox Bomber. Mostanába nem rendelsz? Szombatig kellene.
Üdv!Csak nem a te ruhád lóg Bambi Mesternél?
Sziasztok!

Érdeklődnék hogy Sidi Vertigo Corsa Air csizmával kapcsolatban vannak-e tapasztalatok?
Nem túl szellős ezzel a perforált bőrrel?
Ezáltal hamarabb beázik is mint a sima Corsa...?
Az e-mail lemaradt: matyko07@citromail.hu
Sziasztok!
Megválnék az Alpinestars Vector egyrészes versenyruhámtól.Kék-ezüst-fekete színű, EUR 52-es méretben,gerincpúpos, full protektoros...stb. Az adatlapomon találtok róla képet, de kérésre küldök! Csúszássérült a ruha, de épp hogy csak a szín kopott meg. Akit érdekel kérem hogy e-mail-ben írjon. Köszönöm!
További szép napot!
Sziasztok!
Eladó egy Kawa Monster, M-es felső!
Ár 16000Ft!
06303210309
bali105@t-email.hu
Sziasztok!
Fox protektoringek rendelhetők minden méretben.Ár:14000Ft!
Fox nadrág 14000Ft!
Új Alpinestars gerincprotektor 13000Ft,
Dainese 14000FT!
Csak rendelésre hozom.57X25 cm
06303210309
bali105@t-email.hu
Sziasztok!
Yamaha moto Gp M,L méretben,Kawasaki Monster Gp M,L,XL,Rizla+Gp L,XL 17000/db áron rendelhető!
Monster Energy kapucnis pulcsi négy féle hímzéssel 12000Ft/db!
Továbbá utcai motoros kabátok rendelhetők.Pólók,ingek!Írd meg mi kell és küldök képet és árat!
06303210309
bali105@t-email.hu
Hali!
Köszönöm szépen,sokat segítettél!
Csáó!
Az osztrák website szerint a Kelomotor a disztribútor, de fenntartással kezelném. Egy telefont mindenképpen megér. (Nagyon régen - 9 éve - még a Pardi ezzel a márkával kezdte a motoros cuccok forgalmazását).
Ok Temesvar-tol nem erdemes tovab meni mert bazi nagy torlodas van ujra ontik az utat 1 par hejen,Melesleg ara nincs semi erdekes a rosz uton kivul . De van ID djtomi87@yahoo.com ez a MSN is megy es gyorsab is........
Hali!
Tudja-e esetleg valaki,hogy Magyarországon ki forgalmazza a WINTEX márkájú motoros ruházatot?
Segítségeteket előre is köszönöm!
Üdv.:Zsolt